מילקשייק אבק שריפה
Gunpowder Milkshake

אחוות נשים סודית עוזרת לאמא ובת שהן צמד מתנקשות.

תאריך הפצה בארה"ב: 14/07/2021
תאריך הפצה בישראל: 15/07/2021

11 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. יש עדכונים? טריילר? תאריך יציאה ישירות לסטרימינג? משהו?

  (ל"ת)

 2. עכשיו כשאני חושב על זה

  Nadav98

  אם כבר במאי ישראלי עושה סרט אקשן בהוליווד ומלהק מלא שחקניות בדאסיות, היה ממש מגניב עם גל גדות הייתה אחת מהן.

  • אני דווקא בסדר עם זה

   לא צריך את כל הביצים הפרובנציאליות שלנו בסל אחד

   3
   lazarobbie, mip, UriK ?
  • טיפל'ה יותר מדי מתלהב מעצמו

   ולנסות להיות דומה לטרנטינו של לפני למעלה מעשור זה, ובכן, כל-כך לפני למעלה מעשור.

   • אני דווקא בעדו, נדמה לי

    אולי זה אחרי האכזבה מ"סתם אחד" ובכלליות מ"ג'ון וויק", אבל יש לי געגועים לסרטי אקשן של לפני למעלה לעשור, אז הם באים לי טוב.

 3. המשך.

  הוכרז בקאן ש"מילקשייק אבק שריפה 2" זה דבר. הידד? (לא, לא הידד. אבל נו, טוב).

 4. רועי

  אם כבר זה של נטפליקס, יש צפי מתי זה ייצא לסטרימינג? כי באפליקציה ובמדריך ליולי זה לא מוזכר

  • זה בנטפליקס רק בארה"ב

   כאן בארץ זה יוצא בבתי הקולנוע.

 5. למרות כל הכוונות הטובות, הסרט לא מצליח להמריא.

  alon

  אני לא יכול לשים את האצבע במדויק, אבל משהו בקצב של הסרט לא עובד. הדיאלוגים לא קולחים כמו שהם אמורים להיות, שורות מחץ מוגשות באופן לא משכנע, הרבה מהמשחק מרגיש כמו שיעור במשחק ולא ממש, אתם יודעים, משחק. גם כמה בחירות עלילתיות הרגישו לי מוזרות. למשל, הווידוי של סם בפני אמילי שהרגה את אבא שלה מגיע בשעה הכי לא נוחה – את צריכה את הילדה צייתנית וזהירה, לא מעורערת ונבגדת. חשבתי כמה זה היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם זה היה מתרחש כך: אמילי נופלת בשבי מקלסטר, והוא זה שמספר לה על כך (איך הוא יודע? אולי ניית'ן גילה לו). והוא, אבו אל-איבנאן במקום אבו אל-בנאת (כלומר, תמיד רצה ילדה אבל הבית שלו מלא בבנים), מגלה בעצמו רצון לאמץ את הילדה האומלל ולעשות אותה דומה לו. ואולי היא אפילו מתפתה לזמן מה. זה היה יכול להיות דרמטי מאוד בקליימקס של הסרט. אה, והקליימקס עצמו? בזבוז. לא רק שהנבל נהרג ראשון – שומרים אותו לסוף, לכל הרוחות! – סם נעדרת ממנו. כלומר, גיבורת הסרט לא עושה כלום ברגע השיא של הסרט. שאגב, מספוילר כבר בטריילר.
  יש סצינה אחת מעולה – סם נלחמת עם מגבלה גופנית כלשהי – אבל גם היא מרודדת לפרודיה מפני שהיריבים שלה פצועים ומדדים אחרי המפגש הקודם איתה, ומסוממים כליל מגז צחוק. במקום שיהיה כאן אתגר שמעורר לחץ, יש לנו סלפסטיק עם דירוג R. (ואגב הדירוג, שלוש שורות לפניי בקולנוע הייתה משפחה עם שתי ילדות בגיל בר מצווה. מצד שני, כשאני הייתי ילד ההורים שלי נתנו לי לראות סרטים כמו שליחות קטלנית וחייל אוניברסלי, אז מי אני שאדבר).
  ואנשים מגיבים בצורה מאוד לא הגיונית לעצם העובדה שהם פצועים קשה, כמו למשל דודה סקרלט שנורית בחזה ועדיין מסוגלת לנהל קרב פנים אל פנים עם הבריון ההוא.
  אני חושב שמה שנותן לסרט למרות הכל את הטון שלו הוא הסטים שהם פשוט תענוג לעיניים (הדיינר, הספרייה, אפילו בית החולים). ונראה שכמעט כולו מתרחש בחללים סגורים (אולי הוא צולם בתקופת הקורונה?). אפילו מרדף מכוניות מתבקש קורה בחניון של בניין.
  היה פוטנציאל, אבל לטעמי הוא לא התממש כהלכה.

  2
  יצחק בארי, UriK ?

תגובות מקבילות

34
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מילקשייק אבק שריפה
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)