ואן גוך: בשערי הנצח
At Eternity's Gate

מבט על חייו של ואן גוך בתקופה בה שהה בארל שבצרפת.

אורך: 1:51
תאריך הפצה בארה"ב: 16/11/2018
תאריך הפצה בישראל: 02/05/2019

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אוף, חבל לי שסרט כזה יחמוק בלי ביקורת

  אבל גם אין לי באמת את הכוח להתייחס אליו. הוא מאוד מעניין, אבל לא לחלוטין פוגע. וילם דפו נהדר, והצילום יפהפה, אבל שנאבל.. מאוד שנאבל פה. ובאמת, כמה אפשר עוד לטחון את ואן גוך? בקיצור, לא יודע. לא מומלץ- לא לא מומלץ, אבל גם לא סתם "סרט באמצע". אני כן יכול להגיד שמגיע לו איזשהו יחס שאין לי כוח אמיתי לתת לו.

  • הצילום שיגע אותי

   Galoofy

   כלומר, עיצבן אותי והוציא אותי מהסרט.
   כי כשאני רואה מצלמה שנכנסת לשחקן לתוך האף, זה גורם לי לחשוב שבטח היה לווילם דפו נורא לא נעים עם המצלמה שנכנסת לו לאף, ולהפסיק לחשוב עליו בתור ואן-גוך.

   בתור מי שהסיפור של ואן-גוך מאוד מעניין אותה לאחרונה, הרבה הרבה יותר נהניתי מהסרט Loving Vincent, שבהחלט לא חף מבעיות, והסיבה העיקרית לכך הייתה החלטות הבימוי שהיו קשורות לדרך בה הסרט צולם – כולל זוויות, תנועת מצלמה, וההחלטה התמוהה לצלם חלקים נכבדים מהסרט כשהחצי התחתון של המסך לא בפוקוס.

   אמנותי? אולי. אבל זו פעם ראשונה שאני יכולה להגיד באופן מוחלט שהצילום הרס לי סרט.

   1
   אור ענבר ?
   • וואלה

    אני מודה שהקלוז אפים לא הפריעו לי (מן הסתם, אם היללתי את הצילום) אבל כן ראיתי את הסרט על מסך קטן אז אולי זה היה פחות מורגש.
    "לאהוב את וינסנט" היה לי נורא "ביופיק גנרי #5" ואילו זה היה קצת "בוא ננסה להבין את הנפש האמנותית שלו" או משהו, שזה נחמד. אני מניח תכלס שהגרסה הכי טובה היא אחת מהגרסאות היותר ישנות, אבל אין לי כרגע כוח באמת לבדוק.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)