6 גיבורים
Big Hero 6

סרט גיבורי על באנימציה של דיסני. גאון מחשבים מוצא עצמו בליבה של מזימה נפשעת להשמיד את עירו, סן פרנסוקיו. בעזרת חברו הקרוב הרובוט וקבוצת גיבורי-על חסרי ניסיון הם יוצאים למשימה להגן על העיר.

תאריך הפצה בארה"ב: 07/11/2014
תאריך הפצה בישראל: 04/12/2014
חבילה של סוכריות גומי. חמוד, צבעוני, מתוק וממש מצחיק.

67 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. רגע, מה עם חמשת הקודמים? הופצו ישירות לDVD?

  שלמקו GRAS לא מאמין שהוא הראשון

  (ל"ת)

  • אני רואה שגם לך יש בעיה.

   אדם קלין אורון

   (ל"ת)

 2. זה לא אמור להיות "ששת הגיבורים הגדולים"?

  אריה הזהב

  זה נשמע הרבה יותר הגיוני, לא?

 3. אני היחיד

  nir

  ששם לב שלאחד התסריטאים קוראים סטיבן סיגל ?

  1
  Yonshuf ?
 4. ג'וש האצ'רסון, סמואל ל. ג'קסון ופרדי היימור לא חלק מהסרט.

  קסם

  (ל"ת)

 5. של מי החתולה הזאת?

  ישראלי

  שמתם לב שהחתולה הזאת (http://youtu.be/MyqZf8LiWvM?t=1m56s) מ"בית" יותר מדי דומה לחתולה הזאת (http://youtu.be/_w2d4dcedNg?t=2m10s) מ"שישה גיבורים"?
  צירוף מקרים?

  1
  WD ?
 6. סתם שאלה - זה יוקרן באיימקס?

  אם כן, הבדיחות פשוט כותבות את עצמן..

  3
  THOR, ישראלי, InvisibleUnicorn ?
 7. מצטער אנשים.

  Jaguar

  אקשן טוב יותר מ'משפחת סופר על', לב גדול יותר מ'מפלצות בע"מ' ו'למעלה', מצחיק יותר מ'מוצאים את נימו' ו'הקיסר נפל על הראש', ביימקס חמוד יותר מאלפי מיניונים ומוול-אי אחד, ויחסית לבינוניות המוערכת מדי של שנה שעברה 'לשבור את הקרח' דיסני קפצו למעלה למעלה.

  נהדר!

  2
  יובל המפוקס, trilliane ?
  • לב גדול יותר מלמעלה ואקשן טוב יותר ממשפחת סופר על?

   רנדל

   קיים כזה דבר?

   1
   דיאנה ?
   • סובייקטיבי.

    Jaguar

    האקשן מבחינתי היה הרבה יותר טוב ממשפחת סופר על, ואני מניח שהרוב יסכים איתי על זה (אחרי הצפייה).
    לגבי הרגש, מ'למעלה' התרגשתי אבל לא ברמה ההשתפכותית שאפפה את הסרט או את הדקות הראשונות שלו. את מפלצות בע"מ אהבתי מאוד מאוד, וכל צפייה הסתיימה עם לחלוחית בעין. ועדיין, מערכת היחסים בין ביימאקס להירו, והאינטראקציה בין הדמויות גרמה לי לצאת בהצהרה הזו מספר דקות אחרי שיצאתי מהסרט. למרות שהסרט מתאמץ לרגש בקטעים מסויימים, החיבה שלי לדמויות והמשחק האמין (אגב, משחק אנימציה מעולה של הדמויות) הפכו את המניפולציות לאפקטיביות במיוחד.

    כמעט כתבתי "דמויות יותר טובות מ'צעצוע של סיפור'" בהודעה הראשונה. מאוד בומבסטי! זה לא בדיוק נכון כי אנחנו מכירים את הדמויות מהצעצועים הרבה יותר זמן, והנוסטלגיה משפיעה. אבל אדם (או ילד) שיראה את הסרט הראשון בסדרה והסרט הזה ביחד, יזדהה עם זה.

