משחקי הכס
Game of Thrones

גאווה וגילוי עריות וזומבים.

תאריך הפצה בארה"ב: 17/04/2011
תאריך הפצה בישראל: 21/04/2011

20 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. חורף ארוך

  היו השערות ועכשיו זה רשמי – העונה השמינית האחרונה תגיע רק ב 2019. אם איכשהו לא יצא לכם להתחיל עדיין, יש עוד זמן להשלים את הפער.

  http://tvline.com/2018/01/04/game-of-thrones-season-8-premiere-2019-hbo/

 2. ...ודעה קדומה?

  (ל"ת)

  1
  broken ?
 3. בכנות, אני מאוכזב

  יש פריקוול מתוכנן ל"משחקי הכס" שאמורה להריץ ג'יין גולדמן ואני כותב על זה פה לפני רז?

  shame. shame.

  [מקור]

  1
  דיאנה ?
  • רז עסוק במיליון דברים אחרים כרגע (היתה לו תכנית להכניס הערה שנונה על זה במקום אחר באתר, לא קרה)

   צדיקים מלאכתם וכו'

   • אגב, זה שישתבח שמה עובדת על הפריקוול זה חדשות די ישנות

    עכשיו נתנו אור ירוק לפיילוט, אבל זה עוד לא אומר שהסדרה תקרה (אם כי סביר שHBO ירצו להחזיק את אחד המותגים החזקים שלהם גם אחרי שהסדרה הנוכחית תגמר).

 4. אז העונה השמינית מעבר לפתח

  ומיד תתחיל כאן בודאי המהומה הגדולה והמתבקשת אודות כל פרק ופרק. ושלא תהיה טעות – אני בעד. איזה טעם יש לצפות בפרק אם אי אפשר לקטר עליו אחר כך בעין הדג?
  בכל מקרה, אני כאן כי נתקלתי במאמר מצוין באינטרנט שסידר לי בפעם הראשונה למילים את מה שקרה למשחקי הכס בעונות האחרונות. מעניין מה אתם תחשבו עליו: https://www.geekster.co.il/entertainment/2019/4/9/game-of-thrones-changed?fbclid=IwAR3waK998Ap2negIGrcjT75gEruS-tXL-KbzvR0f5dbhjL9ByFzNWhIx8D8

  אמ;לק: הכותב טוען שהסדרה היתה טובה יותר כשהיא היתה יותר סדרת דרמה מאר סדרת אקשן-פנטזיה הוליוודית. היום הציפיות הן לשואו ענק ולקרבות מדהימים, אבל חלק מרכזי מהתמה של הסדרה – להחלטות אנושיות יש השלכות – נשכח והוזנח.
  אני יודע שהטענות הללו כבר עלו בעבר; הכותב סידר אותן לטעמי בצורה טובה.
  אחזור מחר לדווח על רשמיי מהפרק הראשון (בעצם, אולי עורכי האתר יעלו פוסט ייעודי לדיונים על העונה החדשה? נדמה לי שיש טעם לעשות את זה. סיום משחקי הכס הוא לחלוטין ולגמרי אחד מרגעי הגיקיה הגדולים בתולדות הקולנוע והטלויזיה גם יחד, עם תחרות צמודה בשנה הזו ספציפית מ'הנוקמים: סוף המשחק', שזוכה להמון פוסטים משלו. בעצם, פתאום אני אוחז שאכן היתה דממה באתר עד כה לגבי העונה החדשה – לא טריילרים, לא פוסט תיאוריות ולא סקר על 'איזה פרק 9 היה הכי שומט לסתות'. מה קורה?)

  1
  יובל המפוקס ?
  • מה קורה:

   כותבים אחרים מוזמנים לתקן אותי, אבל "משחקי הכס", אחרי עונה חלשה במיוחד, פשוט לא במצב ההייפ שהייתה בו בעבר, ועל כן לא אני ולא הם ממש משתוקקים לכתוב על הסדרה הזאת עוד. אבל, כן, עמוד "דברו פה על משחקי הכס החדש" זה רעיון טוב.

   1
   יובל המפוקס ?
   • חשבתי על זה, ברמה המקומית של האתר

    אבל להגיד שזה לא ההייפ שהיה בעבר… נו נו. לא מסכים.

    • ואני מסכים לגבי העונה האחרונה החלשה

     אבל עדיין, העונה השמינית היא האחרונה. עונה אחרונה תמיד תעורר הייפ, כי אתה חייב לדעת איך לעזאזל זה הולך להיגמר.

   • אם מדובר על מצב ההייפ בקרב

    Galoofy

    כותבי האתר, אין מה להתווכח עם זה.
    אבל בקרב הקהל, יש הייפ מטורף סביב העונה האחרונה. כן, גם אחרי עונה שבע שהייתה פחות טובה ממה שרובנו קיווינו.
    אני לא זוכרת כזה הייפ וכזו מדורת השבט סביב אף סדרה בשנים האחרונות, הכי קרוב זה אולי הסיום של שובר שורות? אבל לא באמת.

