איך להיפטר מהבוס 2
Horrible Bosses 2

לשלושת החברים נמאס לשרת בוסים והם פתחו עסק משל עצמם, אבל משקיע חלקלק מצליח לדפוק אותם. בניסיון להתנקם, הם מחליטים לחטוף את בנו של המשקיע ולדרוש כופר.

סרט מס' 2 בסדרת איך להיפטר מהבוס
תאריך הפצה בארה"ב: 26/11/2014
תאריך הפצה בישראל: 04/12/2014
מעט מאוד צחוקים גדולים, הרבה גיחוכים קטנים.

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. הסרט הראשון קורע, הטריילר של השני נראה סבבה. אז...

  בלון

  באיך להיפטר מהבוס צחקתי בהרבה רגעים ממש חזק. והטריילר של השני נראה סבבה. אך טריילרים משקרים. עובדה זאת הוכחה שוב ושוב ושוב. אני ממש מקווה שאיך להיפטר מהבוס 2 לא יסבול מהבעיה שיש לסרטי המשך שנגמרים להם הרעיונות והחומרים לבדיחות הכל כך מצחיקות. נחזיק אצבעות שלא נתאכזב.

 2. איזה כיף שעושים המשכים לסרטים ששנאתי.

  Matoy

  ככה הכותרת עצמה כבר מזהירה אותי לא לחשוב על לקנות כרטיס. זה כמו שהיו קוראים לסרט "כל הבדיחות הלא מצחיקות ששנאת שנה שעברה – 2".

  3
  DanielleBN, subatoi, lazarobbie ?
 3. מטומטם יותר שלא לצורך

  ממש אהבתי את הסרט הראשון, שלדעתי היה מהקומדיות הטובות של 2011. הסרט הזה מרגיש קצת כמו עלבון לראשון. גם שם הדמויות היו מטומטמות והיו בדיחות גסות, אבל ברמה שעוד יכלתי לקבל והצחיקה. פה מתחו את הגסויות והטמטום מעל הקו של "יותר מדי". לפעמים הדמויות עושות דברים כל-כך מטומטמים שאין דרך הגיונית להסביר אותם. גם ההומור יורד ממש נמוך, ורוב הזמן זה ממש לא נחוץ. פה ושם כן יש קטעים ששומרים על רוח ההומור של הסרט הראשון ומצליחים להצחיק, אבל הם נדירים. בואו נגיד שהפספוסים בסוף יותר מצחיקים מ 90% מהסרט.

  1
  עידו הלמן ?

תגובות מקבילות

0
  תגובות נוספות בדף הביקורת של איך להיפטר מהבוס 2
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)