לפני שאפול
Before I Fall

תלמידת תיכון נהרגת בתאונה, וממשיכה לחיות את היום האחרון בחייה שוב ושוב.

תאריך הפצה בארה"ב: 03/03/2017
תאריך הפצה בישראל: 02/03/2017

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. Blackfish

  זה… מקורי.

  1
  white bunny ?
 2. אלון

  נדמה לי שזה מבוסס על ספר שקראתי. והספר היה מצוין.

 3. איום ונורא

  הלכתי בחינם וזה עדיין לא היה שווה את זה.

  בהתחלה עוד יש פוטנציאל אבל ברגע שמתחיל כל עניין לולאת הזמן, די ברור שלסרט אין מושג מה הוא עושה. דברים שאמורים להישאר עקביים ביום שחוזר על עצמו משתנים וההפך. המשחק מזוויע וכל הדיאלוגים כל-כך, כל-כך קרינג'ים. וזו הבעיה – יש הרבה מהם. כי במקום להשתמש באמצעים חזותיים כדי להעביר זכרונות או רגשות או כל דברים שהדמויות רוצות להביע, הן פשוט אומרות אותו. "היי, תזכירו לי למה אנחנו שונאות אותה?", "היי זוכרות את הפעם ההיא בכיתה ה' שעשינו ככה וככה?" "את יודעת למה את עושה את זה? כי את ככה וככה!" הן ממש spelling out כל דבר שהן מרגישות או חושבות עליו.

  סרט גרוע, אבל לא בקטע מבדר כמו "הצלצול 3". פשוט גרוע וקרינג'י. כן היה קטע אחד כל-כך מגוחך שגרם לי לצחוק בקול, אבל זהו בערך. מומלץ להתרחק כמה שיותר.

  • תגובה שמכילה ספוילר מאת three
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת Mad_Hatter
 4. האמת? הסרט הזה בא לי ממש טוב

  נים

  הלכתי אליו יום אחרי 'הסוכן' המזעזע (למה אין כאן דף סרט כדי לכלות בו את זעמי?), בו צפיתי בקולנוע לב המיושן והדחוס קשישים נרגנים והקשקוש הקיטשי והאמריקאי הזה היה כל מה שהייתי צריכה. בחיי. כשהזוג שלידי דיבר במהלך הסרט ואף אחד לא נזף בו כמעט בכיתי מאושר.

  ולגביי הסרט עצמו?
  מהסרטים האלו שמצד אחד לא מאמצים את המוח אבל מצד שני כן נותנים לו תעסוקה. אני לא אומר שלא הרהרתי במהלכו האם הייתי בוחרת בחיים כאלו תמורת הזכות להישאר צעירה ובריאה לנצח.

  בקיצור, לא יצירת מופת, אבל גם לא ראוי לכזו קטילה והדרת רגליים המונית

  1
  Jess R ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)