הגבר המושלם שלך
I'm Your Man

מדענית מסכימה להשתתף בניסוי יוצא דופן, במסגרתו היא נאלצת לחיות במשך שלושה שבועות לצדו של רובוט אנושי שבינתו המלאכותית עוצבה כדי לשמש כבן הזוג המושלם עבורה.

אורך: 1:48
תאריך הפצה בארה"ב: 24/09/2021
תאריך הפצה בישראל: 13/10/2022

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אוקיי תקשיבו אני יודע שכולנו צוחקים על סרטים שמגיעים באיחור של שנה

  והסיבה היחידה שהסרט הזה פה זה רק בגלל שסרטה האחר של שריידר – היא אמרה – מגיע גם הוא לקולנוע עוד מעט, אבל זה באמת סרט מוצלח ממש. קומדיה רומנטית מד"בית נפלאה.

  • יש קרדיט ל-"שביעות-רצון הלקוח מובטחת" של אסימוב? :-)

   (ל"ת)

   • פרט לעובדה שיש פה אישה שחיה עם רובוט אין קשר לאסימוב

    בארטושק

    (ל"ת)

  • כן, אני מחזקת את המסר הזה

   (ל"ת)

  • מסכים

   איתן

   אכן, מדובר בסרט יפהפה, מרגש, וחכם. אבל אולי זה לא רק בגלל הסרט היותר חדש של אותה במאית. גם "האדם הגרוע בעולם" הגיע באיחור, והיה לו קהל.

  • שנה זה לא כזה 'באיחור' לסרט כזה

   אדון האופל

   לסרט הוליוודי בפרופיל גבוה שנה איחור זה גזר דין מוות. אבל לסרט פסטיבלים "זר"? אני רק שמח שאנחנו מקבלים סרטים כאלה, לא משנה באיזה איחור.

 2. סרט ממש חכם

  בארטושק

  זה כאילו סרט מדע בדיוני, אבל בעצם זה משל מאוד ברור על ז'אנר הקומדיה הרומנטית. טום, הרובוט (דן סטיבנס שמשחק כאן מדהים) הוא הקלישאה של הגבר מקומדיה רומנטית – אין לו רצונות משלו וכל המטרה שלו היא לגרום לאלמה להיות מאושרת. והסרט מראה איך מצד אחד אלמה לא רוצה את זה כי גם אין לה כח לשטויות האלו וגם יותר מזה, סוג הקשר הזה מפחית מהאנושיות שלה – בקשר כזה היא לא צריכה להתאמץ בכלל, והיא יודעת בסופו של דבר זה לא טוב. אבל מצד שני, טום כן מצליח לחדור חלק מההגנות שלה, כי אי אפשר אחרת. והסרט בחוכמה לא פותר את הקונפליקט הזה לגמרי.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)