שומרי הגלקסיה: חלק 2
Guardians of the Galaxy Vol. 2

פיטר קוויל פוגש במפתיע את אביו, שמציע לו הצעה שקשה לסרב לה. שאר שומרי הגלקסיה מתמודדים כהרגלם עם שודדי חלל, מפלצות חלל וצבאות חלל. אני גרוט.

סרט מס' 2 בסדרת שומרי הגלקסיה
תאריך הפצה בארה"ב: 05/05/2017
תאריך הפצה בישראל: 02/05/2017

85 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סליחה, מה השעה? אני גרוט.

  מפתיע שאף אחד לא עשה את זה עדיין.

  • את באה לפה הרבה? אני גרוט

   (ל"ת)

   7
   גבי קוגן, תמר, קיו, אפרשזיף, לפרקונית, bloody_miryam, Me and myself ?
   • באטמן מאץ'?

    קסם

    (ל"ת)

    1
    three ?
    • אני חושב שאידן הבין את הבדיחה שלו, כן.

     (ל"ת)

     3
     רייצ'ל, G.O.B., איתי שלמקוביץ ?
 2. שיט, תפוס לי התאריך.

  המפטי (דמפטי)

  (ל"ת)

  3
  yair_ca24, קיו, bloody_miryam ?
 3. למה הדף הזה קיים?

  התגלמות המכנסיים

  (ל"ת)

  • למה מישהו מאיתנו קיים?

   (ל"ת)

   8
   עידו הלמן, זוהר אורבך, kingkong846, לפרקונית, עידו כהן, lazarobbie, עותק של דינה, אדון האופל ?
   • Nobody belongs anywhere

    אפרשזיף

    Nobody exists on purpose, everybody's going to die

    Come watch tv?

    3
    הראל, YuvalFerber, omer ?
 4. ברצינות?

  יונתן

  (ל"ת)

  • מה כ"כ מפתיע בזה שיוצא סרט מצליח ומיד קובעים תאריך לסרט המשך?

   (ל"ת)

   2
   אור, פיטר גבריאל ?
   • מצטרף לשאלה.

    (ל"ת)

   • אבל למה עוד שלוש שנים?

    כאן מעיין

    אם סרט מצליח כל כך, למה לא קובעים לו תאריך קצת יותר קרוב?

    • כי לוקח זמן לעבוד על הסרט

     (ל"ת)

     1
     Joker ?
 5. התסריט גרם לכריס פראט לדמוע

  עוף בשומשום
 6. השם הרשמי נחשף

  אנדי דופריין

  ויקרא שמו בישראל :

  Guardians Of The Galaxy Vol. 2

  http://collider.com/guardians-of-the-galaxy-2-title-revealed/

  יכלו באותה מידה לקרוא לזה הלהיטים הגדולים…..

  1
  דרצ'י ?
  • אז זה האחד בו הם הורגים את ביל?

   (ל"ת)

   3
   רנדל, yair_ca24, Joker ?
   • קרוב....

    אנדי דופריין

    זה הסרט שסטארלורד מסדר את החוטים של הקסטה עם עפרון.

    5
    Grey Thingy, Morin, subatoi, assafTV, חתול ?
 7. זה הסרט הראשון

  דניאל

  שמצולם באיכות 8K, כן כן אם 4K זה 2160P, אז 8K 4320.

  • בניכוי

   השחזורים הדיגיטליים של "Baraka" ו"לורנס איש ערב".

  • כמו כן

   הזה שלא הבין וגו'

   ג'יימס גאן מסביר בפוסט בפייסבוק למה, וכותב כמה דברים מעניינים (+עונה למגיבים).

  • לא שזה יהיה רלוונטי למישהו מאיתנו

   כי בתי הקולנוע עדיין מקרינים ב-2K (ועדיין לא השכתנעתי שבכלל אפשר לראות את ההבדל).

   • האם יש בתי קולנוע שמקרינים באיכות גבוהה יותר?

    דודו

    4K? ויש בכלל סיכוי שיהיה אולם שיקרין את הסרט ב-8K? איך יודעים מה האיכות באיזה אולמות?

    • זה בכלל לא משנה, אגב.

