לגו באטמן
The Lego Batman Movie

ספין-אוף על דמותו של באטמן מ"סרט לגו".

תאריך הפצה בארה"ב: 10/02/2017
תאריך הפצה בישראל: 06/04/2017

28 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. גרסה אנגלית

  גיא

  לדעתכם יש סיכוי שיוקרן לא רק בדיבוב בארץ?

  • אני לא אלך לסרט אם הוא לא יוקרן באנגלית

   איג

   ונדמה לי שאני לא לבד בדעה הזאת.

   5
   Galoofy, אור ענבר, סופר סתם, אנדי דופריין, לפרקונית ?
   • מה היה המצב עם The Lego Movie?

    Galoofy

    (ל"ת)

    • הוקרן בארץ גם באנגלית

     (ל"ת)

     1
     Galoofy ?
 2. אז הוא באמת יוצא בארץ רק באפריל? !:(!

  Galoofy

  (ל"ת)

 3. 98% בעגבניות.

  "יותר טוב מסרט לגו המקורי" היא שורה שחוזרת כמה פעמים בביקורות.

  גורם לך לייחל לכך שתהיה איזו הקרנת טרום-בכורה של זה. רצוי כזאת של עין הדג, בסינמטק ידידותי.

  10
  קסם ברקוביץ, Galoofy, סופר סתם, גינוק, אור ענבר, sillywabbit, idOri, netta, marksbro, לפרקונית ?
  • הלוואי.

   קסם

   (ל"ת)

  • Don't tease!

   Galoofy

   באמת יש מצב להקרנה? אני כנראה ממש מפונקת אבל התרגלתי שסרטים מגיעים אלינו באיחור של שבוע-שבועיים לכל היותר וממש ממש מבאס לחכות לסרט הזה חודשיים עכשיו.

  • אולי הקרנה ברב-חן באט-ים

   (אני יודע, אני לא אקבל כרטיס)

   2
   אדון האופל, שי ?
  • הלוואי

   עמית

   אפריל זה עוד המון זמן, ומאז לה לה לנד לא ראיתי בקולנוע שומדבר שהיה יותר מבסדר.

  • אכן יותר טוב מ-'סרט לגו'

   RichieRich

   (ל"ת)

 4. דורון אתה תעשה לי התקב לב

  גיא

  אני לא עימד בלחץ אם אזכה לראות באנגלית בקולנוע סרט טוב של די סי או לא

 5. ידוע מה סיבת העיקוב

  גיא

  ידוע למה מגיע חודשיים אחרי?

  • בשביל הקרנות חופשת הפסח.

   שלמקו GRAS

   (ל"ת)

  • בשתי מילים

   איתי אוחיון

   זכויות יוצרים

 6. יש הקרנה בסופ"ש הקרוב - מדובב בלבד

  colin

  משבת עד שני 11-12-13.3 יש הקרנה של הסרט בדיבוב לעברית בלבד…
  יש הקרנה כל כמה דקות בערך…

 7. סרט מגניב ישר מההתחלה

  תמי

  הלכתי אתמול עם הילדים, כן בדיבוב כי הם פשוט לא יכלו לחכות וגם הכי קטנה עדיין לא בטוחה עם הכתוביות, אבל גם הבדיחות עובדות נהדר בעברית

  הדבר היחידי שהפריע לי היה ההתייחסות לדאלקים

 8. סרט לקטנטנים - היה חמוד ודי משעמם

  הרבה פחות מופרע ומופרך מ״סרט לגו״ ״.
  בסך הכול סרט אנימציה שגרתי ומתוקי לילדים קטנטנים. יש גם רובד ציני והיפראקטיבי, מלא קריצות לתרבות הפופ וכל מה שהפך את הסרט הקודם ללהיט. הרובד הזה יעבור מעל ראשי הצוציקים ואמור לדבר לקהל הבוגר יותר שיבוא לראות. כך שזה בעצם שני סרטים בכרטיס אחד. רק שהסרט אנימציה הגנרי משתלט כאן והתוצאה מרגישה הרבה יותר שגרתית והרבה יותר משעממת ומיותרת מהסרט הקודם.

