בואו לראות: ערב הצדעה לקיאנו ריבס

בואו לראות את קיאנו ריבס ב-94 וב-2019 ולהגיד לעצמכם 'הוא ערפד? מכשף? למה הוא לא מתבגר??'

פעם בשנות ה"בערך לפני שש שנים ככה" הרחוקות, קיאנו ריבס עדיין היה ברוב המקומות הבדיחה של האינטרנט. השחקן שלא יודע לשחק, מוט העץ שאיכשהו הגיע לעבודה עם גדולי הבמאים והופעות בכמה מהסרטים הטובים ביותר שישנם. אלה שאז, משהו השתנה: יותר ויותר סיפורים על האדם עצמו הגיעו והוציאו קצת את הכיף בלעיגה על אדם שהוא בסך הכל באמת נשמע כמו אדם טוב ביותר, ובגזרה הקולנועית "ג'ון וויק" הוכיח שלמרות שכישורי משחק גדולים עדיין אין לו, הוא עדיין נוכחות קולנועית כיפית, כרזימטית וכזאת שמאוד כיף לראות אותה יורה באנשים.

ולמרות שהרנסנס שלו התחיל רק בשנים האחרונות, ראוי לציין שאפילו אם על כישורי המשחק שלו אפשר (ורצוי) להתווכח, בחירות הסרטים שלו היו מעולות גם לפני שנות ה-10'. "המטריקס", "איידהו שלי", "ספיד", "נקודת פריצה", "ביל וטד", "דרקולה" – כולם סרטים מוערכים ואהובים בז'אנרים שלהם ובכולם קיאנו ריבס נמצא ועושה כמיטב יכולתו לא להפריע. ברובם זה גם עובד.

לכן, אם יש לכם חור בהשכלה הקיאנו-ריבס-ית שלכם, אנחנו כאן בשבילכם, אם הדאבל פיצ'ר קיאנו ריבס: "ג'ון וויק 3" ו"ספיד". במקום לשים טריילר לשניהם, הנה כל הפעמים שיקאנו ריבס אמר "whoa" בקריירה שלו:

אז, כאמור, האירוע יתרחש ביום חמישי הבא (31.10) בסינמטק הרצליה. הוא יתחיל בשעה 19:30 עם "ג'ון וויק 3", ימשיך ב-22:00 עם חידון בהנחיית יהונתן צוריה (זה אני) ונעמה רק, ואז נסיים אותו עם "ספיד" ב-22:30.

קוד ההנחה הוא FISHEYE, והוא ייתן לכם הנחה של 10 שקלים לכל האירוע (כלומר, 40 שקלים לשני הסרטים במקום 50). קניית כרטיסים כאן. איוונט פייסבוק כאן.