אלכס קרוס
Alex Cross

הבלש אלכס קרוס (גיבור הסרטים "חתום בנשיקה" ו"שעת העכביש") חוקר רצח של קרוב משפחה, ומגלה שמדובר בפעולה של רוצח סדרתי.

סרט מס' 3 בסדרת אלכס קרוס
תאריך הפצה בארה"ב: 19/10/2012
תאריך הפצה בישראל: 19/10/2012
כמו חיקוי זול של סדרת משטרה נוסחתית. גרוע מכל בחינה.

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. טיילר פרי בתפקיד מורגן פרימן?

  אלפקה

  ואני חשבתי שיהיה קשה להתעלות על שעת העכביש…

 2. בינוני מינוס

  ברווז

  לא הלכתי בציפייה לסרט מטורף וחציו הראשון של הסרט עושה את עבודתו כהלכה אבל בהמשך הסרט פשוט מתרסק אל תוך ערימת הקיטש שהוא יוצר, והעימות שממתינים לו כל הסרט נראה כמו משהו שילד בכיתה ז' יכול לעשות טוב יותר. חבל.

 3. לגבי הדירוג

  THOR

  באמריקה הסרט קיבל PG-13 ובארץ 16+
  למה?, ולמי כדאי להאמין?

  • כדאי לא לראות את הסרט, ולא משנה בן כמה אתה.

   ההפרש בדירוג הוא מאותה הסיבה שהביאה לדעות שונות מאוד על הנושא הזה ב"לופר": לא רואים בפועל על המסך אלימות קשה, אבל יש *הרבה* אלימות מרומזת.

   ואם זה גרם בטעות לסרט להישמע עמוק ורב משמעות: הוא לא.

   1
   מתן בכר ?
 4. סתם עוד סרט

  למרות הטריילר הנורא שגרם לי ממש לא לרצות זאת, הלכתי לראות את זה (Desperate times וכו'). אני לא יודע אם "רע" זו המילה הנכונה, כי ראיתי סרטים רעים והוא לא כזה רע. הוא פשוט…משעמם. כלומר ,סטנדרטי להחריד. הסטריאוטיפים, העלילה, הכל בדיוק מה שאתם מצפים. יש פה את אותם דברים שראיתם ב 1,000 סרטים אחרים. שום דבר חדש, מלהיב או משהו שתזכרו 10 דקות אחרי הסרט. תחסכו לכם את הכסף והזמן ופשוט תוותרו על זה.

 5. לדעתי זה אחלה של סרט..

  חיפשתי לי סרט להעביר את הזמן, זה מה שהיה לי על המחשב, לא שיעמם, די מותח, לא משהו מדהים מבחינה קולנועית אבל ללא ספק אחלה מותחן לצהריים. סוף מפתיע. אתה קצת מגזים לדעתי.

 6. ציפיתי לגרוע מהסוג המהנה

  זוחל השטיח

  וקיבלתי מהנה והרבה פחות גרוע ממה ששמעתי. סיקרן אותי לראות בעיקר בגלל טיילר פרי ומת'יו פוקס ששניהם מגלמים כאן תפקידים לא אופייניים להם (והבנתי שהם דווקא לא היו הבעיה של רוב המבקרים), ומקטע וחצי שראיתי לפני כן, ציפיתי ללא יותר ממותחן אקשן (מה שאני כבר בקושי רואה) שעושה את העבודה אם לא לוקחים אותו ברצינות מדי. לכן גם לא הפריעו לי כמה התרשלויות בתסריט. כבר ראיתי גרועים בהרבה.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)