סוף המשמרת
End of Watch

שני שוטרים במשטרת לוס אנג'לס נלכדים בשטח כנופיות הפשע.

תאריך הפצה בארה"ב: 28/09/2012
תאריך הפצה בישראל: 27/09/2012

8 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אני נהניתי

  jbar

  אני חייב להודות שהמשפט המתאר של הסרט מתייחס לחלק לא-מאוד-גדול ממנו. רוב הסרט הוא סוג של "משמרת שלישית" (אבל עם הרבה יותר "גטו", יריות ומרדפים). העלילה מקפיצה ומותחת למדי (אני הרגשתי ש"כל רגע משהו רע הולך לקרות"), והמשחק די סבבה – הכימיה בין שני השחקנים הראשיים פשוט מדהימה. זה פשוט סרט שוטרים שמציג שוטרים "אמיתיים" ב day-job שלהם – לא מדובר בג'ון מקליינים שמצילים את המדינה כולה בתשעים דקות.

  הצילום עצמו הוא שילוב של Found Footage עם סצנות ממצלמת כתף (שמרגישה כאילו איתי אנגל עקב בשקט אחרי הגיבורים). אני לא כ"כ התלהבתי מהצילום המשולב הזה, וכל פעם שקפצו מהמצלמות ה"אמיתיות" ל"מצלמת הכתף" הופיע סדק חדש בסיספונד.

  2
  lazarobbie, אדון האופל ?
 2. משהו מוזר

  בפרסומות בטלוויזיה של הסרט שמעתי את המשפט 'מהתסריטאים של 'מהיר ועצבני". אומנם סרטי 'מהיר ועצבני' אלו סרטים טובים עם אקשן טוב (לדעתי), אבל 'מהתסריטאים של 'מהיר ועצבני'? בחייכם.

 3. סרט חביב אבל נהיה מבולבל לקראת הסוף

  Creeping

  מסכים עם מי שכתב שהוא דומה למשמרת שלישית. הסרט בנוי מאוסף של סצנות שמתארות אירועים משטרתיים וביניהם שיחות נפש של שני השוטרים (שמשחקים מצוין) בניידת. מזכיר את Cops מבחינת הפרו-משטרתיות ("כל השוטרים אחים ואנחנו נלחמים ברעים!" בלי שמץ של אירוניה)

  הצילום במצלמות הביתיות הוא גימיק ותו לא – לא מועיל ולא מזיק.

  סצנות המתח מצליחות למתוח, קטעי הפעולה לא רעים ויש בסרט לא מעט בדיחות מוצלחות וקצת יותר מדי Bromance שמאלצי. לקראת הסוף הסרט מאבד כיוון והניסיון לסחוט את בלוטות הרגש לא צולח, אבל בסך הכול זאת חוויה סבירה בהחלט, 7 מתוך 10.

 4. אחת המשמרות אם לא ה-

  טוב, באמת שזה משהו שולי וטיפשי, אבל מה לעשות, דברים כאלה תופסים את עיני. בכמה מקומות בארץ בהם מפורסם הפוסטר של הסרט, ראיתי שהשם האנגלי שכתוב שם הוא End of the Watch. כמובן שזכרתי ואחרת, ואכן גיליתי שה The הזה אינו במקור. שוב, זה די שולי, אבל הם קצת שינו את שם הסרט…

 5. Nolan

  סרט מצויין. ממש איכותי, הכימיה בין ג'ילנהל למייקל פנה פשוט יוצאת דופן.

  1
  lazarobbie ?
 6. סרט נחמד

  הוא קצת ארוך מדי לדעתי, ואין בו ממש אקשן מסעיר (עד ה 20 דקות האחרונות בערך), אבל מה שמחזיק אותו זה הכימיה הנהדרת בין ג'ילנהול ופניה. סרט מצחיק, נחמד ומרגש.

  שני דברים – הסרט לא לאנשים בעלי קיבה רגישה (יש כמה סצינות עם דם ופציעות לא נעימות) או אפילפטיים (לא כולו בסגנון פאונד פוטג', אבל גם הצילום שאינו ככה זז בסגנון ריאליסטי, "קלוברפילד-י" כזה.

 7. סרט מדהים

  גבריאל-קול

  לגבי הצילום: זה כבר עניין סובייקטיבי, צילום יוצא דופן בכל מה שקשור לסרטי משטרה ופשע, אני אישית אהבתי מאוד. המשחק של ג'יילנהול ופנה יוצא מן הכלל והכימיה בין שניהם מעולה! נהניתי מאוד מהדיאלוגים, וגם שני הנשים שלהם היו טובות (חמודות האנה קנדריק ונטלי מרטינז האלה).
  הדרמה עשויה טוב, החיסולים והיריות נפלאים. העלילה עצמה לא מדהימה או יוצאת דופן אבל הכימיה והמשחק של ג'יילנהול ופנה והצילום האדיר לוקחים את הסרט הזה כמה רמות למעלה.
  לגבי אוסקרים:
  הייתי נותן מועמדות לג'יילנהול ופנה, גם לסרט עצמו מגיעה מועמדות, גם הפסקול והצילום יכולים לראות מועמדות.

  סרט אדיר, מומלץ מאוד למי שאוהב סרטי פשע או אוהב את הצילום והעריכה בסרטים של ארונופסקי.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)