     קסם

     זה שסרטים צולמו ב-4K ומעלה לא אומר בהכרח שהם גם נערכים באיכויות כאלו גדולות. לרנדר אפקטים ברזולוציות כאלו גבוהות זה דבר שאפילו מחשבים של דיסני לא מסוגלים לעשות בזמן הנדרש, בטח כשמדובר בסרטי 3D שבהם צריך ליצור 2 תמונות שונות על כל פריים.

     מה זה אומר לגבי שומרי הגלקסיה שהוא צולם ב-8K? בטח לא שהוא יופץ איפשהו בעולם ב-8K, זה א'. אבל העובדה שהמצלמה תפסה יותר פרטים מלכתחילה ככל הנראה תתן עושר רחב יותר כשיורידו את הרזולוציה. כנראה שאנחנו בכלל לא נתפוס את ההבדל בעין, במיוחד לא כשבמקרה הכי טוב נראה את הסרט ב-2K, אבל זה עדיין חשוב.
     המעבר לצילום דיגיטלי אמנם מוזיל את ההפקה בטירוף, כי לא צריך לקנות פילמים, אבל הוא מגביל אותה מאוד בקטע של השימור לעתיד. פילמים אפשר לסרוק לגדלים עצומים, ולכן אנחנו רואים כיום המון סרטים ישנים במיוחד שיוצאים בגרסאות בלוריי מהממות, אבל צילום דיגיטלי מגביל אותך לגודל שבו צילמת, וככה המון סרטים שצולמו, נניח, ב-2K, לא יוכלו לעשות את המעבר בעתיד כש-4K יהיה הסטנדרט, מה שכיום מנסים להכניס לשוק בכוח.
     את היתרונות של הצילום של שומרי הגלקסיה ב-8K לא נראה בעתיד הקרוב, ואני בספק שנראה גם בעתיד הרחוק, אבל דיסני כנראה מאמינים בשימור, ומעדיפים להשקיע כרגע יותר כסף בכוננים קשיחים, בשביל שאולי מתישהו בעתיד הם יוכלו לשחזר את שומרי הגלקסיה ב-8K, או ב-5K, או ב-7K.

     3
     יהונתן צוריה, אדון האופל, Mr.Brownstone ?
  • איפה זה נאמר?

   (ל"ת)

   • שווה לקרוא את הפוסט שגאן פירסם בינואר; יש שם כמה דברים נחמדים+תגובות למגיבים.

    כדאי לציין שאין כרגע אף קולנוע "רגיל" שמקרין 8k, ואפשר להניח שהמאסטר/הפצה בכ"ז יהיו לכל היותר 4k.

  • אני חייב לתהות

   הבנתי שיש גם מסכים של 10k בתכנון ואני חייב לשאול – כמה עוד אפשר לקחת את זה? איפה זה נגמר?

   האם אפשר להגיע ל-20k? כמה עוד אפשר להבהיר וללטש?

   • מבחינת צילום או מבחינת הקרנה?

    mip

    יש המון מגבלות בדרך, שאני מאמינה שאת כולן לאט לאט נפתור. החל מגודל צ'יפ של המצלמה וחלוקה שלו לפיקסלים, דרך מחשב שמסוגל לעבד כמויות כאלה של מידע וכלה במה זה דורש מהמסך.

    השאלה היא מה הטעם.
    גם לעין האדם יש גבול רזולוציה ואני לא בטוחה שאנחנו לא מתקרבים אליו.
    אני אישית חושבת שיותר חשוב להשקיע במעבדים/כרטיסי מסך שיקרינו את הסרטים בצורה חלקה יותר, ובצילום/הקרנה לתת יותר מקום לעומק הצבע, ולנסות לגרום לצבעים להיות יותר אמיתיים. אלה אתגרים הרבה יותר חשובים ומעניינם בעיני מאשר להמשיך לחלק את אותה התמונה לעוד נקודות ועוד נקודות, עד לרמה שכמעט ולא מרגישים בהבדל.

    4
    dv, דניאל, קיו, אדון האופל ?
    • אולי יש לזה טעם במשקפי מציאות מדומה

     Abe

     כי אז המסך מאוד קרוב לעיניים והפיקסלים יותר מורגשים.
     אבל יכול להיות שכבר 4K מספיק לצורך זה. אין לי מושג.

