הנשף
Flawless

שלוש נערות מתיכון בירושלים מחליטות ללכת הכי רחוק שאפשר כדי להיות מקובלות ולהשיג דייט לנשף הסיום הנוצץ של בית ספרן. תוך כדי ההכנות לנשף הן מגלות כי לכל אחת מהן סיבה נסתרת וכואבת משלה להחלטה.

אורך: 1:37
תאריך הפצה בישראל: 06/09/2018

8 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אבל...

  Aldo raine

  זה לא קצת מוזר שטרנסג'נדרית תשחק מישהי שנולדה נקבה? בכל זאת, אין לסתיו סטרשקו קול של מישהי שנולדה נקבה. אמנם השינוי מין שעברה לא ממש בולט, אבל הוא קיים, ואפשר לשים לב שהגברת הייתה פעם גבר. כל שאר הדמויות פשוט אמורות להתעלם מזה? זה כמו שייקחו שחקן עיוור בלי אישונים וייתנו לו לשחק דמות בשם ג'ים. אגב, ג'ים לא עיוור. כאילו, זה יכול לעבוד, איכשהו, אבל אף אחד מהסובבים לא ישים לב שיש משהו משונה בעיניים של ג'ים? אף אחד לא יתייחס לזה? יש הרבה שחקנים לא עיוורים שיוכלו לשחק את ג'ים בלי בעיה, למה לא ללהק אותם?

  יכול ליות שכן יתייחסו אל זה ואז הכל סבבה אסל מהטריילרים נראה כאילו סתיו סטרשקו משחקת מישהי שנולדה נקבה בגטף של נקבה, ולא נראה שמישהו מתייחס אל זה.

  https://youtu.be/vt1Pwfnh5pc

  • לומר את האמת

   Morin

   עד שכתבת את זה, לא ידעתי. צפיתי בטריילר ולא ידעתי שהיא טרנסית. אז כנראה שזה לא מוזר אלא אם אתה מגיע מראש עם הידע המתאים והתפיסה שזה מוזר.

  • ולזה, בחור, קוראים "משחק".

   שלמקו GRAS

   (ל"ת)

   • לא לגמרי

    Aldo raine

    אתן לך דוגמה די קיצונית: ילד בן 7 לא יכול לשחק את טיילר דורדן, במיוחד כשממשיכים להתייחס אל טיילר דורדן כאל מישהו שהוא לא בן 7. זאת אומרת, הוא יכול לנסות, והוא יכול אפילו לעשות את זה מוצלח, אבל זה ייראה מוזר כשאנשים ייתייחסו למישהו שאמור להיות בשנות ה-30 לחייו ונראה כמו בן 7 כמו מישהו בשנות ה-30 לחייו. רוצה דוגמה יותר קיצונית? תהפוך את זה לילדה בת 7.

    יכול להיות, כמו שמורין אמרה, שאם לא היה לי מידע מקדים זה לא היה בולט לי כמו שזה, ובאמת אין הרבה הבדל ואז זה די נורמלי וזה מסתדר. אבל בגלל שהיה לי כבר את המידע הזה, לעולם לא אוכל לדעת.

    • אבל זה חלק מהעניין.

     אדם קלין אורון

     מדובר פה במישהי שמרגישה שהיא לא מספיק נשית, לפי הסטנדרטים המקובלים. בלי מידע מקדים, או עם מידע מקדים, זה ליהוק מצוין.
     ואם אתה לא יכול לקבל מישהי עם קול קצת נמוך כאישה, חבל. זה די נפוץ.

     1
     Morin ?
  • אם זה מה שאתה אומר על ״הנשף״,

   amitvv

   מעניין מה היית אומר על ״המילטון״.

   4
   PFUDOR, Morin, אור ענבר, Jess R ?
  • רגע מה

   קסם

   אבל הדמות שסתיו משחקת לא נולדה נקבה…

   • אם כך

    Aldo raine

    אז סבבה

תגובות מקבילות

7
  תגובות נוספות בדף הביקורת של הנשף
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)