    לאלה שרוצים הנמכת ציפיות; אולי ההתלהבות שלי נובעת מהאכזבה שלי מ'לשבור את הקרח'. ציפיתי לעוד סרט מרודד, מבולגן, ומסחרי כמו ההוא, שכולם יאהבו ואני אהיה אמביוולנטי לגביו, אבל במקום קיבלתי משהו שיותר קולע לטעם שלי. וגם זוגתי ממש לא התלהבה, אבל היא הייתה שותפה לחוסר החיבה שלי ל'לשבור את הקרח'.

    1
    trilliane ?
  • מצחיק יותר מ-Emperor's New Groove?!

   [Citation Needed]

   1
   דניאל ?
   • אני גם מת על 'הקיסר נפל הראש'.

    Jaguar

    אבל אי אפשר להכחיש שהוא בוחר בגישת הירי האוטומטי (מלא בדיחות, כמה מפספסות, כמה פוגעות במקום לא רגיש, וכמה קטלניות). ב'גיבורים' יש יחסית הרבה בדיחות, אבל מדובר על מתווך קליעה. רובן פוגעות במטרה.

  • מסכים/לא מסכים/תרגום מיזוגני/ארוחה

   אקשן יותר טוב: מסכים. לב גדול יותר: מסכים. מצחיק יותר מ'מוצאים את נימו': מסכים. מ'הקיסר נפל על הראש: לא מסכים. ביימקס חמוד יותר: מסכים. הרבה יותר טוב מ'לשבור את הקרח' הבינוני: מסכים.

   אבל: אני מסכים גם עם אדון האופל, היה חסר לי משהו שממש יגרום לסרט לפרוץ הלאה בייחודיות. ובכל זאת, כיף חיים ונהדר. הדבר היחיד שהיה יותר טוב משישה גיבורים זה הסרט הקצר והנהדר בלי שום הסתייגות לפניו ושהרבה יותר טוב מ"איש נייר".

   ובפינתו של "מתרגמים מה נסגר": לגו-גו יש קאצ'פרייז. הקאצ'פרייז הוא "woman up!". נחשו, ילדים, כיצד תרגמו אותו המתרגמים [ בכתוביות. לא יודע לגבי הדיבוב]? ניחשתם "תהיה גבר"? כי התשובה הייתה "תהיה גבר". הידד וששון למתרגם בלון שבתוכו מוסתרת כאפה (שרוב הזמן עשה עבודה הרבה יותר טובה, אבל הנפילה הזאת מאכזבת ביותר).

   12
   דורון פישלר, דניאל, אור ענבר, לפרקונית, דיאנה, WD, jokerface24, אור, Morin, netta, Jess R, trilliane ?
  • האמנם?

   האיש והאגדה

   משפחת סופר על נתן תרוץ לסוגי כוחות של הדמויות שלו והשתמש בהם באופן דינמי וסוחף. 6 גיבורים לעומת זאת לא נתן שום הצדקה לכוחות המוזרים שלהם (הם בטוח יכלו לבחור משהו יעיל יותר) והסצנות אקשן היו… בסדר – לא משהו מיוחד שגרם לי להגיד "וואו!" אלא סתם בסדר.
   הבנייה של המערכת יחסים בין הירו לביימקס הייתה די מאולצת לאורך הסרט וזה שנדחפו אליו עוד המון קלישאות מיותרות בשביל… אני לא יודע למה לא עזר לזה.
   אני לא כל כך זוכר את "מוצאים את נמו" ו"הקיסר נפל על הראש" אז אני אסכים עם ההומור וכן, ביימקס בהחלט חמוד יותר.
   קפצו? לא, רק עלו קצת. הסרט עדיין בינוני אם כי בהחלט פחות מ"לשבור את הקרח" (מה שמשותף לשניהם זה שבשניהם יש אחלה מוזיקה).