    אז כן, לגמרי הייתי שמחה גם כן לראות באתר איזה התייחסות לעניין. מאיפה שאני יושבת ההייפ סביב סיום משחקי הכס שקול להייפ סביב אנדגיים, רק שאחד בטלוויזיה ואחד בקולנוע.

    • מסתבר שדיברתי מוקדם מדי.

     תהיה, סקירה, בצורה כזאת או אחרת, על העונה החדשה.

     2
     Galoofy, רם קיץ ?
     • כנראה בצורה הקלאסית של המילה הכתובה

      אני הרבה דברים, אבל שחקן זה לא אחד מהם.

      סקירת הפרק הראשון תגיע כנראה מחר, כי רק היום שבתי מווינטרפ- כלומר, ברלין (הכניסו כאן בדיחות על חומה).

 5. מאכזב

  the big brow

  אחרי כל הציפייה הפרק הזה היה פשוט חלש בהשוואה למה שהוא היה צריך להיות. אז אמנם, גם פרק חלש במשחקי הכס הוא עדיין אחד הדברים הכי גדולים שיש לראות היום בטלוויזיה, אבל אחרי כל הבילד אם והציפייה שהייתה לפרק הזה, יצאתי מאוכזב.

  לא קרה כמעט כלום בפרק ורובו מלא בעוד כמה איחודים של דמויות שלא פגשו אחת השנייה כבר מלא עונות (בכל זאת רק אלה שהיו בבור הדרקונים בעונה הקודמת זכו למפגשים מרגשים, צריך שגם אלה שבווינטרפל לא יפסידו כלום), ועוד וכמה דברים שהדמויות אומרות אחת לשנייה במפורש אחרי שאנחנו כצופים כבר יודעים מזמן.

  מקווה שהפרק הבא ישתפר

  אה כן והפתיח החדש היה מגניב😅

  • לא ראיתי את הפרק עדיין

   Aldo raine

   אבל זה כמעט תמיד ככה בפרק ראשון של עונה

   • בדרך כלל קורה מעט יותר

    the big brow

    (ל"ת)

    • קצת יותר*

     the big brow

     (ל"ת)

 6. פרק די טוב

  אני מבין למה ניתן לטעון שהוא 'מאכזב', אבל מבחינתי, את ההתנעה של העונה הוא עשה מצוין. לא צריך את כל האקשן על ההתחלה. היו רגעי דרמה טובים מאד, ניצנים של קו העלילה הראשי (וכמה מסביב) ובראן סטארק אחד קריפי לאללה. ראו גם השלכות לדברים שחשבנו לאיזוטריים עד כה.
  והמוזיקה, אח, המוזיקה. גם ברגעיה הקשים, את אחד הנכסים הגדולים של 'משחקי הכס' לא ניתן לקחת ממנה: המלחין ראמיין ד'גאוודי. ללקק את האוזניים.
  הביצוע גם היה טוב, והשוט שסוגר את הפרק היה מעולה ממש, תודות להבעת הפנים של השחקן – אני לא אומר מי – שעשה עבודה מצויינת בלהעביר תחושות בלי לדבר בכלל.
  מצפה להמשך, כמובן.
  אם תעלה סקירה, אולי ארחיב עוד.

 7. למי שמעוניין

  הטור של דורון פישלר על משחקי הכס עבר מטיים אאוט ל-ynet. הנה הסקירה על הפרק הראשון: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5494867,00.html

  1
  בן בנדו ?
 8. פרק ראשון בעייתי

  טל

  הפרק הראשון של העונה השמינית היה מענג ומסוגנן ומהנה לכשעצמו. אבל כשמביטים על המארג הכולל הוא בעייתי: כי פרק כזה איטי ושלא מחדש לצופים כמעט כלום ולא מקדם את העלילה כמעט בכלום – וואלה הייתי מצפה לראות פרק כזה אם הסדרה היתה נגמרת עוד 10 פרקים. לא אם הסדרה נגמרת עוד 5 פרקים…
  יש חשש כנה שהיוצרים של הסדרה ינסו ליצור סוף מלאכותי ולסגור את כל הקצוות בחטף ובמהירות ובקלות דעת בפרקים שנשארו.., כמו שהרבה פעמים רואים בסרטים בקולנוע ש90 אחוז מהסרט עבר, וכל העניינים והבעיות נשארו על השולחן והיוצרים לא יודעים איך לסיים את הסרט, אז ב 10 דקות האחרונות של הסרט הם עושים איזה "קסם"/עושים קיצורי דרך עלילתיים מטופשים – כדי לסגור "בכוח" את כל הקצוות.

  בתגובה למה שנכתב מעליי: "ניצנים של קו עלילה" זה ביטויי נחמד… אבל זו לא עונה רגילה! זו עונה מקוצררת + עונה אחרונה של כל העסק.

  בקיצור, פרק בעייתי… נותן אינדיקציה לא אופטימית. לי לפחות.

  2
  לפרקונית, DBS ?
  • ולקרוא את התגובה הזאת עכשיו...

   the big brow

   (ל"ת)

   1
   אדון האופל ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)