משמרת יום
Day Shift

באד עובד בתור צייד ערפדים כדי לפרנס את עצמו ואת הבת שלו.

אורך: 1:53
תאריך הפצה בארה"ב: 12/08/2022
תאריך הפצה בישראל: 12/08/2022

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אני לא יודע למה

  אבל המשפט "אם לא אשיג 10,000 דולר אשתי והבת שלי יעברו לפלורידה!" הוא אחד המצחיקים ששמעתי בטריילרים בזמן האחרון.

 2. אני נורא נורא מבולבל

  טימור בקממבאטוב

  (ל"ת)

 3. כאילו המפיקים אמרו: "ברייט" היה סבבה, תביאו עוד אחד!

  esh

  עוד כוכב אקשן שחור שצד מפלצות בלוס אנגלס! מה, עלילה? אם ג'ון וויק הצליח להרים עלילה על נקמה בכלב, אנחנו, אה, נרים עלילה על תשלום שכר לימוד! או, או, שיעברו לפלורידה, פלורידה יותר מפחידה מערפדים!

  יש שתי סצנות אקשן סבירות, השאר "מה" כאלה. מרדף מהגרועים שראיתי: אפילו לא טרחו לתת היגיון בלמה רכבי הרעים מתנגשים: נוסע ונתקע בקיר, נוסע ונתקע ברכב אחר, נוסע ועף.

  החליטו לפזר רמזים לעולם שמתקיים מקביל לשלנו (ג'ון וויק אמרנו?) אבל כ מ ה טקסט שהדמויות אומרות במקום להראות. מילולית: דמות אחת שואלת את השנייה אם היא יודעת את הרקע לבניית העולם והשנייה עונה לה (באריכות). למרות שהובהר קודם לכן ששתיהן יודעות. וכל המידע הזה, לא צריך אותו בכלל לעלילה. ככה לא מרימים לסרט המשך. הסיום כל כך אנטי קלימטי, הבוס הגדול לא מפחיד/מנומק או אפילו עושה משהו.

  אם המוח ממש כבוי אבל לא מצליחים לישון, אז אולי. שוב: התסריט מחרב הכל. התפקיד של דייב פרנקו בנוי גרוע, דמויות משנות את דעתן/תפקידן בזמן הקאט בין שתי סצינות…

 4. קומדיית אקשן שלא מצחיקה והאקשן בה לא טוב.

  Beetlejuice

  לא מאמין שזה בשת"פ עם אותה חברת הפקות שאחראית על הסרטים של דייוויד לייץ' וצ'אד סטהלסקי. נאלצתי לכבות אחרי חצי שעה, לא כי היה גרוע במיוחד אלא פשוט דלוח לחלוטין. מרגיש כמו סרט שנוצר על אוטומט.

  • ממש כמו הקריירה של ג'יימי פוקס

   רנדל

   (ל"ת)

תגובות מקבילות

7
  תגובות נוספות בדף הביקורת של משמרת יום
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)