גלי האוקיינוס
Ocean Waves

בעיירת חוף קטנה ומנומנמת חי תלמיד תיכון נאיבי וממוצע למדי. חייו השגרתיים מתהפכים עם בואה של צעירה יפה ומסתורית שעברה עם משפחתה מטוקיו.

אורך: 1:12
תאריך הפצה בארה"ב: 05/05/1993

2 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. ג׳יבלי מנסים לעשות טלנובלה

  אחד

  התוצאה: סרט כל כך זוועתי שהוא הופך למושלם אם מתייחסים אליו כאל פרודיה על טלנובלות ואופרות סבון. זה פשוט סרט קורע מצחוק. יש אפילו רגע שבו מישהו מחטיף למישהו אחר אגרוף בפרצוף וזה יוצא כל כך אידיוטי ומגוחך שאני פשוט מצאתי את עצמי מתפקע מצחוק.

  מומלץ ביותר לצפיה, אם אתם בקטע של לראות סרטים גרועים ולצחוק עליהם, זה לגמרי עושה את העבודה.
  אבל אם אתם באים לסרט כאל סרט ג׳יבלי, אתם פשוט תתאכזבו בטירוף.
  האנימציה אמנם טובה (בכל זאת ג׳יבלי) והרקעים נראים בהחלט כמו גיוון מעניין (לפי איך שזה נראה, זה נצבע בצבעי מים), אבל מבחינת עלילה זה פשוט לא ג׳יבלי משום בחינה.
  מדובר באחד משני הסרטים היחידים של ג׳יבלי שלא יצא לקולנוע (השני, ארוויג והמכשפה, יצא לאחרונה וגם הוא לא ממש מוצלח לפי מה שאומרים) ויש סיבות ממש טובות להחלטה של ג׳יבלי לא להוציא אותו לקולנוע.

  ללא ספק הכבשה השחורה של האולפן הנהדר הזה (וכן, אני יודע שיש את הקוסם מארץ ים, אבל בעיני הסרט הזה גרוע פי כמה וכמה וכמה מהקוסם מארץ ים).

  • אני חושב שזה מכוון שהדרמה בסרט מגוכחת

   pingpong

   הכוונה של הסרט היא לדעתי יותר להיות מבט נוסטלגי אל תקופת התיכון(הרי את כל הסצנות שמתרחשות בתקופה שהדמויות עדיין בתיכון אנחנו חווים דרך פלאשבאק) ולכן במבט לאחור גם לטאקו(שאנחנו רואים את כל הסרט מנקודת המבט שלו) הקונפליקט נראה שולי ומגוכח.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)