   • זה אפשרי

    Zeev123

    לפילמים אין בדיוק רזולוציה, אבל כשסורקים פילם רגיל (35 מ"מ) אפשר להגיע עד ל-6K בערך. עם פילם של IMAX, שנחשב הכי איכותי היום, אפשר להגיע ל-18K.
    אבל כמו שקסם אמר, אין לזה יותר מדי טעם. קודם כל כי ברוב התוכן שמצולם היום ברזולוציות האלו עדיין עושים את הפוסט (עריכה, אפקטים וכו') ב-2K., סתם מתוך הסרטים שהיום בראש טבלת שוברי הקופות, רק "לוגאן" צולם בפילמים וערכו אותו ב-4K. "היפה והחיה", "קונג" ו-Get Out צולמו ב-3.4K ונערכו ב-2K, וככה רוב הסרטים בשנתיים האחרונות.
    כל זה לא מפריע לאולפנים לשווק גרסאות 4K של סרטים שצולמו/נערכו ב-2K, שלרובן אין טעם. אתה יכול לקרוא ב-Blu-ray.com ביקורות על גרסאות 4K שמפיצים בדיסקי Bluray HDR, שהוא עוד נחשב הפורמט הכי איכותי ל-4K היום בשימוש ביתי, ולראות שלרוב זה מיותר.
    הרזולוציה זה רק אחד מהפרמטרים שקובעים את האיכות הכללית של הווידאו, וכמו ש-mip אמר, עדיף להשקיע גם בשאר הדברים. סרט שצולם ונערך ב-4K או ב-8K ממש לא יראה יותר טוב מסרט שצולם ונערך ב-2K אוטומטית. ההבדל באיכות מגיע גם מהמצלמה, מה-color grading ועוד דברים. ההישג של "שומרי הגלקסיה 2" הוא יותר שהוא הראשון שצולם במלואו בדגם החדש של RED Dragon שאמור לתת איכות מעולה, ופחות מספר הפיקסלים שנכנסו שם. גם ככה ערכו אותו ב-4K.
    אבל רזולוציה הכי קל לשווק כי זה מספר, אז דוחפים עכשיו 4K ומדברים על רזולוציות יותר גבוהות בעתיד הלא רחוק בטלוויזיות או בשידורים. ככה נוצר מצב שעותק 1080p/2K איכותי לפעמים עדיף על גרסאות 4K, או שטלוויזיות 1080p עם מעבדי תמונה איכותיים עדיפה על חלק גדול מטלוויזיות ה-4K שיש היום.

    1
    דניאל ?
    • האם אבל יש טעם להגיע בעתיד לאיכות 18k?

     הן באיכות הקרנה והן בצילום, מה גבול הרזולוציה שהעין יכולה לשאת? ומשאר הבחינות, מהירות תמונה, color grading לכמה עוד אפשר לקחת את זה? חייב להיות גבול מסוים לא?

     • לדעתי לא,

      Zeev123

      אבל אני לא קובע (ו-18K זאת רזולוציה, לא איכות).
      כמו בפורמטים דיגטלים, צילום במצלמות IMAX נחשב להכי איכותי לא רק בגלל שאפשר לסרוק אותו עד רזולוציה 18K.
      אל תשכח גם שלא משתמשים בכל הפריים שצולם, אז נוח לצלם ברזולוציה גדולה ממה שתוצג בסוף (נניח, מצלמים ב-8K, ובחלק מהמקרים משתמשים בחצי מהפריים בסוף, אז עדיין נשארה תמונה איכותית ב-4K).
      העין האנושית לא עובדת בפיקסלים ופריימים, אבל בערך היא יכולה להגיע לרזולוציה של 576 מיליון (576,000K), קצב הרענון שלה הוא בערך 60 לשנייה (הסרטים היום מצולמים ב-24).
      זה לא אומר שצריך את כל זה בצילום. הרוב הגדול של מה שאנשים רואים היום, בבית וגם במסכים עצומים בקולנוע, הוא 2K, ואין הרבה תלונות. לפני כן השתמשו בפילמים 35 מ"מ בעיקר, שנחשב לפורמט אפילו יותר איכותי.
      מאמין שיהיו עוד שיפורים בעתיד, אבל לא סתם הגדלת רזולוציה עד אינסוף. בסופו של דבר יש גבול לכמה שרזולוציה יכולה להשפיע על איכות התמונה ויעברו "להשקיע" גם בתחומים אחרים.