  1
  Galoofy ?
 9. תגובה שמכילה ספוילר ללגו באטמן מאת franky
 10. סרט כיפי ומגניב

  הסרט מתאפיין בשני דברים
  1. מטח הבדיחות והרפרנסים האינסופי שאפיין סרט לגו
  2. יש הרבה יותר מבאטמן, שהוא הרבה יותר מגניב מהבחור היומיומי שהיה בסרט המקורי (אמט, נכון?)
  בקיצור – אחלה סרט כיפי לשטוף איתו את הראש

  ביקורת קצת יותר ארוכה
  https://gal015.wordpress.com/2017/04/05/the-lego-batman-movie

 11. קצת התאכזבתי

  Galoofy

  הסרט נחמד והכל…. אבל ציפיתי ליותר.

  מסרט לגו המקורי ממש ממש נהניתי, הוא היה מקורי, דיבר ברבדים שונים לילדים ולמבוגרים, והרגשתי שהיה בו באופן מפתיע גם די הרבה עומק. מעבר לזה הוא היה ממש מצחיק.

  סרט לגו באטמן הרגיש לי הרבה יותר כמו סרט שמיועד בעיקר לילדים. הקטעים המוצלחים ביותר היו בשליש הראשון של הסרט, וכללו שלל בדיחות שריפררו להיסטוריה הקולנועית של באטמן ולציפיות שלנו מסרט שעוסק בדמות הזו. ברגע שהסרט התחיל להתמקד יותר בקידום העלילה שלו, כל העניין נהפך להרבה יותר סטנדרטי והרבה פחות כיפי.

  בסופו של דבר זה סרט חביב אבל מבחינתי הוא לא מתקרב ברמה לסרט הראשון. אולי אם הייתי מגיעה עם ציפיות נמוכות יותר הייתי נהנית יותר.

 12. על הפנים בעיניי

  יובל המפוקס

  וזה נדיר שאני מבקר בגסות סרטים שראיתי בקולנוע, כי אני תמיד מחפש את הטוב כדי להצדיק את המאמץ שהשקעתי.
  קצב הבדיחות פר דקה הולך וקטן ככל שהסרט מתקדם, עד שבסוף אתה כבר שוכח שמדובר בקומדיה. גם הבדיחות שכבר כן מופיעות לא מעלות יותר מחיוך- פארודיה כפארודיה היא לא בדיחה בפני עצמה, כדי באמת להצחיק צריך להשקיע גם קצת מעבר, לחשוב על דרך מתוחכמת וחדשה להגיד את הדברים. הבאטמן והג'וקר הם כמו זוג מאוהב?.. כמה מקורי. הייתי מקבל את זה (בקושי) בסצנה אחת, אבל גאג שחוזר כל הסרט? booooring.
  מבחינת העלילה – כביכול הסרט מנסה לצחוק על סרטים בנאליים וקיטשיים, בפועל הוא בנאלי וקיטשי יותר מהם. האמת, לאורך כל השני-שליש האחרונים חיכיתי שהסרט ייגמר כבר… ממש מופתע מהביקורות הנלהבות.

 13. 1. איזה קאסט מבוזבז, למען השם. איחדו לצורך הסרט הזה כמה מהשחקנים הטובים ביותר שיש ונתנו להם להגיד… שורה אחת. במקרה הטוב. הקאסט הראשי עושה עבודה נפלאה: רוסריו דוסון (שהייתי בטוח שהיא אליזבת' בנקס), ויל ארנט, מייקל סרה ורייף פיינס שווים את הכסף שלהם אבל למה לעזאזל היה צריך לשכור את מריה קארי, קונאן אובריין ועוד כל כך הרבה שמות שאמנם לא כוכבים גדולים מדי אבל עדיין אנשים שצריך לשלם להם קצת יותר כסף מאשר.. לתת למדובבים מקצועים לעשות את העבודה המזורגגת שלהם???

