קירבה
Close

שני נערים בני 13, החברים הכי טובים. שכנים שהפכו לבני-בית זה בביתו של זה. אלא ששנת הלימודים החדשה מביאה עמה שינויים שמעמידים את החברות של השניים במבחן, ולראשונה הם מתרחקים זה מזה.

אורך: 1:45
תאריך הפצה בארה"ב: 01/11/2022
תאריך הפצה בישראל: 02/03/2023

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אני היחיד שיצא מהאולם בלי דמעות בעיניים

  בינתיים זה הסרט ששמעתי הכי הרבה אנשים יוצאים ממנו נרגשים ומתלחששים ביציאה מהאולם על איזה טוב הוא. ואני נשארתי קצת אדיש יותר.

  הסרט טוב. הוא עדין, יש בו רגעים יפים, מצולם ומשוחק נפלא ובהחלט מומלץ. אבל הוא מתעסק בנושא/סיפור שכבר ראינו לא מעט פעמים כשבחלק גדול מהפעמים ההן הוא מטופל בצורה טובה ומורכבת הרבה יותר.

  אם כבר סרט צרפתי על ילד קטן בלונדיני אז 'הגרועים ביותר' הוא העדיף בין השניים ובהרבה (ורק בעיניי הדמיון בין הפוסטרים של שני הסרט כל כך קריפי?)

  • כן, מודה שגם אני קצת אדיש לתוצאה פה

   כלומר, זה בעיקר מרגיש לי כמו משהו שהיה עובד יותר טוב אם הוא היה קצת, נו, נמרח פחות.

   הסנטימנטים פה, אבל הם מנגנים עליהם לזמן ארוך מאוד כל פעם. ברור לי שמי שזה מצלצל אצלו מוכר או שמתחבר לפיוטיות יתחבר לזה, אבל אני מודה שלי זה מאוד הרגיש כמו סרט שמאבד את כוחו ככל שהוא בוחר להתבוסס ברגשות האלה במקום לפתח אותן או לעמת אותן.

   1
   lazarobbie ?
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת מאיה
    • אבל הסרט הוא לא טיפול פסיכולוגי

     הסרט הוא סיפור. יש הרבה מצבים רגשיים שאני אמפתי אליהם כשהם באים מאנשים מסביבי ואני יכול להתבוסס באותו רגש שוב ושוב ושוב.

     אבל סיפור הוא סיפור, וכשהוא חוזר על אותה הנקודה או לא מפתח אותה, זה גורם לכך שהוא פשוט פחות מעניין בעיניי. אני מבין שיש מי שהרגש הבסיסי בסרט מספיק חזק כדי לסחוב אותו, אבל עבורי זה פשוט לא.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)