עולמם הסודי של גמדי הגינה
Sherlock Gnomes

נומיאו ויוליה שוכרים את שירותו של הבלש… *אנחה*.. שרלוק נומס, כדי לחקור את תעלומת היעלמות גמדוני הבית האחרים.

סרט מס' 2 בסדרת נומיאו ויוליה
תאריך הפצה בארה"ב: 28/03/2018
תאריך הפצה בישראל: 28/06/2018

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. טוב, מה לעזאזל קורה כאן

  מי רצה בכלל המשך ל"נומיאו ויוליה", מי רצה המשך ל"נומיאו ויוליה" 7 שנים אחרי שהסרט המקורי יצא, ובכך נתן את החופש למפיצים בארץ להגיד "וואו, אף אחד לא זוכר שהיה "נומיאו ויוליה" אבל אנשים כן זוכרים את "החיים הסודיים של חיות המחמד" אז בוא נשנה מספיק מילים בשם כדי שאנשים יתבלבלו לחשוב שזה אותו הדבר למרות שעכשיו אנשים שבטעות כן זוכרים את הסרט המקורי לא ידעו שזה המשך שלו", למה פעם אחר פעם לוקחים תסריטים מוצלחים של בריטים מצחיקים ומרדדים אותם לבדיחות פלוצים, מה מצחיק בזה שבסרט הזה אנשים מקללים (אבל לא באמת) כל הזמן ואיך זה שהטריילר העברי עושה עבודה יותר טובה מהטריילר האנגלי ("fertlizer" במקום "פאק" זה הרבה פחות מצחיק מ"לכל הדשנים והרוחות") ולמה הסרט הזה אמור לצאת שלושה חודשים לאחר שהסרט יוצא בארצות הברית? (טוב אני מניח שהאחרון הוא טעות שתתוקן, אבל עד שהם לא מתקנים גם אני לא)

  בקיצור, למה הסרט הזה קיים. ולפני שתענו בעצמכם – אני ממש בספק שהסיבה היא "כסף", כי כמו שאמרתי, מי לעזאזל זוכר את הסרט הזה מלכתחילה?

  • התשובה היא "כסף", כי הסרט הקודם עשה די הרבה ממנו

   לא במספרים של של מגה-להיטים סטייל "לשבור את הקרח", אבל הסרט הזה עלה 36 מיליון דולר להפיק, והרוויח קרוב ל-200 מיליון בכל העולם. עם מספרים כאלה, השאלה הרלבנטית היא לא "למה הסרט הזה קורה", אלא "למה לקח לו כל-כך הרבה זמן לקרות".

   • והתשובה לשאלה הזו, כנראה, כרוכה בענייני אולפנים

    דיסני מימנו והפיצו את הסרט הקודם, פרמאונט ו-MGM ממנים ומפיצים את הסרט הנוכחי. יכול להיות שבמסגרת העברת הזכויות מיד ליד דברים הסתבכו ועיכבו את ההפקה.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)