רדופים בוונציה
A Haunting in Venice

סרט שלישי בסדרת הרקל פוארו גרסת קנת בראנה, הפעם בונציה (או זה או ששם הסרט מטעה מאוד).

סרט מס' 3 בסדרת הרקול פוארו
תאריך הפצה בארה"ב: 15/09/2023
תאריך הפצה בישראל: 19/09/2023

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מה יש לבראנה מפוסטרים עם סיבוב?

  EIP

  קודם הזוועה של "מוות על הנילוס" ועכשיו זה? ולמה יש פיראט למטה, הוא בכלל קרא את הספר?

 2. אז רדופים מקבל ביקורות טובות

  האביר הבהיר

  למרבה ההפתעה בראנה הצליח לעצור את הגלגל, ודווקא בסרט השלישי – כשאף אחד כבר לא ציפה לכלום, לסחוט ביקורות חיוביות מהמבקרים.

  וזה משמח אותי כמי שאישית דווקא חיבב את שני הסרטים הקודמים בסדרה. האמת שאת מוות על הנילוס ראיתי לפני כמה ימים. הביקורות היו כל כך שליליות, שלא היה לי שום חשק לראות אותו. לאחר מעשה אני מסכים כמעט עם כל ביקורת שנאמרה: השחקנים עושים עבודה בינונית, אין בסרט שום בשורה, והוא פשוט חלש תסריטאית בכלל וכסרט בלשי בפרט.

  אבל הוא סרט כיפי עם הרבה אווירה ושפם על הפרצוף של בראנה, ואיכשהו בשבילי זה עבד. היה לי ממש נחמד למה לא תביאו עוד כמה כאלו. אז הנה הגיע עוד אחד, ומה אתם יודעים – מסתבר שאולי הוא אפילו טוב. כל הכבוד בראנה, תמשיך להיות אתה.

  • יש שני דברים שעובדים לטובת הסרט הזה בביקורות

   הראשון זה שהוא סרט שלישי – ולא פעם בשלב הזה, מבקרים שיודעים שהסרטים האלה לא טובים (לטעמם), לא יחזרו לסרט השלישי. אז מדי פעם אפשר לראות בכל סדרה עלייה בביקורות בשלב כלשהו של הסדרה, פשוט כי מי שלא בעניין כבר הלך.

   אבל השני – והמשמעותי יותר – זה שהסרט הזה הפעם הוא משהו מקורי. כי אין מה לעשות, אני בסך הכל לא נגד סרטי בראנה-פוארו, אבל העיבודים הקודמים של הסדרה עמדו מעליהם והטילו צל כבד שהפריעו לסרטים בראשם של מבקרים שלא יכלו אלא להשוות לסרטים אחרים (ומוצלחים יותר).

   הפעם אין מטען לפוארו, בגלל שמדובר בסיפור מקורי (שמשופע קלות מסיפור שאף פעם לא עובד לקולנוע) ולכן אין את ההשוואה שיושבת לו מעל הראש.

  • ״ביקורות טובות״

   טאי

   לסרט יש ציון ממוצע של 6.5 ברוטן טומטוז. זה בינוני להחריד.

תגובות מקבילות

7
  תגובות נוספות בדף הביקורת של רדופים בוונציה
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)