ג'סטה
Jesta

אפליקציה פשוטה בשם "ג'סטה" שפיתחו חבורה של שלושה בני נוער, הופכת ללהיט עולמי ומכניסה כסף רב לשלישיית הצעירים שמקבלים כף גדושה של טעימה ממה שיש לחיים הטובים להציע.

סרט מס' 1 בסדרת ג'סטה
תאריך הפצה בישראל: 06/07/2017

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. ג'סטה - עוד חרא קולנועי ישראלי

  אריק

  אז הלכתי לראות עם חבריי את הסרט הישראלי החדש "ג'סטה". ואת האמת? ,באנו לסרט עם ציפיות ברצפה כי אני והחברים שלי מתעבים סרטים ישראליים.
  בכל מקרה ,למרות בית הקולנוע המשובח והצונן בדמותו של רשת בתי הקולנוע המגניבים והמשובחים יס פלאנט ,זה משהו שלא מציל את הסרט.
  נתחיל מכך שהסרט לא טוב. בכלל לא. נתחיל מההתחלה. הסרט מספר על קבוצת נערים שמפתחים אפליקציה מיוחדת הנקראת "ג'סטה" ,ומתכוונים למכור אותה אך מגלים שיש מישהו מרושע וערמומי שגנב להם את הרעיון.
  למרות התקציר העלילתי הקצר הזה שגורם לסרט להישמע כמו סרט מגניב בסגנון אושן 11 ,העלילה מתגלה להיות משמימה ,שטחית ,עלובה ,סתמית וחסרת כל היגיון שלא הולכת לשום מקום אם כי המשחק של השחקנים בסרט די משכנע. בנוסף לכך ,התסריט של הסרט גורם לעלילת הסרט עצמה לא רק ללכת לשום מקום אלא גם לא מתניעה שום דבר חדש בז'אנר הסרטים הישראליים וגם לא גורמת לזרימה קלילה ומהנה. במאי הסרט הוא קובי מחט ,שמוכר לכולנו מימי ערוץ הילדים ועכשיו מימי ערוץ 2. כידוע לכולנו ,מחט ביים את הסרט "גויאבות" שגם היה לא מי יודע כמה ,אבל הסרט הזה הוא הסרט הכי גרוע שלו ובכלל אני לא חושב שכדאי לקרוא לו במאי.
  אני והחברים שלי לא הפסקנו לדבר ולצחקק בינינו כמו ביציאה לבילוי לילי כיפי ואנחנו לא היחידים שעשו זאת אלא גם הקהל עצמו בתוך האולם הצונן.
  דרך אגב ,הסרט שנמתח על אורך של כ-93 דקות שמרגישות כמו נצח ,לא רק גרוע ועלוב אלא גם השחקנים שלו אם כי הם נותנים כמו שאמרתי הופעות משכנעות ,וגם אפילו אם און רפאלי ,אח של בר רפאלי הסקסית והמהממת ,נמצא בסרט ,זה לא מציל את הסרט ,וגם נראה כאילו השחקנים בסרט רק מחכים ומחכים ומחכים ומחכים ומחכים עד שהסרט הזה ייגמר ,יוכלו לקחת משכורות וללכת הביתה לישון היטב.
  כשהסרט עמד להיגמר ,צרחתי "כוסעמק ,יאללה שייגמר כבר" ,וכשהסרט נגמר ,כל אחד ואחת מהקהל שישב במשך 93 דקות שמרגישות כמו נצח על הכסאות הנוחים שלו/שלה ,צרח "סוף סוף המדבר המשעמם הזה נגמר".
  לסיכום; הסרט "ג'סטה" הוא מעשה מגונה באמנות הקולנוע: ויזואלית, קולית, תסריטאית, עריכתית ופילוסופית.
  ציון סופי: 0/0 – מדבר משעמם ,עלוב ורדוד ,ובנוסף גם אונס ,כן כן ,אונס מבזה ואכזרי לקולנוע הישראלי.

  • מותר לי לשאול למה ראיתם את הסרט אם אתם לא סובלים סרטים ישראלים?

   רתם המגוון

   (ל"ת)

 2. מחריד.

  Soak

  הלכתי עם ארבעת האחיינים שלי, שגילם נע בין 11-14, ובמהלך הסרט התחפרתי בכיסא במבוכה. הם נהנו, אגב.
  הסרט הזה מחזיר אותנו 20 שנה אחורה, לא פחות, ואת הנזקים שלו אני מקווה שאצליח לתקן לפחות אצל אחייני. כל הרעות החולות של החברה הישראלית היו שם – בדיחות שמנים, הומופוביה, אי קבלת השונה, בריונות, קידוש המראה החיצוני וסגידה לגוף, האדרת כסף כדבר היחיד שחשוב בחיים וכמטרה בחיים, הערצה עיוורת של תרבות פופולרית ריקה מתוכן, ועוד בדיחות שמנים ועוד קצת שמנופוביה ובדיחות שמנים.
  סרט נורא שאף אחד לא צריך לצפות בו, בטח ובטח לא בני נוער.

  1
  Morin ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)