חיבור פשוט
Gifted

דוד שמשגיח את אחייניתו המחוננת נאבק על מנת להשאיר אותה בכיתה עם שכבת הגיל שלה כדי להעניק לה חיים רגילים.

אורך: 1:41
תאריך הפצה בארה"ב: 12/04/2017
תאריך הפצה בישראל: 08/06/2017

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סרט טוב.

  אסף

  לפעמים נגרר לקלישאות איומות והרומן שתפרו בין הדוד למורה הוא מיותר לחלוטין, אבל לפעמים התסריט גם מפתיע עם שורות מצוינות. כריס אוונס הוא תמיד אחלה, הילדה המחוננת משחקת מעולה, ובאמת מצליחה להיות אמינה בתור עילוי המתמטיקה הצעיר.
  לא אשקר, הסרט לא מהווה את הקאמבק שייחלתי לו עבור מארק ווב- הוא לא מביא איתו שום בשורה, יש בו בהחלט אספקט של סחיטת דמעות (שעובד) וניסיונות לשבות את לב הקהל בעזרת טריקים ישנים-אך-יעילים, אבל בסה"כ בהחלט מומלץ.

 2. סרט נהדר ומרגש

  איימי

  כריס אוונס, קפטן אמריקה, משחק את הדוד הרגיש והמחוספס שרוצה לתת לאחייניתו מרי לחיות כפי שאימה המנוחה הייתה רוצה שתחיה. הוא מרגש וגורם לי באמת להאמין לו. המורה מקסימה אך נדושה מעט והרומן שמתפתח ביניהם לא אמין במיוחד אך כן פותח פרצה לכמה בדיחות נהדרות. רוברטה, השכנה השחורה הנחמדה, היא החברה הטובה ביותר של מרי. לינזי דאנקן, הסבתא ה״מרושעת״ שרוצה לממש את הפוטנציאל של מרי במתמטיקה תגרום לך לשנוא אותה ולרצות לחבק אותה באותו הרגע.
  למרות השחקנים המפורסמים והנהדרים שבסרט, מרי (מקנה גרייס) פשוט חוטפת את כל הפוקוס משאר השחקנים. משחקה בתור הילדה המחוננת והמעט אלימה מדהים. היא מוציאה מכמה סצנות עם תסריט סתמי את המיטב ואף יותר. הכימיה שלה עם השחקנים נהדרת.
  הסרט גרם לי לצחוק ולבכות שוב ושוב. זה אחד הסרטים היותר טובים שראיתי בזמן האחרון ואני ממליצה עליו בחום לכל אחד שאוהב סרטי דרמה או לכל מי שמעריך משחק טוב. ממליצה להביא כמה ממחטות נייר:)

 3. במועדון היוקרתי של

  UriK

  סרטים שהשם המתורגם שלהם מתעלה על המקור.
  השם באנגלית נותן תחושה של סדרת ריפ-אוף של נטפליקס לאקסמן.

  • יש את The Gifted, אתה יודע.

   אבל היא לא של נטפליקס, והיא לא ריפ-אוף. היא באמת שייכת ליקום של אקס-מן.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)