דברים שאפשר לעשות עם כרטיסיה באייקון

כמה דברים שהייתם יכולים לראות בחינם בפסטיבל אייקון, ואפשרות לקבל כרטיסיה בדיוק כזאת, חינם

נגיד שהיתה לכם כרטיסיה חופשית לפסטיבל אייקון (אחד משני פסטיבלי המד"ב והפנטזיה ‏הצמודים זה לזה הנערכים בסוכות בת"א), שאותה יכולתם לממש כדי להיכנס לכל אחד ‏מהאירועים בפסטיבל. מה הייתם יכולים לעשות איתה?‏

קודם כל, הייתם בטח מזמינים כרטיסים ל"הרועה האחרון" – סרט פנטזיה מקורי באורך מלא, ‏שיוקרן שם בהקרנות בכורה בלעדיות. הסרט, הפקת חובבים מושקעת, הופק על ידי ‏החבורה שאחראית בין השאר ל"משחקי קרוסאובר" באייקון שעבר. הפעם לא ‏מדובר ברפרנסים וטריוויה בלבד, אלא בסיפור פנטזיה מקורי. מבטיחים לנו מסע בעקבות אוצרות ‏עתיקים ברחבי הארץ, סוכנים ממשלתיים בשחור, מיסטיקה וקבלה. הסרט נכתב על ידי גיא בוסקו, ‏הידוע מפעילותו בלהקת "גיא בוסקו ואחרים" והיותו בוסקו.‏

הייתם יכולים גם להיכנס להקרנת טרום בכורה של "כנס העתידנים", סרט החצי-אנימציה המאוד ‏מסקרן של ארי פולמן.‏

הייתם יכולים ללכת לאירועים בהשתתפות אורח הכבוד, הסופר דריל גרגורי, מחבר "פנדמוניום" והספר החדש "האלף בית של השטן".‏

הייתם יכולים, אם זה מה שאתם מעדיפים ומי אני שאשפוט את הטעם שלכם, להגיע לאירוע "מעוניין חלקית" בהנחיית אביעד "פינגווין" שמיר, שבו ארבעה משתתפים (שאחד מהם הוא אני) ינסו לתת תשובות חכמות, גם אם לא בהכרח נכונות, לשאלות טפשיות ולהיפך.

הייתם יכולים אפשר ללכת ל"סוף העולם למתקדמים", מחזה מבוסס D&D.

הייתם יכולים לראות לקטים של סרטי מד"ב, פנטזיה ואימה ישראליים ובינלאומיים.‏ הייתם יכולים גם לבחור מתוך התוכניה הענפה בכמה מבין עוד המון, המון, המון הרצאות ופאנלים, כולל כאלה של יואב לנדסמן, אורי ליפשיץ, תום שפירא ועוד רבים, ושעוסקים במשחקי תפקידים, זהויות, מדע, ג'וס ווידון, אנימה, דוקטור הו, בחזרה לעתיד ועוד.

עכשיו, כדי לעשות את כל זה בחינם אתם צריכים, כאמור, כרטיסיה, אבל זו לא בעיה גדולה: הירשמו כאן, ועשרה מביניכם יזכו בכרטיסיות לשלושה אירועים.

כדי להשתתף במבצע יש להתחבר לאתר כמשתמש רשום

כניסה | הרשמה

לאתר פסטיבל אייקון

* הבהרה: פסטיבל אייקון הוא פסטיבל אייקון. פסטיבל אייקון הוא לא שני פסטיבלים שקוראים להם אייקון. פסטיבל אייקון גם אינו פסטיבל אוטופיה, ונערך בסמוך לפסטיבל אייקון. וגם בו יש דברים מעניינים, אבל על זה נדבר אחר כך.