      לגבי צבעים, העין יכולה לראות בערך 7 מיליון צבעים, ולזה הטלוויזיות והמצלמות כבר הגיעו. כשדיברתי על השפעת הצבע על האיכות של התמונה לא דיברתי על טווח שאפשר למדוד, יותר בכיוון של הצבעים שבוחרים "להשתמש" בהם. יש על זה סרטון מעולה פה.

      • חשבתי שיש פה איזה חידוש

       דודו

       אני קצת התלהבתי מהקטע של איכות 8K, אבל אם הבנתי נכון, הסרט עצמו מצולם באיכות גבוהה אבל יוצא לאקרנים באיכות נמוכה יותר מה שאומר שלא נראה שום דבר מיוחד.

       מה הם החידושים שיש כיום באולמות הקולנוע? אני יודע שיש טכנולוגיית סאונד מיוחדת בחלק מהסרטים באולמות של גלובוס מקס בשם דולבי אטמוס. לסינמה סיטי יש אולמות גדולים הסיטי הול החדש והסינמקס שבהם יש חווית צפייה מיוחדת. וליס פלנט יש את טכנולוגיית 4DX שעוד לא ממש תפסה.

       איזה עוד חידושים יש באולמות הקולנוע ששווה לקחת בחשבון כשהולכים לצפות בסרט ורוצים לקבל חווית צפייה מיוחדת ואלמנטים שלא מקבלים בסרט רגיל.

       • מה שאמרת לא בדיוק נכון, אבל באמת אין הרבה חידושים להציע.

        Zeev123

        הסרט עצמו מצולם במצלמה איכותית מהרגיל וברזולציית 8K. לא אומר שהתמונה לא תיראה טוב מהרגיל גם ברזולוציות נמוכות יותר, ההבדל לא מגיע רק משם.
        לדוגמא, ב"אביר האפל" השתמשו במצלמות פילמים רגילות ובמצלמות IMAX שהן איכותיות בהרבה, וגם ב-1080p אפשר להרגיש את ההבדל. בכללי קורה שיש סרטים שצולמו בציוד פחות איכותי ואפשר להרגיש את זה גם באיכויות נמוכות.

        מערכת Dolby Atmos מוסיפה רמקולים שמפוזרים בתקרה בכל האולם. יש אותה גם בחלק מהאולמות ביס פלאנט. ראיתי כמה סרטים באולמות כאלו ובקושי הרגשתי הבדל. יש רגע אחד ב"חיות הפלא" שיש סדק בתקרה, ושומעים אותו לפני שרואים אותו והדמות נבהלת. שם זה היה ממש מגניב ואפקטיבי, בכל השאר אין כמעט תועלת להוספת רמקולים בתקרה חוץ מווליום חזק יותר. אפשר פשוט להגביר באולמות רגילים.

        IMAX זאת מערכת הקרנה יותר איכותית. בארץ יש רק את הגרסא הדיגיטלית הפחות נחשבת, אבל עדיין מרגישים הבדל לעומת אולם רגיל בהקרנות בסאונד ובהקרנות תלת-מימד. בדו-מימד ההבדל לא מורגש. חוץ מזה IMAX נותנים את התקן שלהם רק לאולמות גדולים יחסית, ככה שגם בהקרנה רגילה זה יותר טוב.

        הסינמקס לא אומר כלום, זה פשוט אולם גדול. לא גדול יותר מהאולמות הגדולים של יס פלאנט שהייתי בהם.

        מאמין שבפעם הבאה שיחדשו מקרנים הם כבר יגיעו עם אופציה ל-4K, כי רוב המקרנים האיכותיים בעולם נמכרים היום עם הרזולוציה הזאת, אבל זה לא אמור להיות משהו שנרגיש יותר מדי.

      • חשבתי שיש פה איזה חידוש

       דודו

       אני קצת התלהבתי מהקטע של איכות 8K, אבל אם הבנתי נכון, הסרט עצמו מצולם באיכות גבוהה אבל יוצא לאקרנים באיכות נמוכה יותר מה שאומר שלא נראה שום דבר מיוחד.

