תציעו סרט המשך ל'ג'וקר' ואולי תזכרו בכרטיסים ל'ג'וקר'

בדרך להקרנה חושבים על סיקוול.

אחרי שהפתיע את פסטיבל ונציה עם זכייה היסטורית בפרס הגדול, בקרוב "ג'וקר" יצא לבתי הקולנוע ויהיה זמין לצפייה גם לבני-תמותה שלא יוצא להם להגיע לפסטיבלים. אבל איפהשהו ביניהם לבין אנשים שרואים את הסרט בהקרנות רגילות, יש את אלו שיצפו בו בהקרנה מוקדמת, שבועיים לפני ההפצה המסחרית. ולכם יש סיכוי להיות בקבוצה הזאת. אבל לפני כן, אם רק עכשיו חולצתם מבונקר ששימש כבית לכת אפוקליפטית או שחזרתם ממשימה בחלל, הנה טריילר:

 

 

כדי להגיע להקרנה, תצטרכו לבצע משימה קטנה: אחרי הצלחה כה אדירה, לא מופרך להאמין שהאולפנים ירצו סרט המשך. בואו נעזור להם לחשוב על רעיון. כן, אני רוצה שתעשו לי פיץ' ל"ג'וקר 2" לפני שצפתים ב"ג'וקר". לאן אפשר לקחת את הסיפור אחרי סרט כזה? האם הוא יפגש עם באטינסון? האם נראה אותו משתף פעולה עם נבל אחר שטרם הופיע על המסך הגדול? האם זה יהיה עיבוד (מוצלח) לסיפור המפורסם "Mad Love"? מוזמנים להציע כל מה שעולה לכם לראש.

יש לנו שלושה כרטיסים זוגיים לחלק להקרנה שתתקיים ביום שלשי, ה 24.9 בשעה 21:30 ביס פלאנט ראשל"צ. התגובות שיקבלו הכי הרבה פישלייקים עד יום ראשון ה-22.9 בחצות (כלומר, 23:59 של ה-22.9) יזכו בכרטיסים. מי שסתם רוצה לזרוק  הצעה ולא רוצה כרטיסים יותר ממוזמן – רק אנא לציין זאת.