התחלה חדשה
Begin Again

מנהל בחברת תקליטים בניו יורק (מארק רופלו) מפוטר מעבודתו הזוהרת ומגלה מוזיקאית צעירה ומוכשרת שזה עתה חוותה פרידה כואבת מבן זוג שהפך לכוכב רוק מפורסם.

תאריך הפצה בארה"ב: 11/07/2014
תאריך הפצה בישראל: 28/08/2014

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אז מה

  "בואי נקליט אלבום, והעיר תהיה האולפן שלנו". ואז הבחורה מקליטה שיר עם להקה שמגוייסת (או מתננדבת) בשבילה.

  להקליט אלבום עולה משהו כמו 100,000 ש"ח. היא צריכה להיות שמחה שהיא קיבלה מתנה כזו.

  2
  פיטר גבריאל, Dkchi ?
 2. מקסים

  הגירסא הניו-יורקית של "פעם אחת" היא נהדרת לא פחות ואולי אפילו יותר.

  רגע, בוא נתחיל מההתחלה.

  ההתחלה לא תופסת אותך. למשך ארבעים דקות אנחנו לומדים להכיר שני דמויות שלא מראים סימנים שהם הדמויות שהיית רוצה להעביר איתם עוד שעה. בארבעים הדקות הללו כמעט ולא מושמעים שירים. אבל עשרים דקות לתוך הסרט, באחת הסצנות הטובות של השנה שבה מארק ראפלו מדמיין להקה שלמה מנהגת את שירה האקוסטי של נייטלי, אתה מבין שזאת הולכת להיות חוויה כיפית, ואכן, ככל שהסרט ממשיך הוא נהיה יותר ויותר מקסים, שובה לב ומלבב.

  קיירה נייטלי לא הייתה כל כך טובה וחמודה כבר שנים. מעוררת סימפטיה, מלאת חכמה אבל לא מרגישה מלאכותית אף פעם. מארק ראפלו נהדר. כל צוות שחקני המשנה ( טוב אולי חוץ מאדם לווין) עושה עבודה נפלאה – קינר, סטנפילד, דף.

  העלילה נעה בין דברים צפויים ללא צפויים, אבל בכלליות קורים באווירה כל כך חמודה שלא אכפת לך. הסיום אחרי הכתוביות חמוד במיוחד. ומקסים.

  הדבר היחיד שיש לי לגביו הסתייגות זאת איכות המוזיקה. לסרט הזה חסר את ה"נופל באיטיות" של פעם אחת שבקלות תופס אותך וסוחף אותך כל הדרך אל האוסקר. אבל בעצם, אולי אני מלא בחרא, כי אני ברגעים אלה ממש מקשיב לפסקול המקסים של הסרט.

  בקיצור, בבקשה תראו את הסרט הזה. הוא מקסים, ונהדר ואולי קצת היפסטרי אבל אף פעם לא בצורה מעצבנת אלא רק בצורה חיננית וכולם חמודים ומגניבים והמוזיקה כיפית והדיאלוגים נהדרים וסרטים קטנים כאלה אף פעם לא מקבלים מספיק חשיפה אבל ממש מגיע לסרט הזה חשיפה כי הוא אולי לא יהיה אחד מחמשת הסרטים הטובים של השנה, אבל הוא היה חוויה נהדרת וכיפית ומדהימה.

  11
  OKDeSign (אור), אדון האופל, קיו, kob317, שומר שאבעס, ZHS, Horican, inbalg, MasterPiece, עידו הלמן, Beetlejuice ?
  • מסכים/מקסים ממש.

   ZHS

   קיירה נייטלי בתפקיד הכי סימפטי שראיתי אותה עושה כבר הרבה זמן (יאק "שודדי הקאריביים"), הפסקול כיפי ומתוק ולא מתיימר, ויש בסרט פשוט כמה וכמה רגעים שאתה פשוט לא רוצה שהוא ייגמר…

   1
   MasterPiece ?
  • מסכים לגמרי

   Gabriel

   עם השורה
   "ואכן, ככל שהסרט ממשיך הוא נהיה יותר ויותר מקסים, שובה לב ומלבב"

   סרט קטן ויפה, הרגיש אפילו קצת דוקומנטרי (בקטע טוב) קצת.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)