       מה הם החידושים שיש כיום באולמות הקולנוע? אני יודע שיש טכנולוגיית סאונד מיוחדת בחלק מהסרטים באולמות של גלובוס מקס בשם דולבי אטמוס. לסינמה סיטי יש אולמות גדולים הסיטי הול החדש והסינמקס שבהם יש חווית צפייה מיוחדת. וליס פלנט יש את טכנולוגיית 4DX שעוד לא ממש תפסה.

       איזה עוד חידושים יש באולמות הקולנוע ששווה לקחת בחשבון כשהולכים לצפות בסרט ורוצים לקבל חווית צפייה מיוחדת ואלמנטים שלא מקבלים בסרט רגיל?

     • גבול הרזולוציה תלוי גם בגודל המסך, ובמרחק ממנו

      mip

      נניח, אני לא בטוחה שאני רואה רלוונטיות ב8K למסך של לפטופ…

      פעם, כשעוד הדרכתי בקורס מיקרוסקופיה, אחד הדברים שהדגשנו היה עד כמה רזולוציה זה אמנם ערך מספרי שניתן לחשב באופן מדוייק, אבל מה מגדיר רזולוציה טובה זה מאוד סובייקטיבי לתנאים.

      • כן...

       האמת שאני לא מבין למשל מה הטעם באיכות 4k בטלפון הנייד.

     • התשובה נמצאת בגוף השאלה.

      שלמקו GRAS

      אם עותק פילם אנלוגי של איימקס טוב יותר מעותק פילם רגיל (ואפילו עבור תנאים מיוחדים כמו אולם איימקס), אז עותק דיגיטלי של 18K יהיה טוב מעותק של 4K – עבור אותם תנאים. עבור רוב רובם של המקרים לא יהיה שום יתרון ל18K, אבל מהצד השני – גם היום רוב התוכן לא נצרך ברזולוציות המקסימליות, ככה שגם העלאת המקסימום לא תשפיע.

 8. לקראת "עונת הטריילרים" המתקרבת

  תקדימי עבר קובעים שהטריילרים לסרט מארוול של חודש מאי יוצאים בתאריכים 23 או ה-24 באוקטובר :
  איירון מן 3 (2013) – 23/10
  קפטן אמריקה : חייל החורף (2014) – 24/10
  הנוקמים : עידן אולטרון (2015) – 23/10
  כשיוצא הדופן הוא קפטן אמריקה : מלחמת האזרחים – 24/11

  אנדר / אובר – 60% שנקבל טריילר בסוף החודש, או גרסה משופצרת למה שהוקרן בקומיק-קון ?

  • "דוקטור סטריינג'" מתחיל לצאת בעולם ב-25.10

   אז כן, מאוד סביר שזה פחות או יותר גם הזמן שבו יצא לאינטרנט הטריילר.

 9. ויש טריילר

  אורי

  והוא מרהיב
  https://youtu.be/b7tuoTbe1MU

  2
  Galoofy, קיו ?
  • לא יכול לחכות

   עמית

   נשפכתי מצחוק רק מהקול של ביבי גרוט.

  • איזה טריילר מעולה!

   Galoofy

   הסרט נראה פשוט מרהיב (החלל של ג׳יימס גאן הוא החלל הכי יפה שראיתי אי פעם), הספקתי להתגעגע לדמויות האלה וכיף גדול לראות אותן שוב, צחקתי בקול רם ונזכרתי בדיוק למה אהבתי את הסרט הראשון כל כך. מעולה!

   אה, ובייבי גרוט הולך להפוך למכונת כסף מטורפת עבור דיסני.

   עכשיו איך מחכים חמישה חודשים בסבלנות?

  • חבל שגמורה לא אומרת בו אף מילה

   דין

   (ל"ת)

   1
   תמר ?
  • מסתבר שהטיזר שבר את שיא הצפייה ביממה

   Galoofy

   עם 81 מיליון צפיות, הוא הטיזר הנצפה ביותר מכל היקום הקולנועי של מארוול, והטיזר השני הכי נצפה באופן כללי, אחרי "היפה והחיה".

   • נראה לי טעות

    אתה בטוח שלא 8M? לא ראיתי בשום מקום טייזר עם 81 מליון צפיות

    • די בטוח

     Galoofy

     אלא אם כן אתה בוחר לא להאמין לג׳יימס גאן הבמאי, שפירסם את הנתון הזה, וכנראה לא על סמך הזיות שווא אלא על סמך מידע מוצק שקיבל ממארוול.

