טריילר: אימא!

הטריילר לסרטו החדש של ארונופסקי מציג: ג'ניפר לורנס מבוהלת וצורחת

מעט מאוד היה ידוע על "אימא!" של דארן ארונופסקי . עד עכשיו המידע היחיד שהיה לנו הוא תקציר העלילה "חייהם השלווים של זוג נשוי נהרסים בעקבות ביקורו של זר בביתם" ,הקאסט המרכזי: ג'ניפר לורנס, חאווייר ברדם, אד האריס ומישל פייפר והפוסטר המוזר ההוא שבו ג'ניפר לורנס מגישה את הלב שלה למישהו. לאחרונה יצא פוסטר נוסף על הדמות של בארדם שהיה מטריד לא פחות (ממנו התמונה למעלה) , ועכשיו, סוף סוף, יצא הטריילר:

ממה שאפשר להבין, ג'ניפר לורנס וחאווייר ברדם הם זוג נשוי ואז אד האריס מגיע אליהם במפתיע וברדם פשוט נותן לו לישון בבית שלהם. ואז מישל פייפר נכנסת ואז ג'ניפר לורנס מתחילה לאבד את דעתה בזמן שחאווייר ברדם מתגלה כמנהיג כת או משהו. בנוסף: קירות מדממים, מבטים מאיימים של מישל פייפר, מלא תמונות של ברדם, וויס-אובר של משפטים מעוררי אימה ואז צרחות של ג'ניפר לורנס.

כלומר, ש"אימא!" זה סרט אימה לכל דבר. וזה נהדר. ארונופסקי כבר השתעשע עם הז'אנר בסרטים הקודמים שלו, וסרט אימה טהור עלול להוציא את המיטב ממנו. הז'אנר הספציפי ש"אימא!" נראה שייך אליו של "דברים מוזרים מתחילים להתרחש לבחורה והיא לא בטוחה האם היא מאבדת את שפיותה או לא?" הוא ז'אנר יחסית נדיר בסוגת האימה בניגוד לסרטי "בובות מפחידות" ומשויך בעיקר לאחד, רומן פולנסקי – אז יהיה נחמד לראות סרטים בז'אנר שלא נעשו על ידי אנסי קטינות. מה גם שלרוב כאשר במאים שלא ידועים בסרטי האימה שלהם עושים סרטי אימה קורים דברים טובים – בין אם זה "מלתעות" של ספילברג, "זאב אמריקאי בלונדון" של ג'ון לנדיס, "הניצוץ" של קובריק ועוד. בקיצור, יש בהחלט למה לחכות.

הבעיה היחידה היא, במה שנראה כמו הפעם האלף, תפקיד שנראה מבוגר מדי עבור לורנס. אלא אם זאת הולכת להיות נקודה ספציפית בסרט שמתייחסים אליה, אנחנו אמורים לבלוע בשקט מערכת יחסים בין לורנס (בת 26) ובארדם (48)? נו באמת. היה קשה למצוא שחקנית בת 40+ לתפקיד שהיו חייבים לקחת את לורנס? אבל, זה רק טריילר, ואני מוכן לחכות עם התלונות לסרט עצמו.

תגיות: