שכנים
Neighbors

זוג בורגני עם ילד מגלה ששכניהם בבית הסמוך הם חברי בית-אחווה פרוע.

סרט מס' 1 בסדרת שכנים
תאריך הפצה בארה"ב: 09/05/2014
תאריך הפצה בישראל: 08/05/2014
ניצחון מוחץ. הכי גס, הכי מצחיק, ואיכשהו גם הכי אמיתי. ההמשך הראוי באמת ל"Knocked Up".

13 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מדהים.

  אחת הקומדיות הכי מוצלחות… אולי אי פעם. וזאק אפרון מעולה (ואני בדרך כלל לא מעריץ).

 2. המשך לKnocked Up ?

  מרים.

  ממתי? ולמה לא הודיעו על זה?

  (אגב "הכל יחסים" סרט נפלא לטעמי)

  • זה לא המשך ל"Knocked Up"

   לא רשמית. אבל זה בהחלט היה יכול להיות: כל מה שהיה צריך זה להחליף את שם זוגתו של סת' רוגן ולשנות כמה שורות שנוגעות לעברן של הדמויות, והוא מאוד ממשיך ברוחו את "Knocked Up". כל זה בניגוד ל"הכל יחסים", שהוא, לטעמי, סרט מחורבן ומדכא.

   • למה מדכא?

    מרים.

    דווקא ממש אהבתי שבניגוד לקומדיות אחרות הוא מציג את החיים כמו שהן, לא הכל מתוק. ובלי קשר הוא סרט פשוט קורע מצחוק (על צחוק ועל איכות באמת שאי אפשר להתווכח..)

    בכל מקרה, הסרט הנוכחי נראה קורע גם כן, עשית חשק. נלך לראות. תודה !אחלה!

    2
    זוהר אורבך, revigoren ?
   • חזרתי עכשיו מהסרט

    מרים.

    בזכותך הלכתי. מדובר באחד מהסרטים הכי פרועים, מבדרים ומצחיקים שראיתי בשנים האחרונות. כל רגע בסרט הזה הוא כיף גדול. החלק המצחיק הוא שאין שום הפרכה- אלו החיים באמת, מניסיון. הרבה זמן לא צחקתי ונהניתי ככה מקומדיה, ובעיקר בזכות המשחק המטורף של סת' רוגן ורוז בירן. היה שווה.

    1
    Kassandra ?
 3. לקח לי קצת זמן להבין שהאתר שוב בילגן, והתגובות שלכם מתוזמנות הפוך.

  כש

  (ל"ת)

  • זה לא האתר, במקרה הזה זאת היתה רק אשמתי.

   (ל"ת)

 4. הכי ניצחון מוחץ!

  קסם

  אני פשוט… אני… אין לי מילים.

 5. הסרט הכי מצחיק שראיתי בזמן האחרון.

  Matoy

  לא הייתי מגדיר אותו כהמשך של "לKnocked Up" – כי אלו שני סרטים שונים לחלוטין וקשה לי להדביק אותם ביחד, אבל כן, הוא בהחלט נאמן ברוחו לסרטים *המוצלחים* של ג'אד אפטאו חבורתו.
  מה שמוזר זה שכשאני מנסה לנתח במחשבה לאחורה למה ההומור הנמוך עובד בצורה מושלמת בסרט הזה קשה לי לשים את האצבע על זה. שילוב של משחק קומי מעולה ביחד עם תסריט מצחיק אולי. בכל מקרה, זה עבד לגמרי מבחינתי.

 6. אדיר.

  Fixer

  סוף המשחק!

  1
  Iter Impius ?
 7. בדעת המיעוט אבל:

  קרקר כפול

  לא ניצחון מוחץ ( המון דמויות משנה לא מספיק מפותחות שלא הלכו למקום, דמויות ראשיות שקשה להזדהות איתם ו/או לאהוב אותם וכתור קומדיה לא מצליח להחליט אם הוא קומדית-טירוף-חסרת-עלילה (כי הוא לא מספיק פרוע) או קומדית-עלילה-שבה-הדמויות-עוברות-מסע (כי הדמויות לא באמת עוברות מנקודה אחת לשנייה) וקצת נופל בין שני הקטגוריות) ולא הסרט הכי מצחיק שראיתי לאחרונה (הכבוד שמור לסרט לגו).

