הופ ארנב
Hop

ארנב הפסחא נפגע על ידי מכונית, ועל הנהג הפוגע להציל את חג הפסחא.

תאריך הפצה בארה"ב: 01/04/2011
תאריך הפצה בישראל: 07/04/2011

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. טריילר שלישי

  אין אור

  עם עלילה

 2. הופ ארנב?

  למה?
  זה כמו שיעשו 'רנגו זקית', 'מרמדיוק כלב' או 'רובוטריקים פחי זבל מהלכים'.
  בעצם, מה אני מתפלא על המפיצים.
  חוץ מזה, מה קיילי קווקו עושה סרט הזה?

  • בדיוק מה ש

   פותחן

   ניל פטריק האריס, האנק עזריה וההיא מ-glee ששכחתי את השם שלה עושים ב"דרדסים".

  • אחרת ערוץ "הופ" היה עושה מהארנב הזה מטעמים.

   כש

   (ל"ת)

 3. חביב.

  88MPH

  אזהרה- אל תראו את זה בקולנוע. ככל הידוע לי הוא לא מופץ בגרסה האנגלית אלא רק בדיבוב לעברית. לא נעים בכלל, במיוחד כשרוב הדמויות הן לא באנימציה, ואז זה ממש בלתי נסבל [והפסדנו את ג'יימס מרסדן (חולשה אישית שלי), קלי קוקו, יו לורי וראסל בראנד בתפקיד כפול]. אפילו הילד [11] התלונן כל הזמן שחג הממתקים ואי הממתקים וארנב הממתקים וכל זה. אם *הוא* שמע על פסחא, אני משערת שלא יהרוג אף ילד אם ישתמשו בשם הזה. איי הפסחא הם מקום אמיתי, על המפה. מילא לנפנף החוצה דת שלא נפוצה במדינה [לא שזה הגיוני], אבל גיאוגרפיה?

  אבל עכשיו נעזוב את זה בצד. וגם את העובדה שלמרות שאני אוהבת לראות סרטי ילדים, אני שונאת לצפות בהם באולם מלא בילדים. הצחוקים וההערות הקולניות שלהם הורסים לי את החוויה לגמרי. ניגש לסרט עצמו.
  בסך הכל… נהניתי. המשחק של ג'יימס מרסדן וקלי קוקו מאד אופייני אבל אני מאד מחבבת את שניהם, וזה היה כיף לראות אותם [אחרי צפייה בכל העונות של המפץ הגדול, מצחיק לראות את קלי קוקו בתור בחורה אחראית עם עבודה מסודרת]. האחות הקטנה שלהם הייתה כמעט לגמרי מיותרת וגם עצבנה אותי למדי. הייתי מוחקת אותה ביד קלילה.
  ציפיתי ליותר בדיחות [או בדיחות יותר רציניות]. לא הוציא ממני הרבה צחוקים בקול אבל בסך הכל נהניתי מאד. העלילה הייתה קצת מקושקשת, הרבה אקספוזיציה ולא הוקדש מספיק זמן לסיפורי המשנה [במיוחד ההשתלטות של האפרוחים על המפעל הייתה מאד חפוזה] והכל קרה מהר ובאופן אקראי לחלוטין. אבל לא הלכתי לסרט הזה בשביל עלילה מורכבת או דמויות עגולות, אז נהניתי.

  סרט חמוד. חכו לDVD ותקנו לילדים.

  ומילה אחרונה לסינמה סיטי. הופ *ה*ארנב? זה בכלל לא השם שלו. למרות שעליתם פה על משהו, זה נשמע פי אלף טוב מ"אלף-מם".

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)