ג'וני דפ והפנים הלבנות

האם ג'וני דפ נולד עם פנים בצבע לבן-לבן? תמונות חדשות מ"צללים אפלים" ו"הפרש הבודד" מעלות חשדות כבדים

כידוע, יש שלושה דברים שטים ברטון אוהב במיוחד:
א. אשתו, הלנה בונהאם קרטר.
ב. ג'וני דפ.
ג. למרוח את ג'וני דפ באיפור פנים לבן.

לא בהכרח בסדר הזה.

ג'וני דפ הופיע בהרבה סרטים של ברטון, וברוב המקרים הוא היה מכוסה באיפור פנים לבן. הנה הוא ב"המספריים של אדוארד":

זה לא נראה בריא. בואו נבדוק אותו כמה שנים אחר כך, ב"צ'רלי בממלכת השוקולד":

טוב, זה לא לבן-לבן, אלה רק פנים בהירות משהו. אולי הוא בדיוק הופתע. נעבור ל"סוויני טוד":

אוי ואבוי. זה מחמיר. זה, לכל הדעות, לא צבע פנים של אדם בריא. אני מתחיל לדאוג בקשר לג'וני. בואו נבדוק אותו ב"אליס בארץ הפלאות".

אלוהים אדירים. יכול להיות שג'וני דפ נפל לתוך דלי סיד כשהיה ילד, או משהו?

למה נזכרתי בחיבה הבלתי מוסברת של ברטון את דפ לאיפור לבן, שהיא עובדה ידועה היטב? ובכן, השבוע פורסמה קבוצת תמונות רשמיות מתוך הסרט הבא של טים ברטון, "צללים אפלים", שעומד לצאת במאי, אלא אם כן יודיעו על דחיה ברגע האחרון (קצת מוזר שעדיין לא ראינו אפילו שניה אחת של תמונות נעות מתוך הסרט, בעיקר כשלסרט האחר של ברטון השנה, "פרנקנוויני" שייצא באוקטובר, כבר יצא טריילר). ונחשו מי מופיע בסרט? כמובן: הלנה בונהאם קרטר, ג'וני דפ, וכמה טונות של איפור פנים לבן על ג'וני דפ.

עכשיו זה נהיה קצת מגוחך.

אבל זה רק טים ברטון, נכון? אפשר לומר עליו הרבה דברים, אבל יש לו את הסגנון שלו והוא דבק בו. הוא אוהב את ג'וני דפ בלבן, אז ג'וני דפ ימשיך להופיע בלבן בסרטים שלו. זה לא כאילו דפ מכוסה בסיד בכל הסרטים שבהם הוא מופיע, נכון?

אז בעניין הזה, התפרסמה היום תמונה ראשונה מתוך "הפרש הבודד", העיבוד לסדרת הטלויזיה המיתולוגית, בבימויו של גור ורבינסקי ובכיכובם של ארמי האמר וג'וני דפ. יש להבהיר שוב: לא מדובר בסרט בבימויו של טים ברטון.

ונחשו באיזה צבע צבועים פניו של ג'וני דפ בתמונה הזאת. קדימה, נחשו.

אוקיי, שאלה רצינית עכשיו: מישהו ראה את ג'וני דפ בזמן האחרון? מישהו שם לב לצבע הפנים שלו בחיים האמיתיים? האם אנחנו לגמרי בטוחים שהוא לא נולד עם פנים בצבע של נייר A4, ורק צובע את הפנים שלו לצבע-עור כשהוא בחברת אנשים, כדי לא להבהיל אותם? בשלב הזה, נראה לי שזה יהיה ההסבר הסביר יותר.

עוד באותו נושא: למה לכולם נמאס כבר מג'וני דפ