מנצ'סטר ליד הים
Manchester by the Sea

לאחר שאחיו מת, גבר לוקח תחת חסותו את בנו המתבגר של האח.

תאריך הפצה בישראל: 17/11/2016

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אני היחידה שמתחשק לה

  mip

  שהאח יהיה בן אפלק – ויראו אותו מת בחמש דקות הראשונות של הסרט?
  'Just sayin…

  1
  מילה כשרה ?
 2. סרט נהדר

  הוא אומנם מאוד ארוך (מי החליט שהסרט הזה צריך להימשך שעתיים ורבע?) ולא חף מקלישאות אבל הסרט מבויים וכתוב מספיק טוב בשביל לסלוח לו על זה. הסרט מאוד מינורי וסאנדנס-י בתחושה שלו אבל כול כמה סצנות קנת לונרגן מפתיע עם סצנה או בחירת בימוי שאי אפשר להישאר אדיש אליה מה שהופך את החוויה הכוללת לכזאת שלא יוצאת מהראש אחרי הצפייה.

  קייסי אפלק מדהים בסרט הזה. אם עד עכשיו הוא היה בעיקר ידוע כאח של אז אחרי שהסרט ייצא הוא יוכל לקוות לקריירה בה הוא יעמוד בפני עצמו. זה מדהים איך במראה הוא דומה לו מאוד אבל במשחק הוא שונה לחלוטין ממנו: יש לו הרבה הבעות פנים, הוא אמין מאוד ואפשר להאמין למשפטים שהוא אומר.

  אני לגמרי בסדר עם זה ש'מנצ'סטר ליד הים' הוא מועמד מוביל באוסקר. אין ספק שהוא ו'המפגש' מבשרים על סוף עונת הבינוניות הקולנועית.

  1
  yair_ca24 ?
 3. נהדר

  yair_ca24

  לא יצירת המופת שאנשים רצו שנחשוב, אך בהחלט סרט נהדר.
  מאוד איטי, לוקח את הזמן וגם קצת ארוך. מצליח לשלב הומור ציני ומושחז עם דיכאון עמוק ושובר בצורה מצוינת. אך בסופו של דבר, בדיוק כמו הנופים בו ומזג האוויר התמידי- הוא עשוי ומרגיש כמו גוש קרח.
  משלב בצורה טובה מאוד עלילה לינארית עם הבזקי זיכרון מהעבר.
  קייסי ממשיך להוכיח שהוא האח ההרבה יותר מוצלח במשפחת אפלק בכל הנוגע למשחק ומספק תצוגה ששווה לפחות מועמדות לאוסקר. לפחות. הוא נהדר כאן. לוקאס הדג'ס גם נותן הופעה טובה והשילוב בניהם עובד נהדר.
  גם מישל ווליאמס נהדרת.
  התסריט (שלא להאמין שהוא מקורי), למרות שלפעמים קצת הולך לאיבוד ומנסה להצחיק יותר מידי בכוח, מה שגורם לכמה סצנות מעטות להיות מוקצנות מידי, נהדר גם הוא.
  פשוט נהדר.

  1
  עידו הלמן ?
 4. אני מאוהבת באח של בן אפלק

  נים

  אמנם גם הוא חוטא בלעשות את הקטע האפלקי, אבל הוא מוסיף הרבה אנושיות פנימה.
  חוץ מזה? סרט התמודדות עם מוות סטנדרטי, מהסוג שיוצא אחת ליומיים. מצולם טוב, משוחק טוב, כתוב טוב, הכל טוב וכאן זה נגמר ; ממש לא סרט האוסקרים המדהים שעשו ממנו.
  בשורה התחתונה נהניתי, צחקתי, עברתי חוויה רגשית מסוג כלשהו, אבל לא משהו שנחרט בי או שאני אזכור בעוד שבוע

תגובות מקבילות

34
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מנצ'סטר ליד הים
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)