  עדיין נהנתי מהסרט ויש מספיק שורות וסצנות חמודות ומצחיקות מאוד אבל כשיצאתי ממנו הרגשתי שהוא חמוד ביותר. לא יותר ולא פחות. חזרה למוטב של קומדיות אפאטו* (אחרי 2012 חלשה מאוד ו2013 עם סוף. שהיה יותר מצחיק אבל חסר כל חשיבות לדורות עתידיים) אבל לא הסרט הטוב ביותר שנעשה בז'אנר.

  * – אני יודע שאפאטו בכלל לא קשור לסרט. בכל זאת, הסרט לחלוטין מרגיש כמו משהו שהופק תחתיו (שזה לא מפתיע כאשר הכוכב הראשי והבמאי הם יוצרים שאפאטו גילה לעולם)

 8. הסרט הכי מצחיק שראיתי השנה

  אה, רגע, בעצם זה לא ממש אומר הרבה כי עד עכשיו זו הייתה שנה מאוד חלשה בתחום הקומי. היו בכלל קומדיות השנה? כן, צחקתי פה ושם ב"לגו" אבל לא הייתי אומר שהוא קומדיה מעולה. כנ"ל לגבי "הזאב מוול סטריט". אני מדפדף אחורה בקטג' הביקורות ו…אלו בערך ה"קומדיות" היחידות שיצאו שנה. נראה שכולן עוד לפנינו. אז כן, צחקתי בסרט הזה – יותר מבשניים הנ"ל – אבל ע"פ ההייפ האינטרנטי ציפיתי להרבה יותר. התחלתי לחשוב שאולי הוא יציב רף גבוה לשאר הקומדיות שעוד יגיעו, אבל…לא. סרט מצחיק ומבדר, אך כנראה שלא אזכור אותו עוד חודש-חודשיים.

  לזכותו יאמר שיש כימיה נהדרת בין רוגן לביירן, וגם אפרון-פרנקו-מקלאבין (דאם, זו בערך שלישיית הצעירים האולטימטיבית) סבבה לגמרי. הבעיה היא שההומור היה די all over the place. מצד אחד יש רגעים ריאליסטיים שקורים אצל שתי הקבוצות בסרט שאני בטוח שכל אחד ימצא משהו להזדהות איתו, אבל למשל בדיחת כריות האוויר נראית כאילו נלקחה מסרט של "לוני טונס". לרגע ציפיתי לראות את סת' רוגן מנסה למשוך את אפרון לאיזור שמסומן ב X אדום שיש עליו ג'וינט ומעליו תלוי פסנתר. יש לא מעט בדיחות מצחיקות שעובדות בפני עצמן, אבל כשכולן בסרט אחד, המד של איכות ההומור עולה ויורד כל הזמן.

  בקיצור, סרט מצחיק שמעביר שעה וחצי בכיף, אבל בסוף השנה אני בספק אם מישהו יזכור אותו.

 9. דעת מיעוט

  איתן גשם

  בעיניי זה היה סרט איום ונורא.

  אני לא מאלה שלא אוהבים את סת' רוגן, אפשר לומר שההפך הוא הנכון. אהבתי את רוב הסרטים שהוא עשה, והוא בד"כ מצחיק אותי. ואני מת על רוז בירן, אבל… ממש לא נהניתי מהסרט הזה. הייתי בטוח שאהנה ממנו, כי הרעיון הבסיסי של הסרט מצא חן בעיניי וקראתי ביקורות חיוביות והייתי בטוח שהוא יצחיק אותי, אבל המציאות הייתה שונה.

  אני לא זוכר שהייתה שם יותר מבדיחה אחת שגרמה לי להזיז איזשהו שריר בפנים. התסריט היה מבורדק. הדמויות לא אמינות ולא מעוררות אמפטיה, הרעיונות הטובים שהיו שם מוסמסו באופן מרגיז, רוגן היה בלתי מצחיק בעליל הפעם, בירן התאמצה מאד אבל לשווא, אפרון חסר כריזמה לחלוטין ולא הצליח לשכנע אותי שהדמות שלו אמינה או מעניינת, ויתר הדמויות היו מיותרות/לא מפותחות/חסרות אישיות.

  אחד הסרטים הכי מאכזבים שיצא לי לראות לאחרונה.

תגובות מקבילות

23
  תגובות נוספות בדף הביקורת של שכנים
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)