   1
   SpaceBunn ?
   • אין להם כוחות על, הם חנונים, גאוני טכנולוגיה

    אין פה "הצדקה" או "בחירה"; נראה לי שפספסת, כל אחד מהם פשוט השתמש בהמצאות שלו מהפרויקט שהוא עבד עליו (שהירו עזר לו לשכלל ולתעל לטובת המטרה).

    • תגובה שמכילה ספוילר ל6 גיבורים מאת האיש והאגדה
     • תגובה שמכילה ספוילר מאת trilliane
      • תגובה שמכילה ספוילר ל6 גיבורים מאת האיש והאגדה
       • תגובה שמכילה ספוילר מאת trilliane
 8. בסופ"ש הקרוב יש טרום בכורה לסרט

  ממבט על לוחות ההקרנות של יס פלאנט, יש את הסרט מדובב 2D, מדובב 3D ואנגלית 2D.

 9. יש סיבה ספציפית

  Grey Thingy

  לכך ששם הסרט עוצב להיראות כמו אות במנדרינית?

  • אם כבר, אז יפנית

   ישראלי

   הסרט הזה יהיה העיסוק הראשון של דיסני אנימציה ביפן.
   הסרט ממוקם בעיר דמיונית בשם סן-פרנסוקיו, שזה שילוב של סן פרנסיסקו וטוקיו.
   מהטריילר רואים בעיקר השפעות של טוקיו. מסן פרנסיסקו אני רואה רק את הגשר המפורסם ואת העובדה שיש בחבורה אפרו אמריקאי.
   על כל פנים, הסרט נעשה בהשפעה גדולה של יפן. אם זה בעיצוב הבתים, אם זה בתרבות או בעיצוב הדמויות שמושפע מאנימה. גם ניתן לראות שלטי רחוב כתובים ביפנית.
   אז בהחלט יתכן שהסמל עוצב בצורה דומה לאותיות היפניות.

   • עיצוב העיר וגם הבתים הוא דווקא מאוד סן פרנסיסקו

    הגבעות והרחובות התלולים, ">" alt="" width="" height="" />' alt='!(-;!' class='wp-smiley' /> ).

    • בהחלט

     התפרסם לאחרונה פיילוט (שלא ראיתי, אומרים שהוא מצוין) לסדרת טלויזיה על פי "האיש במצודה הרמה" של פיליפ ק' דיק. הספר (והסדרה) מתרחש במציאות אלטרנטיבית שבה מדינות הציר ניצחו במלחמת העולם השניה, וכך ארה"ב נכבשה וחולקה בין גרמניה הנאצית ובין יפן. ופתאום זה התחבר: זה העולם שבו "6 גיבורים" מתרחש. זה החוף המערבי של אמריקה תחת שלטון יפני. הסרט החמוד להפליא הזה מתרחש בעולם שבו הנאצים ניצחו.

     9
     Morin, WD, blilit, DanielleBN, Octarine, לפרקונית, שפן הלוח, בני, יבגני טרבנוב ?
     • אני חושבת שעולם שבו הנאצים ניצחו היה נראה שונה מאוד

      ולא מסתכם בסממנים יפניים ברחובות…

      • החוף המערבי הוא לא נאצי. החוף המערבי הוא יפני-קיסרי.

       שלמקו GRAS

       (ל"ת)

      • תגובה שמכילה ספוילר מאת אידן (ברווז גומי)
       • כדי שלא יריחו את התחתונים שלו? !(-;!

        (ל"ת)

 10. תודה :)

  Grey Thingy

  (ל"ת)

 11. אהבתי ובכל זאת הייתי מאוכזב.

  אדון האופל

  בתור חוויה קולנועית "6 גיבורים" הוא חוויה קולנועית מושלמת. הוא מספק את כל הצרכים ואת כל הנדרש מבידור קולנועי איכותי. הוא מכיל אקשן מהנה, בדיחות משעשעות, דמויות חביבות, דרמה נוגעת ללב ואנימציה יפהפייה. כך שבסך הכל "6 גיבורים" הוא סרט מעולה שעושה הכל נכון.

