חיות הפלא: הסודות של דמבלדור
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
שמו העברי של הסרט המצוין כאן אינו השם הרשמי שניתן לו על ידי המפיצים בארץ, וייתכן שהוא יופץ תחת שם אחר.

אה, אנחנו ממשיכים עם זה? טוב, בסדר..

סרט מס' 3 בסדרת חיות הפלא
תאריך הפצה בארה"ב: 15/04/2022

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סנייפ, סנייפ, סווארוס סנייפ

  שלמקו GRAS

  (ל"ת)

  3
  nir, UriK, Zeev123 ?
  • דמבלדור !

   nir

   (ל"ת)

 2. הסודות של דמבלדור זה שהפרנצ'ייז מת?

  Beetlejuice

  (ל"ת)

 3. אני מחכה לסרט הזה בעיקר כדי לדעת האם וכמה הולכת להיות מעורבות של נאצים בסיפור

  אחד

  כי אם יש משהו שיכול להרים את הסיפור לגבהים ולהחזיר את ההתעניינות בו, זה היסטוריה חלופית בה גרינדלוולד חובר לנאצים ומאחד איתם כוחות במה שמוביל לבסוף למלחמת העולם השנייה שונה מזו שאנחנו מכירים (אחרי הכל, יש להם מטרה זהה: להכפיף את הגזעים הנחותים לגזע העליון, בין אם זה גזע הקוסמים טהורי הדם או הגזע הארי. זה די הגיוני שהם ישתפו פעולה כדי לשלוט יחד על כל הגזעים הנחותים וכמובן שגרינדלוולד ישמור לעצמו את האופציה לבגוד לבסוף בנאצים לאחר שישיגו את הניצחון).
  אז נכון, זה מגיע למקום של היסטוריה חלופית, אבל מצד שני זה תמיד יכול להסתיים בכך שהקוסמים מוחקים את הזיכרון של המוגלגים ומובילים לכך שאף אחד מאיתנו כיום לא יודע על מעורבות של קוסמים במלחמת העולם השנייה.

  בכל מקרה, זה משהו די מתבקש היות והסרט הולך להתרחש בגרמניה בשנות השלושים והסיפור הרי אמור להסתיים בקרב של דמבלדור וגרינדלוולד ב-1945 בעיצומה של מלחמת העולם השנייה.

  • אממ

   UriK

   האמת שלא חשבתי על הכיוון הזה עד לרגע זה, אבל תוך כדי שקראתי את מה שכתבת התגובה האינסטינקטיבית שלי הייתה 'וואו אני ממש מקווה שלא'.
   אולי אם אחשוב על זה עוד זה ייראה לי הגיוני, אבל באופן בסיסי הרעיון הזה נשמע לי כמו מתכון לאסון (והאמת שאם לשפוט לפי איך שהסדרה התנהלה עד עכשיו, זה מעלה את הסיכויים של קו העלילה הזה להיכתב /-: )

   2
   Morin, שופל ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)