נשים קטנות
Little Women

סיפור התבגרותן של ארבע אחיות בארצות הברית שלאחר מלחמת האזרחים. מבוסס על הקלאסיקה של לואיסה מיי אלקוט.

תאריך הפצה בארה"ב: 25/12/2019
תאריך הפצה בישראל: 23/01/2020

10 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. ממש אהבתי את הסרט הזה בתור ילדה

  Saphira

  אז עכשיו אני מתרגשת וחוששת גם יחד לקראת היציאה של הסרט הזה.

 2. איזה סרט כיפי

  בארטושק

  לא ראיתי את פרזיטים, אבל בעיני הסרט הזה הוא האנסמבל הטוב ביותר של 2019. כל השחקנים ממש נראים נהנים בסרט, והכימיה ביניהם מאוד בולטת. בייחוד הרשימו אותי פלורנס פיו וטימותי שלמיי, שזו פעם ראשונה שאני רואה אותם – אני ממש מבין עכשיו את גלי ההערצה לבחור הזה, הוא מהמם. הסרט גם הולך אחד לאחד עם הספר, ועושה עבודה מעולה בלתת לכל אחת מהדמויות את הרגע שלה, שבו מבינים את השאיפות והסיבות שלה, בעצם הופכים אותה לגיבורה, בניגוד לספר שדי שם את ג'ו במרכז.

  • התכוונתי שהסרט לא הולך בדרכו של הספר

   בארטושק

   בעצם אפשר להגדיר את הסרט כריצה חדשה של נשים קטנות – כמו בקומיקס – שימוש באותן דמויות ועלילות לספר סיפור שונה

 3. תגובה שמכילה ספוילר מאת בארטושק
  • לגבי פרידריף - גרטה טענה שזה לא הוכתב לה

   אלא היא פשוט רצתה גרסה חתיכה ומגניבה לדמות. לא יודע, בעיניי כל הליהוק בסרט די זוועה (בוב אודנקירק מגוחך, כריס קופר בוהה באוויר, מריל סטריפ מבוזבזת, אמה ווטסון לא צריכה להיות בסרטים, ופלורנס פיו בשום פנים ואופן לא בת 12, מה יש לכם).

   • אני דווקא ממש חיבבתי את פלורנס פיו

    Ravid23

    אני מבין מאיפה החלטת הליהוק הזו מגיעה, איימי מתחילה את הסרט בת 12 ומסיימת בת 20.
    האפשרויות הן או לקחת שתי שחקניות, או לקחת מישהי בת 16 שנמצאת בדיוק באמצע ולכאורה יכולה להיראות גם וגם בעזרת איפור (אני חושב שבשום עולם זה לא היה עובד אבל ניחא), או לעשות את מה שהן עשו (או לעשות לפלורנס deaging סטייל האירי, שזו מחשבה מאד מצחיקה).

    ופלורנס לדעתי כל כך מוצלחת בתפקיד שהיה לי מאד מבאס אם היא לא הייתה בחצי ממנו. מה גם שהיא מצליחה מאד לשנות את ההתנהגות שלה כשהיא מגלמת בת 12 בצורה שאולי לא גורמת לה להיראות צעירה יותר, אבל הופך את הגלולה הזו ליותר קלה לבליעה. סה"כ לי לא הייתה בעיה להעלים עין, הסצנה היחידה שבה זה ממש הפריע זה הסצנה בכיתה שבה היא מוקפת בילדות בנות 12 אמיתיות.

    1
    האופה בתלתלים ?
    • מה הבעיה בלקחת שתי שחקניות?

     פיו היא החלק הפחות בעייתי בנושא הליהוק, כי יש לזה גם יתרונות, אבל זה עדיין יוצר סרט שאי אפשר "לקנות". הוא איזה יצירת מטא כזאת על עצמו ועל העולם הזה, אבל פשוט קשה מדי לקנות מישהי בת 25 כמישהי בת 12, ולא נראה שגרטה התאמצה במיוחד בנושא הזה כי היא כיוונה לדברים אחרים. מה ש-סבבה, אבל גם: היו יכולים להתאמץ יותר ולחפש את השחקנית בת ה-12 שנראית כמו פיו בול ובונה לקראת התפקיד שלה בצורה מרשימה.

   • תגובה שמכילה ספוילר מאת בארטושק
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת Piper
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת ravid23

תגובות מקבילות

38
  תגובות נוספות בדף הביקורת של נשים קטנות
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)