דוכן הנשיקות 2
The Kissing Booth 2

אל אוונס מנסה לנהל מספר משימות במקביל, לסיים תיכון, לניהול מערכת יחסים בשלט רחוק עם בן-זוגה, ותכנון עתידה עם חברה הטוב ביותר, אבל כשהיא מתיידדת עם נער חדש בכיתתה, הכל עלול להשתנות.

סרט מס' 2 בסדרת דוכן הנשיקות
תאריך הפצה בארה"ב: 24/07/2020
תאריך הפצה בישראל: 24/07/2020

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. ההגנבה הזאת של ליהוק מולי רינגוולד לתפקיד האמא של הכוכב בסרט נעורים לא מיצתה את עצמה אחרי "ריברדייל"?

  זה היה חמוד כשב"Valley Girl" עשו את זה עם אלישה סילברסטון (למרות שהכעיס אותי כשהיא הוגדרה כתיכוניסטית מהאייטיז כשכולנו יודעים שהיא הייתה בתיכון ב-1995), עכשיו זה כבר מתחיל לקבל מעמד של trope די מאוס. תנו למולי תפקיד ראשי אמיתי, פחדנים.

  • אני רוצה לספר לך על spf-18

   כאילו לא באמת כי זה סרט נוראי (זמין בנטפליקס!) אבל אני חושבת שמולי ריינולד כאמא בסרטי/סדרות זה כבר טרופ קיים.

   • כמובן שחשוב לי להבדיל בין המנהג המבאס של הוליווד

    לקחת את מי שהייתה כוכבת פעם ולהפוך אותה לאמא היום בגלל ששורף להם ליצור סרטים לנשים מעל גיל 45. ספציפית עם רינגוולד, כשזה קורה לה בסרטי וסדרות נעורים, זה מרגיש כמו קריצה של היוצרים לקהל באומרם "חחחחח שמתם לב? שמתם לב? המלכה של סרטי התיכון עכשיו משחקת את האמא של מי שהיא פעם הייתה, שמתם לב?", וכאילו, כן, שמנו לב, שימו אותה במשהו משמעותי בבקשה. היא אף פעם לא הייתה מריל, אבל היא הייתה מצוינת ומגיע לה יותר מהמסגור הזה. ב"ריברדייל" הם עפים על האינטרטקסטואליות הזאת עם הליהוק של לוק פרי עליו השלום לתפקיד האבא של ארצ'י (עוד זכור לי שהלהקה של ארצ'י שרה את Kids In America ברפרנס ישיר ל"קלולס", מה שדווקא היה חמוד), ובטריילר הנ"ל אני מניח שהליהוק של רינגוולד הוא גם רפרנס עקב השימוש שלהם בתמונה שלה מהתקופה שבה הייתה, כאמור, מלכת סרטי תיכון. קיצר, אחלה מולי, מאחל לה תועפות של בריאות, אושר, אהבה ופרנסה, מקווה לראות אותה בתפקידים יותר בשרניים בעבודות בפרופיל יותר גבוה בשנים הקרובות. רק עכשיו גיליתי שהיא שיחקה באותו התפקיד גם ב"תא הנשיקות" הראשון, שאותו אשכרה ראיתי. נו שוין.

    1
    Morin ?
    • נפלטה המילה "אמא לנוער" מהתגובה שלי

     אבל מה שאמרת בגדול.

     מצד שני ברייברדייל הם לחלוטין עושים את זה באופן מודע. כל ההורים של זה כוכבי נוער בעבר והפרק מועדון ארוחת הבוקר שלהם (ללא ריינולד ד"א) רק הדגיש כמה הם משחקים על רפרנסים כאלה לצופים שלהם.

     1
     זוהר אורבך ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)