קיק. אס. קון.

יום חמישי, 8.8, סינמטק חולון: הקרנה מרתונית של "קיק-אס" וטרום בכורה של "קיק-אס 2", ומפגש עם גולשי עין הדג

בא לכם לראות סרט? או שניים? בא לכם לראות את אחד מסרטי האקשן-קומיקס-גיבורי-על-פסיכופטיות-כללית הכי כיפיים, קוליים, ובכלל, קיק-אס של השנים האחרונות? רוצים לראות עוד אחד?

ביום חמישי, 8.8, אתם מוזמנים לסינמטק חולון במדיטק (אתם אולי זוכרים אותו מאירועי עין הדג כמו "סקוטקון" ו"ליל הטבעות"), כדי לפגוש את גולשי עין הדג, להתמנגל, לדבר, לגלות שאתם נחמדים גם במציאות, ואם תרצו, גם לראות סרטים: קודם כל, "קיק-אס" – הסרט שגילה לעולם את קלואי גרייס מורץ בתפקיד היט-גירל, המחזיקה בתואר הופעת השנה של עין הדג לשנת 2010. ואחריו, בטרום-בכורה – שבוע לפני שהסרט יוצא לאקרנים בארץ, בארה"ב או בכל מקום אחר בעולם: "קיק-אס 2", בתוספת ג'ים קארי.


(עריכת הטריילר: חנוך מלמד מ-HMC Movies Talk).

מה בתכנית:

19:30: "קיק-אס".
21:30: הפסקה.
22:00 "קיק-אס 2".

בין לבין, אני לא מתחייב שאני לא אעלה על הבמה ואדבר קצת, או שלא אקרין כמה קטעים קצרים ומובחרים מסרטים אחרים.

אפשר להגיע רק לסרט הראשון, רק לסרט השני, לשניהם, או לא לראות סרטים בכלל ורק להיפגש.

איפה זה? סינמטק חולון, מתחם המדיטק, גולדה מאיר 6, חולון. 14 דקות נסיעה ממרכז תל אביב כשאין פקקים, 25 דקות מכפר סבא.

כמה עולה? כרטיס רגיל לאחד משני הסרטים יעלה 37 ש"ח, או 28 ש"ח לגולשי עין הדג (פשוט תתקשרו ותגידו שהגעתם מעין הדג). כרטיס משותף לשני הסרטים במרתון – 56 ש"ח. להגיע רק כדי להיפגש ולהתקשקש, בלי להיכנס להקרנות – חינם.

איך קונים כרטיסים? את הכרטיסים הבודדים אפשר לקנות אונליין, כאן. כרטיסים מוזלים (לסרט אחד או לשניהם) אפשר להזמין מראש בטלפון: 03-5021552. אפשר, כמובן, גם לרכוש כרטיסים במקום ביום האירוע.

יש הגבלת גיל? טיפה. סרטי "קיק-אס" כוללים אלימות (לא ברמה של "הזאב הרע", ובכל זאת), ולכן הם מוגבלים בגיל: "קיק-אס" הראשון – מגיל 12 ומעלה, "קיק אס 2" – מגיל 14 ומעלה.

איך מגיעים ואיך חוזרים? למגיעים ברכב: למדיטק יש שפע של חניה חינם. למתניידים בתחבורה ציבורית – הרבה קוים עוברים ליד המקום, בינהם: קו 89 של דן, מחולון לת"א, עובר דרך התחנה המרכזית החדשה, וחוצה את העיר עד למסוף עתידים בצפון ת"א (מסלול הקו). לחוזרים באישון ליל – קו-לילה 289 של אגד מגיע למקום כמה פעמים בשעה החל מחצות.

איפה זה בפייסבוק? כאן.

אולי במקרה יש אירועים מגניבים אחרים באותו מקום ובאותו שבוע? מצחיק ששאלתם. אם עוד לא קניתם כרטיסים להקרנת הטרום בכורה והמפגש עם הבמאים של "מי מפחד מהזאב הרע", שייערכו באותו מקום ב-5.8 – אז, נו, ברצינות, תתחילו לזוז.