עצמות והכל
Bones & All

זוג אוהבים צעיר נוסע לאורך ארצות הברית בניסיון להתמודד עם העבר שלהם. כמו כן: סצנות גרפיות של אנשים שאוכלים אנשים אחרים.

תאריך הפצה בארה"ב: 23/11/2022

11 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. כמו כן: קניבליזם. נראה לי.

  כלומר, הספר עליו הסרט מבוסס כולל בתוכו מאפיינים קניבליסטים במובהק. אבל תיאור הסרט על פי לוקה נשמע אחרת, ואפשרי שיש כאן "ג'וג'ו ראביט" שבו אלמנט משמעותי יוצא מהחלון. כרגע זה מחוץ לתקציר, אבל אל תתפלאו אם בפסטיבל קאן הבא לפתע הדבר יתגלה מחדש.

  • מה האלמנט שהוצא מג'וג'ו ראביט?

   טאי

   (ל"ת)

   • מניח שהוא התכוון לדרמה

    אחד

    ג׳וג׳ו ראביט שווק רק כקומדיה או כסאטירה, בזמן שהוא למעשה גם סרט דרמה שמכיל רגעים מאוד טעונים רגשית (כמו הרגע שג׳וג׳ו מגלה במפתיע על מותה של אמו והתגובה שלו לאחר מכן כשהוא כמעט רוצח את אלזה. בעיני זה היה רגע מאוד לא קל לצפייה ולחלוטין לא משהו שאתה מצפה לראות בסרט שהתיוג שלו הוא קומדיה).
    וזה בלי להזכיר שגם מדובר בסרט מתח, ועל זה תעיד סצינת הייל היטלר שהייתה אפקטיבית ומותחת ברמה שגורמת לך לשבת על קצה הכיסא.

    • תגובה שמכילה ספוילר מאת קרקר כפול
     • אפשר הסבר לאלמנט המדובר?

      אחד

      לא אכפת לי מספויילרים לספר

 2. מישהו יודע מתי אצלנו?

  yeled mavchena

  אם בכלל?

  • מניח שבכלל

   (אם כי לא בטוח – אין ספק שזה סרט גרפי), ומניח שסרטי לב רכשו כבר ויפיצו… מתישהו? בעיקר צריך לשאול האם להקרנות רציפות או "הקרנות מיוחדות".

   1
   yeled mavchena ?
   • העיקר שיגיע איכשהו

    yeled mavchena

    (ל"ת)

   • רגע, מה? למה לא?

    סרט מדובר עם טימות'יי שלמיי ועם באז אוסקרי לא קטן. כבר הוקרנו סרטים גרפיים יותר אצלנו בבתי הקולנוע (אני מניח, לא ראיתי את הסרט המדובר). למה אתה בספק לגבי הסרט הזה?

 3. סרט מושלם.

  Beetlejuice

  אני מת על הצילום בסרט הזה – הרבה שימוש במצלמת כתף בקטעים הדינאמיים ותאורה רכב שמשדרת לוק טבעי. ואיכשהו הסרט מרגיש על הגבול של ריאליזם מאגי.
  הוא מאד אינטימי וחוקר תרבות שלמה של קניבליזם בדרכים. יש כמה דמויות כאלה בסרט ולכל דמות מניעים שונים, סלנג ועולם מושגים שונה. התסריט מבריק וזה בדיוק סוג הבימוי שמתאים לו.
  גם פס הקול של טרנט רשנור ואטיקוס רוס מעולה. הסרט פשוט לא היה אותו דבר בלעדיו – השטיקים הרגילים של הצמד הזה פשוט משדרגים את הקטעים בהם הנעימות מתנגנות.

  • תאורה רכה, לא רכב, כמובן.

   Beetlejuice

   (ל"ת)

תגובות מקבילות

8
  תגובות נוספות בדף הביקורת של עצמות והכל
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)