המגנים
The Defenders

דרדוויל, ג'סיקה ג'ונס, לוק קייג' ואיירון פיסט משתפים פעולה כדי להיאבק בארגון "היד" המרושע.

תאריך הפצה בארה"ב: 18/08/2017
תאריך הפצה בישראל: 18/08/2017

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. כך נראית אכזבה

  אנשים שאומרים ש-"ליגת הצדק" זו אסופת גיבורי-העל המאכזבת של השנה כנראה לא ראו את "המגינים".

  במשך 65 פרקים הכשירו את הקרקע לקראת מה שאמור היה להיות אירוע טלוויזיוני מקביל ל-"הנוקמים", ובפועל קיבלנו קשקוש חסר פואנטה ובלי שמץ של כיף. למעט הקרב ההוא במסדרון – קרב שהראו בכל טריילר ופרומו (מה שבדיעבד התברר כדגל אדום) – לא הייתה סצנת אקשן אחת שראויה לסדרה עם ארבעה גיבורי-על, כולם הרבה אחרי שלב האוריג'ין סטורי שלהם. סצנת קרב גרנדיוזית בפרק האחרון הייתה דווקא בעלת פוטנציאל, אבל היא נהרסה ברגע שהחליטו לדחוף שיר ראפ גנרי כאילו אנחנו בקאטוומן וזו שנת 2004.

  וזה לא שהנבלים מוצלחים יותר. בסדרות הקודמות "היד" העמידו פנים שהם יודעים מה הם עושים, כיאה לארגון צללים רב עצמה. הביאו אפילו את סיגורני 'ריפלי' ויבר כדי שתראה לכולם מאיפה משתין האיירון פיסט. אולם לאורך הסדרה ריפלי ועמיתיה מבצעים מהלכים פזיזים וחסרי מחשבה שמתאימים יותר לחניכים בצופים מאשר לישויות בנות מאות שנים.

  כמו כן "המגינים" מוכיחה כי למספר הפרקים אין קשר לאיכות: עם 8 פרקים בלבד היא עדיין נמרחת כמו תור בדואר בערב יום חמישי. יש שני פרקים שמתרחשים בעיקר בלוקיישן אחד בלי שום סיבה, ואילו האינטריגות בין הגיבורים חוזרות על עצמן באופן מייגע ("אני עובדת לבד". "אבל אנחנו זקוקים לך". "טוב, אעזור לכם". "מצוין, כי אני פורש". "מה? אבל אנחנו זקוקים לך!". "טוב, אז אשאר". "יופי, כי אני פורשת").

  אחרי שהסתיימה הסדרה הבנתי עד כמה מבוזבז היה הפרויקט, או לפחות הקליימקס שלו. "דרדוויל", "המעניש", "ג'סיקה ג'ונס" ובמידה מסוימת "לוק קייג'" שווים בנפרד את ההשקעה בהם (ואולי גם "איירון פיסט" יפתיע לטובה כעת כשסקוט באק לא בסביבה). אבל ביחד העסק לא עובד, ואחרי כל הבילד-אפ זה די חבל.

  4
  Morin, תמר, ido3207, יואב ?
  • הצד הטכני היה דווקא בסדר

   משחקי התאורה היו הברקה טובה וחלק מהקרבות היו בנויים טוב. הבעיה הייתה חוסר מעוף מעבר לכך. העלילה מאוד סטנדרטית והדיאלוגים משעממים.
   אני לא חושב שהסדרה רעה אבל אחרי כל הצפייה וההיקשרות לדמויות במשך 5 עונות מוצלחות יותר (דרדוויל) או פחות (איירון פיסט) היא מאכזבת.

   1
   דיאנה ?
  • סקוט באק עזב את איירון פיסט?

   יצחק בארי

   יש! אולי העונה השניה תפצה על העונה הראשונה.
   האמת שזה היה מתבקש. אני רק צריך את העין של אגאמוטו לדקה-שתיים כדי למחוק בהתודעה הכלל עולמית את הקטסטרופה שנקראת 'בלתי אנושיים'.

   • השואוראנר של העונה השניה זה התסריטאי של הסרט של אלקטרה.

    Beetlejuice

    (ל"ת)

    • למען ההגינות

     הוא לא התסריטאי היחיד שעבד על הסרט ההוא.
     ומאז הוא כתב ל… בוא נראה… Sleepy Hollow… ו… הממ… Heroes Reborn.
     !:(!
     קיצר, אוף.

 2. אכן מאכזב

  משה

  אני ממש פאנבוי של הסדרות של מארוול (למעט כמובן איירון פיסט שלא טרחתי לראות). חושב שכל מה שהם עשו עד המגינים היה מעולה (ובניגוד ללא מעט חשבתי שלוק קייג', לפחות בשני שליש הראשונים שלו, הייתה סדרה מעולה)
  היו לא מעט דברים טובים בסדרה והאינטריגות בין הדמויות היו (לרוב) לא רעות בכלל. הבעיה היא שהנבלים היו כל כך גרועים שזה הרגיש שלסדרה פשוט אין שום מעוף. איך אפשר להשוות ביניהם לבין פיסק או קוטונמאות'. אפילו מיס גאו הייתה הרבה יותר טובה בדרדוויל מאשר כאן. ועם הטיפשות שלהם הגיעה טיפשות של כל העלילה, וכן גם הימרחות שלה, כולל לה מעט עלילות עם דמויות משנה שהיה נראה שהם שם רק כדי להזכיר לנו שיש סדרות סולו.

  לא סבלתי, אבל אין ספק שהפוטנציאל העצום שהיה פה בוזבז על כלום. חבל.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)