האן סולו: הסרט, עם הבמאים של לגו

השבוע ב-"WTF סטאר וורז?" כריס מילר ופיל לורד יביימו את סרט הסולו של סולו

הייתי רוצה ש"פרק 7" יצא כבר רק כדי לדעת אם כל הפרויקט הענק הזה של "מלחמת הכוכבים" המחודש שייך לצד המואר או הצד האפל של הכח. לדעת אם אני בעדו או שאני שונא אותו. בינתיים דברים נראים טוב, אבל… החדשות מדיסני בנוגע ל"מלחמת הכוכבים" נוטות להיות מרגשות אבל גם מוזרות.

לדוגמה.

רשמית: כריס מילר ופיל לורד יביימו סרט בסדרת ה"אנתולוגיה" של מלחמת הכוכבים, כלומר הסרטים שמגיעים בין הסרטים הממוספרים ומספרים סיפורים נפרדים על דמויות מתוך העולם הזה. הם כנראה מקבלים לידם את סרט האנתולוגיה השני – זה שג'וש טרנק היה אמור לביים, עד שהופרש. והשמועות היו נכונות: זה יהיה פריקוול על עלילות האן סולו הצעיר. [starwars.com]

כריס מילר ופיל לורד הם נהדרים. אבל הם נהדרים בדבר ספציפי אחד: לקחת רעיונות שנשמעים תמוהים עד מטופשים ולהפוך אותם לקומדיות מעולות. הם אלה שעשו את "רחוב ג'אמפ 21" וגם "22", וגם את "סרט לגו". אז הם סבבה לגמרי, החבר'ה האלה, ואני בהחלט מחשיב אותם לבמאים עם כשרון, אבל הקטע שלהם זה להיות מצחיקים. אז האן סולו?! זאת אמורה להיות קומדיה בכלל?

אני לא מת על הרעיון של סרט על האן סולו הצעיר באופן כללי, מהסיבות הרגילות: עדיף ללכת קדימה מאשר לאחור, ולמה להסתבך עם דמות קלאסית במקום לנסות ליצור אחת חדשה. כמובן, לורד ומילר מומחים בלהפוך רעיונות מפוקפקים לסרטים מצוינים.

בזמן האחרון דיברו על לורד ומילר, בין השאר, כבמאים של "פלאש" של DC. ההכרזה עליהם כבמאים של מלחמת הכוכבים כנראה מוציאה את זה מכלל אפשרות. ואולי ב-DC שמו לב סוף סוף שבעצם יש להם סדרת טלויזיה מצליחה למדי על הפלאש, אז למה להם לסבך את העניינים עם סרט שבו גירסה שונה של אותה דמות.

למבולבלים, זהו לו"ז סרטי מלחמת הכוכבים לשנים הקרובות:
דצמבר 2015: "פרק 7 – הכח מתעורר" בבימוי ג'יי. ג'יי. אברמס.
דצמבר 2016: "Rogue One" בבימוי גארת' אדוארדס.
מאי 2017: פרק 8, בבימוי ריאן ג'ונסון.
2018 (כנראה): האן סולו, בבימו לורד ומילר.
2019: פרק 9, בבימויו של מישהו. אולי ריאן ג'ונסון, אבל לא לגמרי ברור.