פאודה

סיפורו של דורון קביליו, מפקד צוות מסתערבים, ושל חברי צוותו המנסים לחסל את בכיר מבוקשי חמאס ביהודה ושומרון, תאופיק חאמד.

תאריך הפצה בישראל: 15/02/2015

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מותחת ומלאת אירועים, אבל ממש ממש לא אמינה.

  הצד הפלסטינאי שלה עשוי מצויין: דמויות אמינות, עם התנהלות אמינה וקבלת החלטות טובה תחת לחץ ובתנאי נחיתות ברורים מול הצד הישראלי. גם תיאור היחסים בין הרשות הפלסטינאית שנהנית משיתוף הפעולה עם ישראל, והמתח שבין הגורמים הרדיקליים והמתונים (גם, למשל, בתוך החמאס) הוא טוב מאוד. אמנם יש ניפוח לא קטן של היכולות והאיום הפלסטיני של השנים האחרונות – אבל זה לחלוטין נסבל: פיגוע דקירה עם פצוע בינוני הוא לא חומר לסדרת אקשן מהסוג הזה.

  בצד הישראלי – בלאגן מוחלט. דיאלוגים איומים, יחידת עלית שמתנהגת כמו כנופיה שכמעט כל החברים שלה היו צריכים לעוף על סירוב פקודה ממזמן. קבלת החלטות טיפשית, חוסר ניצול של הייתרון המובנה הישראלי (ברירת המחדל היא לפרוץ לבניין בלבוש אזרחי עם נשק קל במקום להביא יחידה צה"לית נורמלית). היחיד שמציל את המצב זה קפטן איוב מהשב"כ, שמנהל יחסי מקל וגזר מרתקים עם בעלי הברית/משתפי הפעולה/נחקרים שלו מהצד הפלסטינאי.

  3
  יואב, יובל המפוקס, הראל ?
  • מסכים כל כך

   הראל

   במיוחד עם החלק השני.
   זה מרגיש לפעמים שליאור רז יצר את הסדרה רק כדי שהוא יוכל ללהק את עצמו בתור *גברררר* זאב בודד שעושה רק מה שנראה לו, גם אם אין לו באמת סיבה טובה.
   ואני לא מבין איך בדיוק הם עדיין 'מסתערבים' אם בערך כל ילד בגדה ראה אותם פורקים מהרכב עם נשקים שלופים, תמיד עם פנים גלויות.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)