  הבעיה עם הסרט היא שציפיתי ממנו ליותר מסתם בידור קולנועי טוב. האקשן בסרט אומנם מהנה אבל לא סוחף במיוחד. הבדיחות משעשעות אבל לא נשפכתי מצחוק מאף אחת מהן. את הדמויות חיבבתי אך לא התאהבתי באף אחת מהן. והדרמה אכן נגעה ללבי אך לא ריגשה אותי עד דמעות. במילים אחרות, חסר לסרט איזשהו משהו שבאמת יהפוך אותו מסתם סרט מאוד כיפי ומהנה למשהו שיעמוד ברף הגבוה שדיסני הציבו לעצמם עם סרטיהם האחרונים (גם "לשבור את הקרח" אכזב אותי מעט, האמת, ועדיין אהבתי אותו יותר מ-"6 גיבורים").

  העלילה של הסרט מאוד מאוד פשוטה. היא הולכת בקו ישר מאוד, בלי הסתעפויות או קווי עלילה משניים. יש לנו את הקספוזיציה, יש את הגילוי המרעיש, יש את המפגש הראשון עם הנבל שבו הגיבור נכשל להביס אותו, למידת הלקח מאותו כישלון והמפגש הסופי. בין לבין יש סצינות שבונות את הקשר בין גיבור הסרט, הירו, לבין הרובוט הרפואי שלו.

  יש בסרט כמה וכמה הפתעות עלילתיות קטנות שלאף אחד לא אכפת מהן אך בגדול, מדובר בתסריט צפוי ונוסחתי מאוד במבנה העלילתי שלו ובהתרחשויות.

  שתי הדמויות הראשיות נהדרות, אך זה נכון רק לגביהן. ישנן הרבה סצינות שמטרתן העיקרית הייתה לבנות את היחסים בין הירו לביימאקס שלא היה זמן לסרט להציג את דמויות המשנה או אפילו את הנבל של הסרט כמו שצריך. לכן חוץ ממה היו כוחות העל שלהם אני לא זוכר כלום מאותן דמויות שאכלסו את הסרט, וחבל. הן עשו רושם לא רע בכלל. ובתור סרט שמתעסק "בקבוצה" של גיבורי על זה נראה לי כמו פגם רציני.

  כך שבסופו של דבר זה עניין של ציפיות. רק אתמול היו לי ציפיות סבירות מהסרט אך התגובה למעלה של יגואר הצליחה, לצערי, להקפיץ את אותן ציפיות גבוה למעלה. חבל מאוד. אני לא אומר שדיסני פישלו הפעם או שהרצף שלהם נפסק. הם הוציאו עוד סרט נהדר ומאוד מהנה שכולם ידברו עליו בחודשים הקרובים. אני מאוד ממליץ עליו (בעיקר אם אתם לוקחים ילדים קטנים. הם ימותו עליו) אבל זה לא "משפחת סופר על" ואפילו לא "פלונטר" (במידה והתאהבתם בסרט הזה כמוני).

  נ.ב – לפני הסרט הוצג הסרט הקצר "סעודה". אחד הכי מוצלחים והכי מרגשים של דיסני (ובכלל). התרגשתי ממנו יותר מאשר בסצינת השיא של הסרט שבא אחריו. קצת התבאסתי מהסוף הבלתי סביר או הגיוני אבל לא נורא.

  נ.ב.ב – הבנתי שיש סצינת קרדטים שפספסתי. אל תעשו את הטעות הזאת.

  2
  nadidi, Matoy ?
  • תגובה שמכילה ספוילר ל סצינת הקרדיטים של big hero 6 מאת סטיץ'
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת באטמן
   • האם דווקא דיסני בוחרים להכין את הקרקע לסרט המשך?