  2. כמו שאומרים רבים הסרט בהחלט עובר בין שני מצבים, אבל הופתעתי כמה הסרט לגו באטמן מילא את כל החלל שקיוויתי שדדפול ימלא. תחילת הסרט הזה היא יותר דדפול ממה שהסרט דדפול רצה להיות אי פעם וזה.. די נפלא, למען האמת. הסרט לא מפחד להגיד בקול גדול שבאטמן הוא לא גיבור על כל כך טוב, בזמן שהוא אחר כך מנסה להגיד שהוא כן טוב. ובעצם כל זה מוביל אותי למקום אחר לחלוטין:

  3. האהדה שלנו לבאטמן היא מטרידה. יש משהו מטריד שמיליוני מעריצים בוחרים דווקא את הדמות הכי מנותקת רגשית וחברתית כאייקון שאנחנו רוצים לעקוב אחריו ולהיות כמוהו. הסרט לא ממש מצליח להבהיר את זה עד שהעלילה נכנסת אבל יש משהו דפוק בהערצה החברתית של החברה שלנו לבאטמן, ספציפית. אדם עצבני שלא יכול להיפתח רגשית לאף אחד ומעדיף להרביץ את דרכו החוצה ממערכת יחסים (וזה כמובן טיפה הגזמה, אבל לא רחוק מחלק מגרסאות פופולאריות של בטמן) לא אמור להיות כל כך נערץ, לא משנה כמה הוא מגניב.

  4. אחלה סרט. מהרגע שהוא מפסיק להיות דדפול-באטמן הוא נהיה קצת נוסחתי, אבל לוקח זמן עד שמגיעים לשם והוא בכל מקרה צבעוני וכיפי להעביר את הזמן, אפילו עם שבלוני.

  2
  Morin, S48 ?
  • יש משהו דפוק בהערצה שלנו לבאטמן?

   Beetlejuice

   טוב, אולי לדעתך כן. אבל יש זווית אחרת.
   לדעתי קל מאד להעריץ את באטמן. מנותק רגשית? ההיפך הוא הנכון. אכפת לו בדיוק כמו לכל גיבור אחר, זאת הסיבה שהוא עושה את מה שהוא עושה. בנוסף, הוא מאמץ ילדים בעייתיים ומאפשר להם לשלוט בכעס שלהם ולנתב אותו. מערכת היחסים שלו עם בנו דמיאן ממש יפה, בעיקר בריצה של פיטר טומאסי על באטמן ורובין. הכישלון שלו בתחום הזה היא עם ג'ייסון טוד והוא אוכל את עצמו על כך. ולראייה, הסיפור של הרד הוד באירוע של Death of the Family. לראות את ברוס מבלה יום ולילה ליד המיטה של ג'ייסון הפצוע היה פשוט עוצמתי ומצמרר.
   עצבני? ממש לא. באטמן מפגין יותר שליטה עצמית מגיבורים אחרים והמעידות שלו לא שונות בשום צורה ממעידות של גיבורים אחרים.

   דבר נוסף – הוא בן אדם רגיל. מאד חזק פיזית, מאד חכם ובעל כישורים אבל הוא בן אדם. ולא סתם בן אדם. הוא הקריב את כל חייו למען העיר שלו. הוא הדמות הכי לא אנוכית שאפשר להעלות על הדעת כי הוא לא עושה כלום למען עצמו. כל פעולה שלו משרתת אנשים אחרים: את המשפחה המאומצת שלו, העיר שלו ולפעמים גם את כדור הארץ וכוכבים אחרים.

   לנוכח כל זה, מאד קל להבין למה פרשנויות אלטרנטיביות כמו הבאטמן המטורף שהיה ב-All-star Batman and Robin שנואות כל כך.

