הבמאי של "מלחמת הכוכבים, פרק 7": ג'יי. ג'יי. אברמס

הא עשה את סטאר טרק, והוא יעשה גם את מלחמת הכוכבים. נו טוב, זה עדיין יותר טוב מג'ורג' לוקאס

זוכרים את הימים היפים ההם, רגע אחרי שדיסני קנו את "מלחמת הכוכבים", שהיו מלאי תקווה וחשבנו שאולי ייצא משהו ממש מלהיב ומרתק וחדש ומעניין מהסדרה הזאת? נכון זה היה נחמד? נכון חבל שזה נגמר?

סוף סוף, דיסני הכריזו מי עומד לביים את "פרק 7", שאמור לצאת ב-2015. ג'יי. ג'יי. אברמס. אותו אחד שעוסק כרגע ב"סטאר טרק", ישתלט גם על פרנצ'ייז-החלל הידוע ביותר האחר. או לפחות פרק אחד מתוכו.

לאנשים שונים יהיו תגובות שונות לידיעה הזאת. התגובה שלי היא "אוי לא, למה?".

אני לא שונא את אברמס. הוא עשה דברים טובים. "משימה בלתי אפשרית 3" בבימויו היה מעולה. והוא החיה בהצלחה את "מסע בין כוכבים", אם כי אני לא הייתי ממעריצי הסרט החדש, ורבים טענו ובצדק שהגירסה שלו נראית יותר כמו, המממ, "מלחמת הכוכבים". אבל רבאק, הדברים שאברמס יודע לעשות הם לא הדברים ש"מלחמת הכוכבים" צריך. "מלחמת הכוכבים" צריך רוח הרפתקנות וקצת רוח שטות, יצירתיות ויזואלית, דמויות אייקוניות וכיף. הוא לא צריך עלילות מורכבות מדי ומסתורין. אם מביאים את אברמס, בטח יש לו כבר איזה רעיון לעלילה חידתית שתשתרע על פני "פרק 7" עד "פרק 12". דווקא כשהיה נדמה שהסדרה נחלצה מהבוץ. היו יכולים לקחת את מתיו ווהן, או בראד בירד, או ג'וס ווידון או משהו. במקום זה קיבלנו את אברמס.

אתם יודעים, זה כנראה לא יהיה נורא. באמת שהיה יכול להיות הרבה יותר גרוע. אבל היה יכול להיות גם כל כך יותר טוב.

[ Deadline ]