אנאבל 3
Annabelle Comes Home

אנאבל פותחת עסק לנדל"ן רדוף רוחות, אבל מגלה שלקוחות נרתעים מהעובדה שהיא בובה. בלית ברירה, היא נאלצת לשתף פעולה עם האויבת הותיקה שלה, מגרשת השדים, על מנת להציל את העיירה מחברה גדולה שרוצה להפוך את בית היתומים למגרש חנייה לאליגוטרים.

סרט מס' 3 בסדרת אנאבל
תאריך הפצה בארה"ב: 26/06/2019
תאריך הפצה בישראל: 11/07/2019

תגובה אחת פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. טריילר חדש

  Nate

  https://www.youtube.com/watch?v=EMa-KFfatT0

  אני מאוד מחכה לסרט הזה. הסרט הקודם היה ממש טוב, מקרה נדיר (בייחוד בסרטי אימה) שסרט עולה עשרות מונים על המקור (במקרה הזה המקור היה לא משהו, אבל עדיין)
  יהיה גם מסקרן לראות מבחינת הבימוי. זה הסרט הראשון שגארי דוברמן מביים, אחרי שהיה מעורב בכתיבת רוב סרטי "לזמן את הרוע", וכן סרטי "זה". לא אופתע אם וורנר נתנו לו לביים "כאות תודה".

  הסרט עצמו נראה גם המשך לאנאבל וגם סוג של "לזמן את הרוע 3", בייחוד לאור ההשתתפות של פטריק ווילסון ושל וורה פרמיגה. ראיתי אנשים שראו את הטריילרים ואמרו "למה שבעצם לא יקראו לזה לזמן את הרוע 3?"

  ולגבי הקופות, בשלב הזה "לזמן את הרוע" הוא סוג של מותג בסרטי האימה. אבל "הנזירה", למרות היותו הסרט המכניס ביותר בסדרה (365 מיליון על תקציב של 22 מיליון!) לא השאיר כזה טעם טוב אצל אנשים. לכן יהיה מעניין לראות האם בקופות הוא יצליח להגיע לרמה של קודמיו.
  אבל לסרט יש את היתרון שיש לרוב סרטי אימה – תקציב זול. אין לי מושג מה התקציב המדויק, אבל די בטוח שגם אם הסרט יעשה הרבה פחות מאנאבל 2 (שהכניס למעלה מ-300 מיליון דולר), הוא יהיה הצלחה גדולה. אולי האולפן יהיה מאוכזב מדי, אבל כסף הוא יעשה (אלא אם כן הוא יהיה ממש גרוע ו/או לאנשים כבר ממש נמאס מהסרטים האלה).

  נחכה ונראה…

  ותיאור הסרט קורע!

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)