האם ג'וזף גורדון לויט הוא באטמן?

שמועה: ג'ג"ל יהיה האביר האפל החדש בסרט "ליגת הצדק" שייצא ב-2015 - ואולי אפילו לפני כן

פוסט זה אינו כולל ספוילרים ל"עלייתו של האביר האפל". מי שראה את הסרט יכול להשלים לעצמו את הספוילרים.

זוהי שמועה. המידע לא הופיע בשום מקום רשמי. אבל הוא מעניין, והוא מגיע מדרו מקוויני ב"HitFix", שלא מפרסם כל שמועה טפשית שרצה ברשת. הטענה היא כזאת: ג'וזף גורדון לויט יגלם את באטמן בסרט "ליגת הצדק", התשובה של גיבורי DC ל"הנוקמים", שאמור לצאת ב-2015**.

יותר מזה – ייתכן שנראה אותו בתפקיד עוד קודם: מקוויני מעלה את הרעיון שאם גורדון-לויט באמת כבר חתום על הגלימה והאזניים, יהיה הגיוני מצד חברת וורנר לבנות את העולם של "ליגת הצדק" בהדרגה – שוב, בדומה למה שמארוול עשו – וכצעד ראשון, "איש הפלדה" – הסרט של סופרמן שייצא בשנה הבאה, עשוי להכיל הופעת אורח, סטייל ניק פיורי, של באטמן החדש. זאת ספקולציה מוחלטת, אבל זה הגיוני. וזה מעלה שאלות מעניינות בנוגע לקשר בין העולם של "ליגת הצדק" לבין באטמן של כריסטופר נולאן.

הפוסט המקורי ב-HitFix (זהירות, הלינק כולל ספוילרים ל"עלייתו של האביר האפל")

* התמונה למעלה היא חלק מפוסטר-מעריצים של "עלייתו של האביר האפל" שנפוץ מאוד ברשת. אני לא יודע מי היוצר שלו; אם מישהו יודע, אשמח אם תספרו לי כדי שאוכל לתת לו קרדיט כמו שצריך.

** 2015 נראית כרגע כמו הסינגולריות של הסרטים הגיקיים. ייתכן בהחלט שדברים עוד ישתנו, אבל על פי הידוע לנו עכשיו, הסרטים הבאים אמורים לצאת במהלך 2015: "הנוקמים 2", "ליגת הצדק", "אווטאר 2", ופאקינג "מלחמת הכוכבים, פרק 7" וייתכן שאפשר להוסיף לאותה ליגה גם את הסרט האחרון בסדרת "משחקי הרעב". טבלת שיאי הקופה של כל הזמנים צפויה להתרסק לחתיכות קטנות.