המלך
The King

נסיך גחמני נאלץ להפוך את עורו ולהפוך מרווק הולל למלך המפקד על הצבא, ובה בעת להתמודד עם גורמים עוינים בממלכת אנגליה ומחוצה לה.

אורך: 2:20
תאריך הפצה בארה"ב: 01/11/2019
תאריך הפצה בישראל: 01/11/2019

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. השחקנים לבדם שווים את המחיר

  (של מנוי לנטפליקס)

  לא אכביר במילים על טימוטי שאלאמה, עוד סופרלטיב אחד והבחור יימס. אבל עוד ראויים לציון בן מנדלסון, סוף סוף לא בתפקיד של נבל מגלומן (עד שנזכרים שהנרי הרביעי הוא, טכנית, נבל מגלומן), רוברט פטינסון עם מבטא צרפתי מוגזם ונוכחות מאיימת, וגם ג'ואל אדגרטון בתור ה-MVP האמיתי של הסרט.

  שדה הקרב פה הוא לא הירואי-קולנועי-טיפוסי אלא מלוכלך ולא נעים לצפייה (כמו ששדה קרב אמור להיראות) וקרב אז'נקור מעולם לא נראה טוב יותר (כלומר, טכנית, רע). בהחלט סרט שכדאי לראות, על אחת כמה וכמה אם אתם אוהבים שייקספיר. אני יודע שסיכוייו לא גבוהים אבל אני מקווה שהסרט יקבל פירור אוסקרי או שניים.

  1
  lazarobbie ?
 2. אז בעצם הסרט הזה הוא חזרה כללית של שאלאמה לתפקיד שלו ב-"חולית"?

  (ל"ת)

  1
  יהונתן צוריה ?
 3. נטפליקס ממש מפציצים עם הסרטים השנה וזה עוד לפני האירי

  בלובלו

  אחרי אל קמינו קוראים לי דולמייט המלך זה הסרט השלישי שלהם החודש שהוא פשוט נהדר, מאוד מקווה שהוא יהפוך ללהיט ולא יעלם בתוך כל התוכן שלהם.

  טימותי שאלאמה עושה את התפקיד שלו מושלם והוא רמה מכל שאר הקאסט (שמשחקים סולידי אבל שאלמה מאפיל עליהם)
  הייתי רוצה עוד מהדמות של פטינסון, הוא מופיע לכמה סצנות רק אבל נותן טעם של עוד.
  הסצנת קרב מבויימת ומצולמת טוב, כנראה הייתי מתרשם ממנו יותר אם במשחקי הכס לא היו עושים את זה לפני ויותר טוב (קרב הממזרים)

  לסיכום הסרט טוב, הוא לא מאוד מעמיק והסיפור הוא נחמד ולא הכי מקורי, אבל המשחק של כולם ביחד עם הסאונדטראק והסיום הופכות אותו למשהו שלא כדאי לפספס.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)