     מן הסתם זה איסוף של כלל הצפיות על פני כל הפלטפורמות – כמות יפה של וורסיות ביוטיוב, פייסבוק, טוויטר ועוד ועוד. ממש לא קשה לי להאמין בהתחשב בזה שרק לוורסיה אחת שראיתי היום ביוטיוב יש בפני עצמה איזה 8 מיליון צפיות.

     1
     מילה כשרה ?
 10. טריילר מלא נוסף

  • הסרט הזה רק נראה יותר ויותר טוב

   עמית

   אם כי השניות האחרונות היו מיותרות.

  • משה

   אין מילים. טריילר פשוט מעולה. אבל השניות אחרונות. למה??? לא רוצים לשמור כלום לסרט עצמו?

 11. סליחה מה?

  OxyGenociDe

  "חלק 2"? מה זה "חלק 2"?
  זה לא כמו בקיל ביל, שבו הסרט הראשון סיפר רק חצי סיפור.

  1
  חתול ?
  • לא, זה כמו הקסטה השנייה בקופסה.

   שלמקו GRAS

   (ל"ת)

   2
   Galoofy, קיו ?
  • זה לא חלק 2

   mip

   כי זה לא Part two.
   אלא vol. 2
   כמו שהיו דיסקים של היטמן vol 1. vol.2 וכו… (מסגירה את הגיל שלי עכשיו?…)
   זה בעיקר אומר שאנחנו יכולים לצפות לעוד המון שירים מגניבים משנות השמונים.

   5
   Galoofy, omer, Morin, קיו, תמר ?
   • סתם אנקדוטה

    מישי

    כל עניין ה-VOL היה היסטרי באייטיז/ניינטיז. היטמן היה אוסף ישראלי לגמרי, לא נראה לי שאליו הסרט מרפרר.
    עברתי על רשימת השירים של היטמן 7 עכשיו ולא הצלחתי לזכור כמעט אף אחד, זה נראה ממש דיסק רע, מה לעזעזל חשבתי?! מה לעזעזל כולנו חשבנו?! ארוס רמזוטי? ברצינות?!

    1
    Morin ?
    • היטמן ספציפית לא

     mip

     אבל היטמן (כמו כל דבר ישראלי) הועתק מאיפשהו…
     זו ההתייחסות לאוספי שירים. מחלקים אותם למקבצים.
     הנה כמה דוגמאות רנדומליות

     זה המושג. זו המשמעות שלו, והוא מתאים בדיוק לרוח שג'יימס גאן מנסה להשיג לשומרי הגלקסיה.

     2
     gunai, Morin ?
 12. 5 סצנות של "אחרי הקרידטים"

  עמית

  בהנחה שג'יימס גאן לא מטריל אותנו, בערך כל סרט הולך לקבל סצנה בסוף שומרי הגלקסיה.

  • כשזוכרים את הסצינה של המקורי, די ברור שהוא מטריל אותנו.

   סופר סתם

   (ל"ת)

  • נראה לי

   Galoofy

   שבמקרה של שומרי הגלקסיה הם לא ממהרים לחבר ליקום הקולנועי הרחב.
   בסרט הראשון סצינת הפוסט-קרדיטס לא הכינה את הקרקע לאף סרט עתידי וגם במקרה הזה אני לא אופתע אם סצינות הסיום יתמקדו בדמויות של שומרי הגלקסיה ולא בסרטים עתידיים ביקום הקולנועי הרחב יותר.
   מקסימום אולי יכינו את הקרקע למעורבות של הגארדיאנס ב-Infinity War.

  • גם לי זה מרגיש כמו הטרלה

   ואם במקרה שלא – קשה לי להאמין שאלו יהיו סצנות "אמיתיות" של דקה – דקה וחצי פלוס מינוס. יותר כמו עשר-עשרים שניות של דאחקה ישירה, כשרק אחת היא באמת לקידום סרט עתידי.

