ליל הטבעות: מרתון שר הטבעות של עין הדג

הכינו את הלמבאס. ב-29.12 בסינמטק חולון, אתם מוזמנים ללילה שלם של כל סרטי "שר הטבעות"

זה קרה לפני עשר שנים, כמעט בדיוק. ב-20 בדצמבר 2001 יצא לאקרנים בארץ "שר הטבעות: אחוות הטבעת", הראשון בטרילוגיה שהפכה כמעט מיד לאגדית, שכל אחד משלושת הסרטים בה נבחר ל"סרט השנה" במשאלים השנתיים של עין הדג.

לכבוד הארוע, ולכבוד זה שכבר מזמן לא ראינו את הסרטים האלה, אתם מוזמנים לארוע קולנועי חד פעמי וקיצוני: הקרנת כל שלושת סרטי "שר הטבעות" (הגירסאות המקוריות – לא גירסאות הבמאי), בזה אחר זה, בעותקי פילם מקוריים, לאורך לילה שלם של הוביטים, אלפים ואנדי סרקיס. זה יותר מסתם סרט: לילה שלם בארץ התיכונה הוא הרפתקה שלא תצאו ממנה אותם האנשים שהייתם. גם אם חרשתם כבר את הסרטים בדי.וי.די., עוד לא ראיתם מרתון של "שר הטבעות" אם לא ראיתם אותו מוקרן כמו שצריך על מסך ענק.

איפה?

סינמטק חולון, במתחם המדיטק, גולדה מאיר 6, חולון.‏ חלקכם מכירים אותו אולי כמשכנו של הסקוטקון.
במקום יש חניה בשפע ובחינם, וגישה נוחה לתחבורה ציבורית.

מתי?

הארוע יתחיל ביום חמישי, ה-29.12 – רגע אחרי סוף חנוכה, ורגע לפני הסילבסטר. הוא יימשך עד יום שישי (ה-30.12) בבוקר.

מה יהיה, בדיוק?

אתם מוזמנים להגיע למקום כבר החל מ-19:00 למפגשים והתמנגלות בלובי המרווח של המדיטק, ואולי עוד כמה דברים שעליהם נודיע בהמשך.
ב-20:00 ניכנס לאולם לפתיחה ותכנית אמנותית
20:30: תחילת הקרנת "אחוות הטבעת"
23:30: הפסקה.
24:00: "שני הצריחים"
03:00: הפסקת התאוששות.
03:30: "שיבת המלך"
07:00 בערך: סיום.

כמה עולה?

המחיר הרגיל הוא 35 ש"ח לסרט, או 84 ש"ח למרתון כולו. אם רק תגידו שהגעתם מעין הדג, תקבלו כרטיסים ב-28 ש"ח לסרט, 75 ש"ח למרתון. ניתן להזמין כרטיסים מראש בקופת הסינמטק, בטלפון: ‏‏‏03-5021552.

וחוץ מסרטים מה עוד יש בתכנית האמנותית?

כרגיל, מלבד הסרטים עצמם יהיו עוד כמה הפתעות – אבל אנחנו רוצים עוד. התוכן תלוי, בין השאר, בכם: אם אתם רוצים להשתתף בפתיחת הארוע, ויש לכם רעיון מגניב שקשור לשר"ה – מוביאוקי, סרטון השוודה, שירה אלפית, שיחזור דרמטי של הסצינה מ"מוכרים בלבד 2", המחזה של ה-Very Secret Diariesכתבו לנו.

יש פייסבוק?
הנה דף האירוע. משימתכם: להירשם.