כשהבמאית לא הגיעה לעבודה

כולם היו מוכנים לצילומים של סרט חדש עם נטלי פורטמן, אבל הבמאית לין רמזי הבריזה. מה בדיוק קרה שם?

היו כבר במאים שנטשו במפתיע כמה שבועות לפני תחילת הצילומים, במאים שפוטרו במפתיע ובמאים שחטפו התמוטטות עצבים באמצע הצילומים והוחלפו, אבל נדמה לי שסיפור כזה עוד לא היה. ביום הראשון לצילומי המערבון "Jane Got a Gun", הגיעו כל אנשי הצוות והשחקנים, כולל נטלי פורטמן וג'וד לאו. אבל הבמאית – לין רמזי ("חייבים לדבר על קווין") – לא היתה שם. על פי הדיווח ב-Deadline, העובדה שרמזי פשוט לא הגיעה לעבודה היתה הפעם הראשונה שבה פורטמן ורבים מהמעורבים האחרים בסרט שמעו על כך שהיא פרשה מהסרט.

זה מאוד חריג.

הרמזים לכך ש"לג'יין יש אקדח" נמצא במצב של בלגן יוצא דופן הגיעו כבר בשבוע שעבר. מייקל פאסבנדר, שהיה אמור לגלם את התפקיד הגברי הראשי בסרט, פרש במפתיע, מה שגרם למשחק כיסאות מוזיקליים: ג'ואל אדגרטון, שהיה אמור לגלם את הנבל, קיבל במקומו את תפקיד הגיבור, ולתפקיד הנבל שהתפנה גויס ג'וד לאו. כל זה, שבועות בודדים לפני תחילת הצילומים. [THR]

גם זה די חריג. ועכשיו, הבמאית נעלמה. אחד המפיקים אומר ל-Deadline שהעובדה השולית שאין להם במאי לא תעצור אותם: יש להם תסריט ו-150 אנשי צוות מוכנים והם הולכים לעשות את הסרט, ברגע שימצאו מי יביים אותו. במאי מחליף בטח יגויס במהירות (ואם לא, ג'ואל אדגרטון בטח יוכל להיכנס גם לתפקיד הזה).

אבל חייבים לדבר על לין רמזי. מה בעצם קרה שם? הרי זה לא שהשעון שלה לא צלצל בבוקר, ולהבריז מהסרט של עצמה ביום הראשון לצילומים בטח לא יעשה טוב למוניטין ולקריירה שלה. בוודאי יש סיבה טובה מאוד לאירוע המשונה הזה, וכרגע אנחנו לא באמת יודעים עליו כלום. אני מקווה שהסיפור האמיתי מאחורי "לג'יין יש אקדח" יצא לאור בעתיד הקרוב או הרחוק – הוא נשמע מעניין יותר מהסרט.

ועכשיו שיר שלא קשור לנושא בכלל, אבל מבחינתי בלתי אפשרי שלא לזמזמם אותו בכל פעם שאני שומע על הסרט הזה. ביים: דייויד פינצ'ר.