הטיסה
Flight

טייס של מטוס נוסעים מציל את נוסעי המטוס מהתרסקות, אבל הפרסום לו הוא זוכה בעקבות הדבר מסבך אותו.

תאריך הפצה בארה"ב: 02/11/2012
תאריך הפצה בישראל: 10/01/2013
רוברט זמקיס לוקח דרמה על אלכוהוליזם ומפוצץ אותה בהברקות בימוי. מוצלח, אבל בהחלט אפשר היה לקצר.

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. תגובה שמכילה ספוילר להטיסה מאת Demon Barber
 2. טעות בקישורים

  Morin

  לא רוצה להיות קטנונית, אבל נראה שכל הקישורים עוסקים בסרט flightplan שגם נקרא בארץ "הטיסה" (עם ג'ודי פוסטר). זה מוזר לי בעיקר כי נדמה לי שהיה קישור לטריילר לסרט הזה בעבר.

 3. בלבלתם לגמרי

  מיאו

  בין שתי סרטים, סדרו את הבעיה.

 4. כמו PAY IT FORWARD או החיים של דיוויד גייל

  Norton

  מעשייה מוסרנית מעצבנת. רק עשויה קצת יותר טוב משני הבזיונות לעיל

 5. מתחיל טוב אבל מאבד גובה

  נתחיל מהדברים הטובים – הבימוי אכן מעולה, וגם הצילום, הפסקול, דנזל וושינגטון (התגעגעתי) ושאר הקאסט. סיקוונס ההתרסקות – חצי השעה הראשונה – הוא כבר אחד הדברים האהובים עלי השנה. מזעזע, ריאליסטי, ועשוי בצורה נהדרת. הבעיה שזה נראה כמו קליימקס של סרט. כשסרט מתחיל ככה, אתה די מצפה למשהו ברמה שווה או יותר לקראת הסוף. לאחר הסיקוונס הזה הוא הופך, כפי שכתוב, לדרמה על אלכוהוליזם. הכל מעולה, אבל…העלילה קצת מאבדת גובה. וגם הסוף קצת מרוח וקיטשי. לדעתי הסרט הזה היה עובד יותר טוב אם היו משנים קצת את הסדר שלו. אבל עדיין, אהבתי. מומלץ ביותר. רק אל תראו אותו אם אתם טסים בשבוע-שבועיים לאחר מכן.

 6. זה..לא מה שציפיתי.

  lennie james

  בזמן שצפיתי בסרט כל הזמן הייתה לי הרגשה שהסרט נכתב על ידי שני תסריטאים שונים,אף אחד מהם לא טוב במיוחד, שכתבו שני קוי עלילה שונים ואז אולצו לחבר ביניהם.
  הראשון הוא מה שרואים בטריילר : "טייס של מטוס נוסעים מציל את נוסעי המטוס מהתרסקות, אבל הפרסום לו הוא זוכה בעקבות הדבר מסבך אותו.". זה היה גם מה שרציתי לראות כשנכנסתי לאולם.
  הקו עלילה השני היה על מכורה לסמים כאילו מקסימה שמנסה להיגמל מהרואין ומגיעה בגלל הסם לבית חולים.

  מה שמפריד ביניהם כל כך היא בעיקר הכתיבה, בכל פעם שלדמות של המכורה הייתה בסרט סצנה הדמויות הפכו ליותר סטראוטיפיות (כולל המכורה עצמה) והדיאלוגים נשמעו יותר הוליוודיים ופחות אמינים.
  הקו עלילה שלה (ועכשיו אני אפילו נזכרתי בשמה: ניקול)לא רק מרגיש מיותר לגמרי בזמן שצופים בו, בסוף הסרט מתגלה שלא הייתה לו שום תרומה לסרט בסופו של דבר, ואם גם זה לא מספיק הוא הרס בשבילי קצת מסצנת ההתרסקות .
  הבעיה הכי גדולה בסצנת התרסקות המטוס היא שזמקיס בוחר מסיבה כלשהי כל כמה דקות להראות את נקודת התצפית של אנשים ברחוב על ההתרסקות, ובעצם הוציא אותי שוב ושוב מהלחץ והקלאוסטרופוביה שהוא יצר בתוך במטוס, שוט אחד של ניקול יוצאת מהבית שלה בזמן ההתרסקות הספיק לבדו כדי להוריד בשבילי מהסצנה.

  הסרט הצליח לשבור את הציפיות שלי כבר בסצנת הפתיחה ( עירום מלא בסצנת הפתיחה? לא ראיתי דבר כזה מאז..האמצע של "הדייט שתקע אותי") אבל זה לא ממש פועל לטובתו, ציפיתי לסרט שמדבר על הדילמה שמוצגת בטריילר, משהו בסגנון של הערת שוליים, אבל אפילו בזה הם כמעט ולא נגעו, היה יותר מעניין לקרוא את הדיון על האם צריך לשים אותו בכלא בעמוד של הטריילר כאן מאשר לראות את הסרט.

  1
  דורון פישלר ?
 7. תגובה שמכילה ספוילר להטיסה מאת עוף בשומשום
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)