הדינוזאורים של פיקסאר יגיעו באיחור

"הדינוזאור הטוב" נדחה ל-2015, ומשאיר את 2014 שנה נטולת פיקסאר

אוי.

אם יש דבר אחד שעוזר תמיד למשוך משנה לשנה זה שלא משנה עד כמה השנה הקרובה נראית דפוקה, תמיד לפחות יש סרט של פיקסאר לצפות לו. מאז 2006, לא היתה שנה שבה לא יצא בקיץ סרט חדש של פיקסאר. נכון, לא תמיד הם היו סרטים טובים (היה "מכוניות 2" באמצע), אבל לפחות הם תמיד היו שם.

ב-2014 נצטרך להסתדר בלעדיהם.

כבר כמה שבועות שברור שמצבו של "הדינוזאור הטוב", מה שהיה אמור להיות הסרט של פיקסאר ל-2014, לא טוב. הבמאי פוטר, ובמאי חדש לא מונה במקומו. שום טריילר, טיזר, טיזרונצ'יק, לא שוחרר. מצב תמוה, עבור סרט שאמור לצאת בתוך תשעה חודשים מהיום, ובפיקסאר-דיסני מתחילים בדרך כלל את השיווק מוקדם. אז עכשיו המצב ברור יותר ההסבר: "הדינוזאור הטוב", מתברר, לא ייצא ב-2014. הוא לא בוטל לגמרי (וכבר היו מקרים, ע"ע "ניוט") – אבל הוא נדחה בשנה וחצי. תאריך ההפצה החדש שלו הוא 25 בנובמבר 2015, מה שנותן לפיקסאר מספיק זמן כדי לחזור להתחלה ולהתחיל להפיק את הסרט מחדש, כמעט מאפס.

חצי הכוס המלאה של העסק היא שאם לא יהיו שינויים, 2015 תהיה הפעם הראשונה שבה ייצאו שני סרטים של פיקסאר – ואפילו, שני סרטים מקוריים: הדינוזאור, ו"Inside Out". בינתיים, "מוצאים את דורי" נדחה עקב האירועים ל-2016.

אבל היי, מה זה משנה, כל עוד יש לנו "מטוסים 2". נכון?