בגידה
Betrayal

בעל החושש שהשלווה תוביל לשעמום ולאיבוד המתח המיני, מחליט ליצור לאשתו מאהב וירטואלי. באמצעות הרשת החברתית מתפתח בין השניים רומן שגולש לחיים עצמם וחושף סודות שמטלטלים את מציאות חייהם השלווה

אורך: 1:28
תאריך הפצה בישראל: 27/05/2021

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. לא מובן

  איתן

  1. יש כל כך הרבה סרטים ישראלים שמחכים בתור להפצה עוד מלפני שנת הקורונה. ודווקא זה הסרט שהוא הסנונית הראשונה? (לא ראיתי, אבל בחייאת, דורון ערן???)

  2. רשימה חלקית של סרטים ישראלים שעומדים בתור:
  "אחד בלב" (טליה לביא)
  "ברזיל אהובתי" (חורחה גורביץ'. ראיתי. סרט מקסים)
  "אסיה" (זוכה פרס אופיר בשנה שעברה)
  "קולות רקע" (יבגני רומן. ראיתי. סרט נהדר)
  "סאבלט" (איתן פוקס. ראיתי. סרט בינוני)
  רשימה חלקית בהחלט, אבל מסקרנת מאוד. ודווקא זה יוצא ראשון?

  3. לסרט הקודם של דורון ערן כבר היה תאריך הפצה, ואז הוא הוכנס לפריזר בגלל הקורונה. וזה לא ש"מר קול" היה משהו יוצא דופן (סתם הצגת תיאטרון מצולמת), אבל לא ברור לי למה הסרט החדש של מר ערן (שלפי מה שראיתי, מוגדר "דרמה אירוטית") יוצא לפני הישן. או למה הוא יוצא בכלל.

  • אף אחד לא בונה על סרט שלו שיהפוך ללהיט

   mook

   לכן זאת נראית כמו בחירה נורמלית על מנת לבדוק את השטח לפני שמפיצים סרטים אמיתיים. להפיץ בשלב הזה משהו בעל פוטנציאל קהל זה חתיכת הימור.

   • אבל אז זה קצת ביצה ותרנגולת, לא?

    כלומר, ברור שזה הימור לשים את התותחים הכבדים (טליה לביא, אני מניח), אבל לשים דווקא את "בגידה", ולא, נגיד, "אסיה" (שבשום מצב הוא לא שובר קופות, נדמה לי) או אפילו באמת סרט של איתן פוקס (שיש סיכוי ככה ויש ככה) – נו, אז קהל לא יבוא ואז יחליטו שעוד לא הגיע הזמן לקולנוע ישראלי, אבל אם ישימו לנו גזר יותר משמעותי, מן הסתם יבואו יותר.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)