לזרו השמח
Lazzaro felice

סיפור המפגש בין איכר צעיר שטוב ליבו המוחלט מתפרש בידי אחרים כטיפשות, ורוזן צעיר שמתייסר עקב חיי החטא שמשפחתו הרודנית הנחילה בכפר איכרים לפני עשרות שנים.

תאריך הפצה בארה"ב: 30/11/2018
תאריך הפצה בישראל: 27/12/2018

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. יוקרן רק בלב רעננה

  רתם הדיקטטור-R

  מה נסגר,מפיצים.בחייאת

  • גם בתארון ירושלים החל מיום שישי

   (ל"ת)

 2. או,מעולה! תודה על המידע

  רתם הדיקטטור-R

  !:)!

  • ובמוזיאון תל אביב

   עופר ליברגל

   בכל פעם שרואים שסרט מציג רק ברעננה, זה בגלל שלא בודקים אם הוא מציג במוזיאון תל אביב

 3. זה יוקרן גם בסינמה סיטי גלילות

  (ל"ת)

 4. סרט מאכזב

  רתם הדיקטטור-R

  הרעיון מעניין,אבל קשה נורא לראות סרט עם דמות שנשארת אותו דבר כל הזמן.ושהתכונה היחידה שלה קצת ממצה את עצמה אחרי בערך 17 דקות.גם האנשים שסביב לזרו לא ממש משתנים לדעתי,והשינויים בעלילה ובנופים לא מפצים על זה.אני פחות אוהב את הבחירה להציג דמות מומצאת בצורה ריאליסטית כי זה מקשה מאוד לקחת את העסק ברצינות.בגדול זה סרט תמוה ולא ממש משכנע.
  משום מה גם לא ברור לי למה אומרים שזו יצירה הומניסטית,כי בעיניי בני אדם יוצאים פה בצורה מאוד שלילית

 5. תחיית לזרו

  דותן

  סרט על חבורת איכרים פשוטים, שהחיים הרבה יותר חזקים מהם והעולם פחות או יותר נוטש אותם, פרט להבלחות קטנות של עזרה שנופלת עליהם. זה סרט שבו הגיבורים הם לא אלה שמקדמים את העלילה, החיים קורים להם מעצמם, ונותר להם רק לנסות לשרוד בתוך זה, בידיעה שלדברים אין משמעות ורק חוקי הג'ונגל תקפים. היחיד שלא חושב לקחת משהו לעצמו על חשבון אחרים הוא לזרו – וזה לא שהוא מנסה להיות צדיק, פשוט לא עולה בדעתו שמישהו ינסה לרמות או לשקר, או שלמי מהסובבים שלו יש כוונות רעות.

  זה סרט שצריך לראות בסבלנות. אין הרבה אקשן והעלילה לא מתקדמת בקצב אחיד וגם לא לכיוון אחד ברור. האווירה היא של אגדה למבוגרים, משל כלשהו על המשמעות של להיות טוב בעולם.

  אני ממליץ מאוד.

  1
  yair_ca24 ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)