   עוד אפשרות שדוברה בזמנו היא שסטן לי צילם מראש 4 הופעות אורח ביום אחד. בגיל 94 זה הגיוני שהם מנצלים כל רגע שנותר להם ממנו, אבל אולי זה קשור.

   http://comicbook.com/marvel/2016/09/26/kevin-feige-explains-how-stan-lee-shot-four-cameos-in-one-day/

   • בכתבה מצוין שמדובר בארבעה פרוייקטים שונים

    Galoofy

    "A couple of months ago in Atlanta, he flew down and we shot four in one day — for four various projects. They're all awesome! They're all totally different."

    הרעיון הוא שצילמו ארבע הופעות אורח לסרטים עתידיים למקרה ש… סטן לי כבר לא צעיר אחרי הכל.

    • גם JJ פעם אמר שקאמרבאץ' הוא לא קאן

     בהוליווד צריך לקחת הכל בעירבון מוגבל. אחרי הפצת הסרט נהיה חכמים יותר.

  • כשאתם אומרים הטרלה אתם מתכוונים

   Galoofy

   שאין באמת ארבע-חמש סצינות משולבות בקרדיטים?
   כי לדעתי לזה כבר יש אישור מאנשים נוספים שראו את הסרט בהקרנות עיתונאים.

   • אנשים שניו ההקרנה המוקדמת טענו שיש 4

    עמית

    גאן צייצץ אחר כך וטען שיש 5, כנראה שאחת הושמטה מההקרנה המוקדמת של הסרט. בכל אופן אני מתכוון ב"מטריל" שרק אחת תהיה משמעותית בעוד כל השאר יהיו רבעי בדיחות, כמו מה שהיה בסוף שומרי הגלקסיה הראשון.

    1
    סופר סתם ?
 13. שימו לב: הקרנות ראשונות כבר ב 2.5

  מוטי

  יום העצמאות.

  • בזכות יום העצמאות ההפצה אצלנו מקדימה ב3 ימים את של ארה"ב.

   שלמקו GRAS

   כלומר סוף שבוע ארוך מאד.

 14. הביקורות הראשונות מפרגנות*

  Happy Port

  91 ברוטן, כמו הראשון, אבל עם הרבה הסתייגויות: אוהבים את הדמויות וההומור, אבל זה מחפה על עלילה דלה וסוג של נפילה ל"בינוניות" של מארבל שהסרט הראשון התעלה מעליה, זה מה שאני רואה מרפרוף בביקורות. ככה שנראה שה91% ירד בהמשך.
  https://www.rottentomatoes.com/m/guardians_of_the_galaxy_vol_2

  • גם לראשון לא היתה עלילה מקורית מי יודע מה

   עמית

   אבל הביצוע היה פנטסטי, אני מניח שפשוט מה שהיה מרענן וסוחף בסרט הראשון מאבד חלק מהקסם בסרט השני ולכן הפגמים פתאום יותר נראים לעין. מקווה עדין לקבל סרט קצבי וכיפי, גם אם לא מצליח להגיע לרמה של הקודם.

   2
   מישי, Iter Impius ?
 15. הסרט טוב but not as הסרט הראשון

  RiverSong

  תהייה ראשונה- למה הסרט PG13 אם הבדיחות ברמה די ילדותית.
  תהייה שניה- למה כל כך הרבה שמאלץ רגשני. זה מוריד את הקוליות. הסרט לא היה קול בכלל.
  having said that
  לכו לראות, הוא עדיין כיף יותר מסרטים אחרים. זה כל מה שאני יכולה להגיד בלי להסגיר…
  אחלה שחקני חיזוק חדשים.
  יש להשאר עד הסופסופסופ המוחלט של הסרט שמדליקים את האורות ומגרשים אתכם

  2
  דניאל, אור ענבר ?
  • די מסכים

   זה לא סרט רע, בהחלט יש לו את הרגעים המבדרים שלו (ואת סיקוונס כותרות הפתיחה הכי חמוד אולי אי פעם). אבל בהתחשב בכך שהראשון הוא סרט ה MCU האהוב עלי (ואחד מסרטי הקומיקס האהובים עלי בכלל), זה בהחלט היה מאכזב. יותר מדי דרמה וקיטש, פחות מדי כיף. לפחות הפסקול נשאר Awesome.

   2
   דניאל, אור ענבר ?
   • ואם אני שופט אותו ללא השוואות לסרט הראשון?