    ישראלי

    בהוליווד יש בעיה: יוצרי סרטים רוצים שהיצירה שלהם תהיה יצירה שלמה ולכן הם סוגרים את כל הפינות שאפשר בסרט. אבל כידוע האולפנים תמיד יעשו סרט המשך לסרטים המצליחים שלהם, ואז הם תמיד נמצאים בבעיה איך בכל זאת ניתן להמשיך את הסיפור לעוד סרט, וכך יוצאים המשכונים מטומטמים לחלוטין שלא היה בהם שום צורך.
    אז מאחר וזה המצב, היה כדאי שיוצרי סרטים ישאירו פתח בסרט לסרט המשך, כדי שבמידה והאולפנים יבחרו להמשיך את הסרט, זה לא יהיה זוועה שמחללת את המקור.
    והנה, זה מה שדיסני עשו בסצנת אחרי הקרדיטים (לא אחשוף מה, כדי לא לספלייר), סצינה שנראה שנועדה למקרה שיהיה סרט המשך. אלא שדווקא דיסני היו האחרונים שהייתי מצפה מהם שיעשו דבר כזה, לא נהוג לעשות סרטי המשך קולנועיים בדיסני.
    אז מה זה אומר? הולך להיות 6 גיבורים נוסף?
    (צריך גם לציין שגם ללא סצינת אחרי הקרדיטים, הסוף הוא סוג של התחלה)

    1
    WD ?
    • "6 גיבורים" הוא סיפור-מקור (אוריג'ין) של קבוצת גיבורי על.

     ברור שתוכנן מראש המשך!

     1
     trilliane ?
     • לא כזה ברור כשמדובר בדיסני אנימציה

      ישראלי

      הסטודיו שמסיבה לא ברורה מקפיד לא להוציא המשכונים קולנועיים (במקום זאת הם העדיפו לתת לדיסני טון, אולפן טלוויזיה, להפיק המשכוני ווידאו, אבל גם זה כבר נפסק. כיום דיסני טון עושים רק סרטי טינקרבל ומטוסים).
      סרט המשך קולנועי בהפקת סטודיו האנימציה של דיסני יהיה משהו די מהפכני. הפעם האחרונה (והיחידה) שהם עשו המשכון היתה ב-1990 עם ברנרד וביאנקה במבצע אוסטרליה. (ולא, פנטסיה 2000 ופו הדוב לא יכולים להיחשב המשכונים).
      אז המשכון בדיסני אנימציה זה לא דבר מובן מאליו.

      1
      הזה שלא הבין את מרשל מקלוהן ?
     • ואגב, יש לי תחושה שעוד לפני הכרזה על סרט המשך, דיסני יכריזו על סדרת טלויזיה

      ישראלי

      חבורת גיבורי על זה פורמט מצוין לסדרת טלויזיה ב-2D.
      אפשר יהיה גם לשלב אותם בסדרות אנימציה אחרות של מארוול (אבל כמובן שאי אפשר לשלב אותם בסרטי מארוול)

      1
      בני ?
    • הסצינה של אחרי הקרדיטים

     הראל

     היתה הופעת אורח של סטן לי ולא הצלחתי למצוא בה שום רמז לסרט המשך.
     אבל אם זה מעניין אותך, דיסני מדברים בגלוי על סרט המשך לראלף ההורס.

     • תגובה שמכילה ספוילר לסצינת אחרי הקרדיטים בשישה גיבורים מאת ישראלי
      • תגובה שמכילה ספוילר מאת הראל
       • תגובה שמכילה ספוילר ל6 גיבורים מאת ישראלי
        • אני לא חושב שיש מישהו אחד

         שלמקו GRAS

         שמתכנן ברצינות תפקיד משמעותי עתידי לסטן לי.

         1
         אדם קלין אורון ?
         • תמיד יש פעם ראשונה

          ישראלי

          וכדאי להזדרז.
          אתם יודעים איך זה בגיל הזה.
          אני לא רוצה לפתוח פה לשטן, אבל אי אפשר לדעת מה יולד יום.

        • תגובה שמכילה ספוילר ל6 גיבורים, קצת לעידן אולטרון מאת Tomer Soiker
        • הבעיה היא שיש סיכוי די גדול שעד שיצא סרט ההמשך

         סטן לי כבר לא יהיה בחיים. הבחור כבר בן 91, ולסרטי אנימציה לוקח הרבה זמן להיות מופקים, 5 שנים במינימום.

