בואו לזכות בתג סטודנט לפסטיבל ירושלים באתגר שקצת מסובך להסביר בכותרת

המציג אינו סטודנט.

פסטיבל ירושלים יתקיים בין ה-25.7 ל-4.8 ויש בו הרבה סרטים ואירועים מגניבים ששווים גיחה לעיר הקודש, כמו למשל הקרנה של "בחזרה לעתיד" בליווי חי של תזמורת, הקרנה של "מטריקס" לכבוד 20 שנה, הופעות של רד בנד וטונה, הסרט החדש של בונג ג'ון הו כסרט הפתיחה ועוד (פוסט המלצות יעלה, בתקווה, בשבוע הבא).

כחלק ממסע הפרסום שלו, אולי יצא לכם כבר להיתקל בפרסומת של הסטודנט פס עם דניאלה פיק-טרנטינו. למקרה שלא, הסטונדט פס הוא תג שמיועד לסטודנטים המעניק כניסה חופשית לכל סרטי הפסטיבל בין התאריכים 28.7 – 1.8, וגם נותן הנחות לאירועים מיוחדים. ולנו יש שני תגים כאלה לחלק.

מה צריך לעשות כדי לזכות? להמציא מחדש את סרטי הפסטיבל: באתר הפסטיבל תוכלו למצוא את כל הסרטים המוקרנים במהלכו. בחרו שם של סרט כלשהו שמשתתף בפסטיבל ותנו לו תקציר חדש שקשור לשם. לדוגמה, "החיים למעלה" הוא סרט המתרחש בחלל עם רוברט פטינסון וג'ולייט בינוש. אבל מה אם במקום זה היה סרט על שד מהגיהנום שבטעות עובר לגן-עדן, עם כריס פראט ואמה סטון? "סיפורו של רחוב ביל" הוא סרט דרמה מרגש הנוגע לסוגיות של גזע בארצות הברית, אבל אולי הוא בעצם סיפורו של ילד ביש מזל שההורים שלו החליטו לקרוא לו "רחוב ביל"?

שם הסרט צריך להיות מהפסטיבל, אך את כל השאר אתם יכולים להמציא כראות עיניכם: תקציר, שחקנים, במאי וכו'. שתי התגובות שיקבלו את מירב הלייקים (וירצו את הפרס) יקבלו את הסטודנט פס.

שימו לב- כל אחד יכול לקבל את הפס, לא חייבים להיות סטודנטים כדי לזכות. התחרות תיסגר ביום שני ה-15.7.

למי שרוצה עוד מידע על הסטודנט פס, שמאפשר לסטודנטים להיכנס לסרטים חופשי ב-90 שקלים – ניתן להיכנס לקישור הזה.