בואו לראות: הכנס את האדם הנכון (ועוד סרטים מהפסטיבל הנורדי)

ערפדים חמודים ושוודים על המסך הגדול, וגם עוד כמה סרטים במסגרת הפסטיבל הנורדי.

אם עוד לא ראיתם את "הכנס את האדם הנכון" (או "הכניסו את האדם הנכון" כפי שהוא גם נקרא בארץ), כדאי לכם לתקן את זה בהקדם. מדובר בסרט אימה מקסים. אימה, כי הוא מספר על ערפדים ולא נמנע מלהראות את טבעם הרצחני. מקסים, כי מדובר בסיפור אהבה מתוק של שני ילדים (לפחות למראית עין) חריגים שמוצאים אחד את השני. מדובר בסרט נפלא שכאילו נוצר רק בשביל להראות ל"דמדומים" איך לעשות את זה נכון, ואם אתם רוצים לדעת איך הטריילר שלו נראה, אז הנה הוא:

אז אחרי שהסכמנו שאם עוד לא ראיתם כדאי לשנות את המצב – איזה מקום יותר טוב לתקן את זה מאשר בהקרנת עין הדג?

ביום חמישי הבא, 8.11 בשעה 20:30 בסינמטק הרצליה נקרין את הסרט. לפני ההקרנה תהיה הרצאה קצרה של יהונתן צוריה על ערפדים ועל מין.

קוד הנחה לאירוע שייתן לכם כרטיסים ב-26 שקלים הוא "ארנולד". אפשר לקנות כרטיסים כאן, ואירוע פייסבוק כאן.

אבל ההקרנה הזאת לא נעשתה סתם – היא חלק מהפסטיבל הנורדי שאירגן סינמטק הרצליה שכוללת הקרנה של מיטב הקולנוע הנורדי ברחבי הסינמטקים – בין אם מדובר בהקרנות של סרטים נורדים בולטים מהשנים האחרונות כמו "תלמה", "קון-טיקי" ו"עיוורת", בין אם הקרנה של סרטים קלאסיים של לארס פון טרייר כמו "רכבות לילה" או אנטי כרייסט" ובין אם הקרנה ראשונה לסרטו החדש שעדיין לא הוקרן בארץ – "הבית שג'ק בנה". כמובן שגם חוץ מזה יש כמה סרטים מעניינים ששווה ללכת ולבדוק. ניתן לבדוק את כל הפרטים והסרטים באתר הפסטיבל או באתרי הסינמטקים השונים.