    עמית

    מבין את הבעייתיות בזה, פשוט תוהה איך הוא כסרט בפני עצמו ועד כמה הציפיות שלי כרגע הולכות להשפיע על ההנאה שלי ממנו.

    • אני חושב שניסיתי במהלך הצפייה בו להימנע מלהשוות,

     קסם

     ולדעתי הוא לא עובד מי יודע מה.
     כמו שכבר אמרו, יש לסרט את הרגעים שלו, והוא אכן מרגיש כמו יצירה מהודקת ששייכת לחזון של בן אדם יחיד ולא של חדר ישיבות שלם, אבל מבחינתי הוא מבצע החלטה אחת גורלית שגורמת לו להיות סרט פשוט לא טוב. זו החלטה שאני מבין למה היא נבחרה, ואולי על הנייר היא נשמעת מוצלחת, אבל על המסך היא הופכת לבעייתית מאוד ועוזרת לצופה להדגיש בדיוק מה הם המרכיבים בסרט שעובדים ומה אלו שלא.

     • עכשיו אני סקרנית....

      mip

      (ל"ת)

      • תגובה שמכילה ספוילר לסוג של ספויילר לסרט. על אחריותכם. מאת קסם
       • מי חשבת שהדמויות המעניינות?

        (ל"ת)

        1
        RiverSong ?
        • תגובה שמכילה ספוילר מאת קסם
         • תגובה שמכילה ספוילר מאת RiverSong
       • תגובה שמכילה ספוילר לשומרי הגלקסיה מאת OKDeSign (אור)
        • תגובה שמכילה ספוילר מאת קסם
        • עוד לא ראיתי את הסרט

         עמית

         ובהנחה שאני מבין את התגובה שלך כמו שצריך, אפשר להבין מפה בדיוק מה הספויילר שהשרשור הזה מדבר עליו, הייתי שמח אם יסמנו פה ספויילר :)

         • סליחה

          אין לי אפשרות לערוך לצערי, ניסיתי להיות מספיק מעורפלת כדי שזה לא יחשב ספויילר, כנארה שלא מספיק.

          אם דורון / יהונתן יכולים להוסיף לי את הסימון ספויילר להודעה זה יהיה נחמד :)

       • תגובה שמכילה ספוילר מאת שלמקו GRAS
        • תגובה שמכילה ספוילר מאת קסם
 16. אכזבתם אותי

  ChenK

  אחד הסיבות שאהבתי את שומרי הגלקסיה כי הוא לא נכנס ליותר מידי קיטציות רגשנית, להפך עשה זאת בצורה מאד מצומצת ויעילה כמו בקטע שרוקט אומר שפירקו והרכיבו אותו שוב ושוב..
  בקצרה היה לו מודעות עצמית גבוהה, ולפי מה שאתם אומרים, אין לו..

 17. מישהו ראה את זה ב4dx?

  כש

  ואיך התלת?

  1
  מילה כשרה ?
 18. כמו הקודם

  החדשות הטובות – הסרט דומה לקודמו בסדרה מכל הבחינות החיוביות (בעיקר פסקול ובדיחות).
  החדשות הרעות – הוא דומה גם בנקודות החולשה (ממבו ג'מבו חללי ונבל חלש יחסית).
  לכן, כמי שאהב את הקודם אהבתי גם את הנוכחי.

  ביקורת קצת יותר ארוכה:
  https://gal015.wordpress.com/2017/05/02/guardians-of-the-galaxy-vol-2/

  1
  omer ?
 19. מוצלח, אבל מוכר

  עמית

  בעולם בו שומרי הגלקסיה המקורי לא קיים, הסרט הזה הוא חידוש מרענן – הוא צבעוני, הוא מצחיק (מאוד), הוא כיפי והדמויות לא פחות ממעולות. לצערו של סרט ההמשך, הוא סרט המשך, ולכן הוא גם צריך להתעלות על קודמו או לכל הפחות לחדש וזה 2 דברים ששומרי הגקלסיה חלק 2 לא עושה. הרבה טריקים של הסרט הראשון חוזרים פה, ולמרות הביצוע המוצלח זה מרגיש כבר מוכר וידוע ולא מספיק מרענן.

תגובות מקבילות

172
  תגובות נוספות בדף הביקורת של שומרי הגלקסיה: חלק 2
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)