רק רוצחים בבניין
Only Murders in the Building

שלושה שכנים בבניין מתחילים לחקור מקרה מוות שהתרחש בו ומקליטים על כך פודקאסט פשע אמיתי.

תאריך הפצה בארה"ב: 31/08/2021
תאריך הפצה בישראל: 16/06/2022

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מאוד חמוד!

  אני לא בטוח שמושלם, והרבה מהדעה הרווחת על הסדרה יהיה תלוי בפרק האחרון של העונה, אבל כסדרה קלילה-חמודה-חביבה-אבל-לא-יותר-מדי-מטומטמת? כיפית מאוד. עכשיו רק בבקשה שלא ידפקו את הכל בפרק האחרון.

  4
  שופל, Jack, מישי, UriK ?
 2. מפתיע לטובה!

  ג'ק

  סדרה מהנה מאוד. לפני שראיתי אותה לא ידעתי אם ההומור של סטיב מרטין ומרטין שורט יעבוד. אני מתכוון, אני יודע שהם נחשבים טיטאנים קומיים אבל עד עכשיו לא התחברתי כל כך להומור שלהם. במהלך הצפייה בסדרה שמחתי לראות שטעיתי- צחקתי מהרבה מהבדיחות והסתבר לי ששני הזקנים שחקנים מעולים עם תזמון קומי משובח. גם סלינה גומז לא רעה בכלל והכימייה בין שלושתם מצוינת. חוץ מכל הקומדיה, הסדרה גם מציגה חקירת רצח שמחזיקה את העלילה עם טוויסטים והפתעות (כראוי לכל חקירת רצח), והרבה תפקידי משנה מוצלחים (נייתן ליין הוא כל כך אנדרייטד שזה פשע) והופעות אורח מפתיעות.
  נ.ב. – Don't stand too close to sting זה אחד המשפטים הכי טובים ששמעתי בשנה האחרונה.

  2
  איתי שלמקוביץ, שופל ?
 3. קודם כל, תנחומיי לכולנו שזה השם העברי של הסדרה

  אבל בחדשות טובות: 28 ביוני תעלה העונה החדשה, והיא נראית כיפית ביותר.

  https://www.youtube.com/watch?v=hNr0HMod1Pk

  1
  Jack ?
 4. וואו, סלינה גומז שחקנית ממש רעה.

  רנדל

  היא מהסוג שכל פעם שהיא חלק מרכזי בפריים, שלא לדבר על מוציאה שורה, אני מתבאס ממש כי פוגמת בחוויית הצפייה. אני מבין שהדמות שלה אמורה להיות יותר מופנמת משאר הדמויות בסדרה אבל יש הבדל בין לשחק משחק מעודן ומופנם לבין להיות קיר לבן שלא מביא לי כלום לעבד. אבל הכי גרוע היא ההגשת שורות הלקונית והמוזרה שלה שזורקת אותי לסרטי סטודנטים חובבניים (שלא לאמר החדר). גם נורא מפריע לי שמרגיש כאילו היא מדברת מהאף, לא יודע אם היא תמיד מדברת ככה או שזו בחירה אומנותית אבל זה מאד מוציא מריכוז וצורם. בקיצור, זאנדיה היא לא.
  שאר הסדרה חביבה בצורה נשכחת ואין בה יותר מדי דברים ששווה להתעכב עליהם. התעלומה די צפויה (ניחשתי את הפיתרון בחצי הראשון של העונה) והכתיבה נופלת לצד הנוסחתי (האופן שהם דוחפים סיפורי רקע לדמויות הזכיר לי איך בווסטוורלד היה צוות שהיה אחראי על לכתוב סיפורי רקע קלישאתיים למארחים). מאד אהבתי את הפסקול ואת העיצוב האומנותי של המלון, ולעיתים לסדרה הייתה אווירת קומדיית וודי אלנית, במיוחד "תעלומת רצח במנהטן". סביר להניח שאצפה בעונה השנייה שעולה בקרוב.

  1
  הראשון מהסוף ?

תגובות מקבילות

188
  תגובות נוספות בדף הביקורת של רק רוצחים בבניין
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)