מוצאים את נמו
Finding Nemo

הוצאה מחודשת בתלת-מימד של הסרט של פיקסאר. הדג הקטן נמו נלכד על ידי דייגים ומגיע לאקווריום בסידני; אביו יוצא למסע חיפושים בלוויית דגה שכחנית.

סרט מס' 1 בסדרת מוצאים את נמו
תאריך הפצה בארה"ב: 14/09/2012

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. ככל הנראה, סרט האנימציה האהוב עליי.

  Murdock

  מה שבטוח, הוא בטופ 3 אצלי. אני כ"כ שמח שהוא יוצא השנה בתלת מימד בקולנועים, בעיקר בגלל שתי סיבות: הסיבה הראשונה היא משום שפספסתי אותו בקולנוע, הסיבה השנייה היא שתאריך ההקרנה הנ"ל מעיד גם על שחרור הסרט סוף-סוף בבלו-ריי, כנראה כחודש לכל היותר לאחר הקרנות הסרט.

  1
  איתי z ?
 2. שוב גנזו? ברצינות?

  פש ריד

  (ל"ת)

  • טכנית כן,

   אבל לא הייתי קורא "גנוז" לסרט שהוקרן בקולנוע מזמן ושניתן להשיג ב-DVD ומשודר גם בטלויזיה מדי פעם. אז לא תוקרן בארץ גירסת התלת-מימד שלו. לא נורא.

   • יש לזה סיבה?

    אור

    הסרט עוד לא יצא גם באמריקה, ואי אפשר לדעת כמה ואם הוא יצליח. ואני כן מאמין שהוא יכול להצליח, אם האלטרנטיבה של ההורים היא "האוגילאבס". בלי קשר, זה אומר משהו גם על ההפצה המחודשת של "מפלצות בע"מ"?

    • אני לא יודע מה הסיבה,

     אבל יש עובדות אחרות שכנראה קשורות: בארץ מוקרן באותו זמן "טינקרבל וסוד הכנפיים", גם הוא סרט אנימציה של דיסני בתלת-מימד, רק שבארה"ב (ורוב יתר העולם, אני מניח) הוא יוצא ישר ל-DVD. אני מניח שההפצה שלו באה בארץ במקום ההפצה של "מוצאים את נמו". למה? לא יודע. אולי הם מפריחים בלון ניסוי לראות האם סרטי טינקרבל יכולים להצליח בקולנוע.

     "מפלצות בע"מ", לפחות נכון לעכשיו, לא מושפע: גירסת התלת-מימד אמורה לצאת בארץ ב-17.1.2013. מכיוון שהסרט הזה מהווה גם פרומו ל"בית ספר למפלצות", שייצא בהמשך השנה, נראה לי שזה די בטוח. מבחינת הסרט, אני מעדיף בהרבה את "מפלצות" על "נמו", אבל אם הייתי בוחר סרט של פיקסאר לראות בתלת, זה היה דווקא "נימו" כי הסביבה התת-מימית נראית מתאימה הרבה יותר לתלת-מימד. Oh well.

תגובות מקבילות

193
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מוצאים את נמו
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)