         • ואחד השלבים הראשונים הוא הדיבוב,

          קסם

          הרבה לפני האנימציה.

         • אל תפתח פה לשטן

          ישראלי

          יש כאלה שעוברים את גיל 100.
          וחוץ מזה, זאת סיבה מצוינת להזדרז עם סרט ההמשך.

          1
          ג'יזברה ?
         • 92, והוא מאוד פעיל ואנרגטי לגילו.

          אף על פי כן, אני לא חושב שהתפקיד שלו היה יותר מאנקדוטה (כמו תפקידי האורח האחרים שלו), כך שלא תהיה לנוכחותו\אי נוכחותו השפעה על סרט ההמשך.

          1
          trilliane ?
     • ולגבי המשך לראלף

      ישראלי

      כרגע זה עדיין בגדר דיבורים, עוד לא הכריזו רשמית.
      מה גם שלא בטוח אם זה יהיה המשכון או ספין אוף על אחד מעולמות הארקייד שיש בראלף.

 12. כנראה שלפיקסאר נגמרו הרעיונות, בשנים האחרונות החל עידן הדיסני

  קוקוס במלח חלבי

  "6 גיבורים" הוא כל מה שאתה יכול לבקש מסרט אנימציה כיפי וצבעוני. הוא כיפי, הוא מצחיק, הוא מגניב, הוא גם ממש מרגש, מעניין, הדמויות מפותחות ונראות מדהים, בכלל האנימציה בסרט הזה צבעונית ויפייפיה, הגיבורים מוצלחים, הקאשן אדיר, הנבל מוצלח. הכל פשוט ממש ממש טוב. הנפילה של הסרט היא ששני הגיבורות הנשיות בסרט לא תופסות נפח מרכזי בעלילה ולא כל כך התחברתי אליהם. אבל בסך הכול זה לא מה מספיק כדי להפיל סרט, לא סרט כזה בכל מקרה.
  מאז "צעצוע של סיפור 3" (המדהים) לפיקסאר נגמרו הרעיונות. דיסני לעומת זאת ממש השתפרו בשנים האחרונות, זה החל עם "פלונטר" המבדר, המשיך עם "לשבור את הקרח" הסרט החביב (אבל לדעתי אוברייטד ברמות) והשנה הפציץ אותנו עם מנה של מגניבות טהורה שנקראת "6 גיבורים" (בקולנוע הקרוב לביתכם) אני צופה עתיד מאוד גדול בסרטי דיסני הבאים. לעומת זאת האירוע הכי מרגש עכשיו של פיקסאר זה "מכוניות 3" אז… אתם מבינים את האכזבה.

  2
  trilliane, Grey Thingy ?
  • שכחת את ראלף ההורס

   מישי

   שלא מתחרה בהצלחה של פרוזן אבל הוא סרט מעולה.

   1
   יובל המפוקס ?
   • סטיץ'

    גם "פו הדב" היה נפלא בדרכו שלו

    • נכון, אני באמת לא מצליח להבין איך פו הדוב לא היה מועמד לאוסקר לסרט האנימציה

     ישראלי

     איך קונג פו פנדה 2 הצליח להיות מועמד באותה שנה ופו הדוב לא?

  • האירוע הקרוב של פיקסאר הוא 'Inside Out',

   דני

   ואני, לפחות, מאוד נרגש לקראתו.