   לא צפיתי עדיין בלגו באטמן (הזמנתי כרטיסים לשבוע הבא) אבל אני מבין שהסרט הזה עושה צחוק מבאטמן ומציג אותו כאגואיסט, עצבני ומנותק רגשית אבל זאת הפארודיה והדאחקה עליו ומאד רחוקה מאיך שהוא מוצג בדרך כלל, לפחות בקומיקס.

   • טוב, כמו כל דיון באטמן אני מניח שכל הערה עליו צריכה לבוא עם איזה כוכבית

    שאומרת "אני לא מדבר על גרסא ספציפית של באטמן אלא על כיצד הוא נתפס במדיה הכללית, כאשר לטעמי יש יותר משקל לסרטים מאשר לקומיקסים כי רוב האנשים תופסים את באטמן דרך הסרטים ולא דרך הקומיקסים"

    זה בא לידי ביטוי בגרסה האהודה ביותר של באטמן (כנראה): "האביר האפל". באטמן בסרט הזה הוא הוא הבאטמן עליו באטמן לגו צוחק כל כך. זה שרק לו יש רעיונות טובים, והוא לא צריך לתקשר עם אף אחד וכל מה שצריך לעשות זה לקרוא לו והוא יגיע. זה שלא צריך עזרה מאף אחד הוא יהיה לבד חזק ולא צריך אף אחד לה לה לה… במקום לדבר עם אנשים ולהגיד "היי כך וכך קרה, בואו נמשיך לעבוד ביחד על מנת שדברים כאלה ואחרים יקרו".

    אני מודה שיש גרסאות של באטמן הרבה יותר מלאות באמון ותקשורת עם אנשים ובשנייה שיש כאלה אני ה-ר-ב-ה יותר מתחבר אליהם וחושב שהן..נו, מה המילה, שפויות. אבל ההערצה לבאטמן של נולאן הבודד חזק מנותק רגשית.. כן, אני חושב שזה לא דבר טוב כל כך. גם אם הוא ממש מגניב בזמן שהוא נותן אגרוף או משהו.

    1
    Morin ?
    • הגיוני.

     Beetlejuice

     בתור מישהו שמאד העמיק בקומיקס של באטמן בעקבות הטרילוגיה של נולאן, די התחלתי לשנוא את כל הסרטים. חוץ מאלה של ברטון כי לפחות הם מודעים לעובדה שהם בי-מוביז שלא מנסים לתת כבוד למקור יותר מדי. ותמיד כשמדברים על באטמן קופצת לי הדמות שלו מהקומיקס של 11 השנים האחרונות (מה שקראתי בשנים האחרונות בעצם). וזה די גורם לי להתלהט !:-P!

     1
     Morin ?
    • אבל לא באמת מעריצים את באטמן של נולאן

     יואב

     את הדמות זאת אומרת. אנשים מעריצים את הסרט עצמו, ומי שזוכה להערצה ב"האביר האפל" הוא דווקא הג'וקר. באטמן בגילום כריסטיאן בייל מתקבל או באדישות או בלעג, אף אחד לא מסתובב עם תמונה שלו על החולצה או על היומן או על הילקוט.

     בסופו של דבר באטמן הוא דמות פופולרית by default, דורות של צרכנים צעירים נולדו אליו וככה זה ימשיך. זה דבר מטריד כשלעצמו. אבל לתכונות של הדמות, מעבר לעיצוב וזה שהוא הבחור טוב, אין ממש קשר לזה.

     3
     עידו הלמן, Morin, הצב-לא-שב ?
     • טוב, קשה קצת לאמוד את זה

      אישית ראיתי לא מעט אנשים מסתובבים עם חולצות/מרצ'נדייז של באטמן מסרטי נולאן עצמו אבל אני מניח שכל מידע שנביא הוא די אנקדוטלי בבסיסו. אבל להגיד שבמקום זה הם מעריצים את הג'וקר זה… לא בדיוק יותר טוב, לצורך הדיון שהועלה כאן.

      וכן, גם מה שאמרת מטריד.

תגובות מקבילות

40
  תגובות נוספות בדף הביקורת של לגו באטמן
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)