   3
   WD, ישראלי, Iter Impius ?
   • זה גם מה שאני רציתי לכתוב

    ישראלי

    חבר'ה, זה נכון שפיקסאר הכריזו על מלא המשכונים, אבל בואו לא נשכח שב-2015 הם הולכים להביא 2 סרטים לקולנוע ושניהם מקוריים.
    "הקול בראש" יגיע בקיץ הקרוב והוא בבימויו של פיט דקטר – הבמאי של מפלצות בע"מ ו-UP. שני הסרטים שהוא הוציא עד היום היו הצלחות מטורפות, הוא עד היום לא נכשל. יש לי ציפיות גבוהות מאוד מהסרט הזה.
    הסרט השני הוא "הדינוזאור הטוב". אמנם עד כה קיבלנו עליו בעיקר מידע שלילי, אבל זה ממש לא אומר כלום. גם ל"וול-אי" היה סיפור דומה. גם שם היו בעיות גדולות מאוד בעלילה שהצריכו שינוי של כמעט כל העלילה. הבמאי אנדרו סטנטון אמר שמרבית מה שרואים על המסך נעשה בשנה האחרונה של ההפקה. סיפור דומה גם היה עם צעצוע של סיפור 2. בפיקסאר לא נבהלים מלשנות דברים מהותיים בסרט ברגע האחרון. עוד יש סיכוי.

    אז רדו מההמשכונים של פיקסאר, בשנה הבאה הם מביאים 2 סרטים מקוריים ונקווה שגם מוצלחים.

 13. שמתם לב שכמות המדובבים המפורסמים בסרט

  האיש והאגדה

  היא פחות או יותר כלום.
  את הדמות הראשית מדובב שחקן שעשה בערך כלום עד עכשיו, ואת ביממקס מדובב מישהו שמוכר רק לצופי רוק 30.
  השניים היחידים שזיהיתי מתוך הרשימה היו אלן טיודוק (שחקן שאני ממש אוהב שעשה פה בערך כלום) וטי ג'יי מילר (שעשה את הדמות האופיינית שלו).
  זה לא קצת מוזר?

  • זאת השיטה הפיקסארית

   לשכור מדובבים לפי התאמתם לדמויות ולא לפי המידה שבה הם מפורסמים. רדיקלי.

   7
   שפן הלוח, לפרקונית, זוהר אורבך, דיאנה, WD, InvisibleUnicorn, יובל המפוקס ?
   • לא, זו שכלול של השיטה הפיקסארית.

    קסם

    מה שאומר לשכור מדובבים לפי התאמתם לדמויות ולא לפי המידה שבה הם מפורסמים, ואז לדחוף את אלן טודיק איפשהו.

    4
    יהונתן צוריה, דורון פישלר, תמר, netta ?
    • אני בעד לשים את אלן טיודוק בכל סרט

     האיש והאגדה

     מבחינתי אפילו שידובב את כולם. גם את הבנות.

     2
     יהונתן צוריה, DanielleBN ?
     • הי, לא כל אחד יכול להיות מל בלנק

      ישראלי

      (ל"ת)

      1
      אורי ?
      • סת' מקפרלן?

       הראל

       (ל"ת)

   • אורן

    השיטה של פיקסאר היא להביא שחקני עבר שהיו ממש מפורסמים בשנות השבעים, מהסוג שאתה מתפלא שהם עדיין חיים, ולתת להם את כל תפקידי המשנה.

  • *שיעול* ג'יימס קרומוול *שיעול*

 14. דיסני ממשיכים להוביל על פיקסאר

  כנראה שכשימי הזוהר של פיקסאר עוברים ימי הזוהר של דיסני, והתואר של אולפן האנימציה הטוב בעולם, חוזרים אליהם בגדול. "6 גיבורים" הוא עוד ניצחון מוחץ לאולפן, עם אנימציה מדהימה, סצינות אקשן עשויות מעולה ודרמה אפקטיבית ומפתיעה בשביל מה שאמור להיות "סרט ילדים".

 15. את מי סוכריות גומי מצחיקות?

  אדון האופל

  (ל"ת)

  3
  WD, אייל, ג'יזברה ?
 16. צפויה ביקורת?

  הייתי שמח לפרט את דעתי בדף הביקורת ולא בדף הסרט.

  • (כנראה שכן, כי עלתה אחת בוואלה)

   mook

   (ל"ת)

 17. תגובה שמכילה ספוילר לספוילרים קלים מאת ג'יזברה

תגובות מקבילות

87
  תגובות נוספות בדף הביקורת של 6 גיבורים
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)